Amplifier

okres Blansko
Student

• 14.1.2008  11:53
    King Kong (2005)

King Kong je bezesporu jednou z nejproslulejších filmových ikon. Remake slavného hororu z roku 1934 se podlě mě povedl děj zůstal podobný ale bylo přidáno hodně na akčních scenách a celý film dostal lepší spád.

• 14.1.2008  11:51
    Armageddon (1998)

Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. tohle už tady bylo určitě mockrát ale skvělá hudba dobrý výkon herců a krasné efekty dělá film velmi kvalitní.

• 14.1.2008  11:48

Tohle je prostě klasika jak má být nazapomenutelný Bolek Polívka jako Bohuš Stejskal je skvělí a když se k tomu přidá výkon jednoho z nejlepších českých herců Miroslav Donutil je z toho film jak má být. A spoustu nezapomenutelných hlášek které se používají po celé naší krasné vlasti dodnes :)) ****

• 14.1.2008  11:44
    Hotel Rwanda (2004)

Na rozdíl od mnoha filmů o holocaustu, který rwandská genocida bohužel v lecčem připomíná, je Hotel Rwanda - jak už bylo naznačeno - vyprávěný z pohledu jednoho hrdiny který skutečně žil, stejně jako ostatní postavy filmu. a to mě tomto dostalo asi nejvíc ale svělí film je skvěle natočený možná až moc skvěle.

• 14.1.2008  11:42
    Forrest Gump (1994)

Forrestova životní pouť od 50. do 80. je opravdu užasná je to skvělí sportovec obchodník bojovník prostě hrdina jak má být

• 14.1.2008  11:39
    Babel (2006)

Alejandra González Iñárritu je zcela jistě jedním z nejpozoruhodnějších filmařů současnosti. Tenhle jeho snímek mě opravdu nadchl i když jeho Amores Peros a 21gramů bylo taky užasný tohle mě opravdu dostalo hltal jsem to minutu po minutě. *****

• 14.1.2008  11:37
    Pan a paní Smithovi (TV seriál) (1996)

Pan a paní Smithovi na mě působí jako skvělá oddechovka zábava se uvolňuje postupně takže se na film velmi dobře kouká

• 13.1.2008  17:02
    Goldfinger (1964)

Dobrá bondovka nejlepší je orpavdu ťamánek s klouboukem ale Sean Connery zahrál zase výborně herec na svém místě

• 13.1.2008  16:49

Homer Simpson, domácí vepřík prostě klasika co známe ze seriálu

• 13.1.2008  00:50

Videoklipová vizuální nádhera, která vypadá, jako by někdo pospojoval plakátové scenérie do jednoho filmu. Připadalo mě to až příliš umělé.

• 10.1.2008  09:24

Dobře natočená pohádka s pěknýmy efekty. Štěstí že hvězda není kus šutru ale krásná Claire Danes jinak by to nebylo ono !

• 8.1.2008  11:18

Velmi zajímavé informace po shlednutí jsem si chtěl kupovat elektroauto ale připadalo mě to jako nějaka propaganda Al Gora

• 6.1.2008  23:17

Tenhle film (i když nejsem zrovna příznivec romantických komedií) byl podle mého názoru velmi zajimávý nebyla to žadná střeštěná americká komedie ,ale inteligentné a vtipné ****

• 6.1.2008  02:05
    Velký bazar (1973)

Podle mě jedna z nejlepších francozkých komedií 4blaznivý kluci a nový obchodní dům spoustu vtipných scén jasná volba *****(5)

• 6.1.2008  01:59
    Za plotem (2006)

Jeden ze slabších animáků

• 6.1.2008  01:42

Tyhle herce ja opravdu mužu skvělý film s dobrým dějem. a to rozpulený auto je na tom to nejlepší.. .:))))

• 26.12.2007  15:40

Z téhle pohádky jsem nikdy neměl dobrý pocit. Podle mě nezajimavý děj i když herecké obsazení je výborné tak mě prostě herci k postavám příliš nepasovali a Bosama mě taky nenadchla.

• 25.12.2007  21:10
    Tři srdce (TV film) (2007)

Opravdu špatně natočená pohádka výkony herců jsou velmi slabé pohádka pusobí jako divadelní představení

• 25.12.2007  18:48
    Next (2007)

Flm mě zklamal. Děj byl velmi rozháraný i když to měl být asi účel nedávalo to vůbec smysl..... a scéna s namnoženým Cagem byla hodně ulítlá ... už jsem se moc tešil na konec ale jak jsem viděl že se děj vrátil zase do motelu u dálnice už jsem myslel že se ho nedočkám.. :)

• 24.12.2007  15:58

Pro mě to bylo až příliš sladké, někdy jsem od toho musel odejít abych si uvědomil že nežiji někdy mezi umpalumpy, ale animace byla opravdu nádherná. 50%

• 23.12.2007  11:00

Poetickí film ve kterém se toho opravdu moc nenamluví ale průběh života mnicha je dobře zpracován

• 23.12.2007  10:48
    Transformers (2007)

Tenhle film se opravdu povedl Bay udělal dobrou práci efekty jsou velmi povedené a herecké obsazení je dobře zvoleno hlavně Megan Fox se hodně povedla :)

• 23.12.2007  10:28

Velmi zajímavý film krasný prostředí palaců a pěkný číňanky!! :) a bojové scény byly taky luxusní jen jich mohlo být na můj vkus trošku víc když je to přece film Yimona Zhanga, ale občas jsem se ztrácel v rodiných problémech

• 23.12.2007  10:24
    Taxi 4 (2007)

Tenhle díl už opravdu začíná nudit vtípky se stále opakují ale pořád se na to dá dívat ake muzika je stále výborná!!

• 24.10.2007  09:21
    Roming (2007)

Roming je romská komedie s velmi volným slovníkem :) která určitě pobaví. Bolek Polívka se na roly Staně dokonale hodí a jeho vtipné výroky se težko zapomínají 70%

• 13.9.2007  15:45

Výborná parodie na britského akčního hrdiny a spousta spousta anglického humoru

• 2.8.2007  17:25
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Neuvěřitelná zábava, o kterou se starají nejlepší herci naší historie.

• 26.7.2007  09:50

Děj byl nezajímavý, atmosféra mě vůbec nebrala. Nebýt dokonalých vnad Lary Croft nebylo by se na co koukat :)

• 25.7.2007  16:49

Tahle výborná rodinná komedie se zeleným shrekem už ve třetím pokračování ztrací svoje kouzlo ale pořád se u toho dá zasmát a to je to nejduležitější 50%

• 25.7.2007  09:32

Pěkný holky krasný auta, děj nezajimavý a nudný, ale všichni víme že o děj v tomto filmu nejde.