lardko

18*BOY*MOVIE FANS*CZECH*

Skype: lukasdvorak3

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 19.6.2018  09:02
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

O proti skvêlému americkému Kdo Prezije je tohle dost slabý odvar. moderátoruv hlas uspává , a celkove je to.vse na jedno brdo.

• 22.12.2017  10:17
    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987)

Dřív jsem tento seriál moc nemusel. Přišel mi úplně o ničem , ale od tý doby co jsem byl na ubytovně kde v televizi bežely jen základní programy jako ct1 , ct2 nova a prima. Jsem začal tento seriál sledovat čím dál tím víc , a zjistil jsem že je to vlastně skvělý krimi seriál z dobrou zápletkou , a sledoval jsem ho čím dál radši , a dokonce sem si Jaka a tlustocha přirostl k srdci. Teď vždy když běží v televizi tak se na něj s chutí kouknu. Hodněkrát mě i seriál rozesměje a tlusťocha jako herce sem si hodně oblíblíbil. Je to takový herec co sice nezahraje svojí roli na 110% ale v seriálu řeší všechny zločiny s klidem a rozumem a dá se u jeho scén dobře uvolnit. Je to sice už od pohledu takový průměrný seriál , ale já osobně sem si ho dost oblíbil.

• 17.9.2017  20:48
    Netvoři z Beringova moře (TV film) (2013)

Vtipnější film jsem snad v životě neviděl :D Že to není komedie ?? Aha , tak to dávám ODPAD!

• 30.3.2017  21:51

Film který je o síle a kráse lidské fantazie mě doslova očaroval , a vrátil mě zpátky do dětských let. 10/10

• 29.3.2017  17:48

Když jsem byl menší , tak sem tento film miloval , a na tom se nezměnilo nic do teď. Opravdu skvělý film s příjemnou atmosférou , u kterého si vyčistíte hlavu.

• 29.3.2017  15:00
    Úplně mimo (2006)

ÚPLNĚ MIMO sem byl při sledování této hrůzy. Z cela nesnesitelný pokus o vtipný film se zvrhl v nevtipně trapnou úletárnu o bezdomovci co se stal policajtem.

• 29.3.2017  10:36

Na fantastická zvířátka jsem se těšil opravdu hodně dlouho. Už jen protože harryho pottera a celkově J.K. Rowlingovou doslova zbožňuji. Kouzelné hůlky , zaklínadla , ...ale i přesto vše to není jako harry potter. Po celou dobu jsem si myslel že to navazuje na poslední díl harryho pottera relikvii smrti 2 , ale to jsem se mílil. Jde sice o čarovný svět napsané rukou J.K. Rowlingové a dokonce ve filmu i zazní slovo Bradavice , ale jde tu o něco úplně jiného. Sice si myslím že tento film nemá na žádný díl harryho pottera , ale i přesto jsem si tento film užil do sytosti. Fantastický scénář , skvělá hudba , a i na herce se mi pěkně dívalo. Už od začátku to mělo takovou příjemnou atmosféru , takže já se už jen těším na další díly fantastických zvířátek , a doufám že budou jen a jen lepší.

• 29.3.2017  10:24
    Top Boy (TV seriál) (2011)

Velmi dobře zpracovaný seriál o gangsterech a drogách. Po celou dobu jsem si seriál dost užíval. Doufám že bude i třetí série.

• 28.3.2017  23:08
    Phii hua khaat 2 (2004)

U jedničky jsem nepochopil skoro ani jednu scénu , ale u tohohle pokračování HEADLESS HERO 2 jsem koukal s otevřenou pusou, a říkal si jak je vůbec něco takového možné , a dá se tomu vůbec říkat film. Tato dvojka sice nijak nenavazuje na jedničku , ale je tu spousta nevtipných , až křečovitě trapných scének , a jednoho diliňáka kterýmu pořád padá hlava , takže se máte na co těšit lidičky ! P.S. Film k vidění jen pouze s anglickými tytulky.

• 28.3.2017  22:59

Hodně divný film. Vůbec mě nezaujal , a po celou dobu jsem přemýšlel co má tento film vůbec za smysl.

• 28.3.2017  22:26
    247°F (2011)

Celkem i slušně natočený film , který mi nabídl pár celkem dobře ztrávených minut. Za to jsem byl i rád , protože už od začátku jsem tento film odsuzoval , ale zistil jsem při sledování že to až tak strašné není , a film má i co do sebe , ale spoustu scén bylo přitažených za vlasy.

• 28.3.2017  22:11
    Wong Jorn Pid (2012)

Naprosto nekoukatelná hovadina. Tak příšerně natočené scény jsem dlouho neviděl.

• 28.3.2017  21:46

Duchařina jak má být ?? Ne ! Další thajský propadák.

• 28.3.2017  21:28

Příšerné kostými , nesnesitelná hudba , opravdu divný zombie až k nekoukání , pitomý scénář , příšerný herci.... Prostě klasický výplach mozku.

• 23.2.2017  22:32

Velmi příjemný film , co sklidní nervy , a dost svou atmosférou zaujme. 👍

• 20.2.2017  01:25
    Love & Mercy (2014)

Naprostá bomba. Nejsem žádný fanda skupiny beach boys , ale jak byl zpracován tenhle film , tak se mi hodně líbilo.

• 19.2.2017  22:29

Celé k vidění: https://www.youtube.com/watch?v=AJgkaU08VvY miluju kačera Donalda , a tohle se mi fakt hodně líbilo.

• 19.2.2017  22:23
    Beezy Bear (1955)

Tak tohle se opravdu povedlo. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=rGJbhbaOFvw

• 5.2.2017  00:08
    Hup a Hop (TV seriál) (1968)

Tak tohle jsem i jako malý moc nemusel. Nikdy jsem na tom neviděl nic dobrého.

• 12.1.2017  23:07

K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=NIYyK9aJI3I

• 12.1.2017  22:59

K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=16zdI_0OjYo

• 11.1.2017  22:43

Průměrný dokument u kterého jsem se sice bavil , ale Steva Martina jsem tentokrát v tomhle dost nemusel. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=e7H0k6EJUa8

• 11.1.2017  22:37

Pěkně zpracovaný , a i dost sem se bavil. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=jv_u9kYoI70

• 11.1.2017  21:48

Celkem zajímavý dokument. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=hysgI3WPlyY

• 11.1.2017  10:36

Velmi dobře zpracovaný film , s úžasně napínavým dějem , a s opravdu skvělými kostýmy.

• 26.12.2016  13:30
    Birdy - People Help The People (hudební videoklip) (2011)

Strašně uklidnujicí písnička.

• 26.12.2016  13:15
    Neil Young - Old man (hudební videoklip) (1971)

Od Neila se mi vždycky nejvíc líbyla tahle.

• 20.12.2016  20:13
    Disney Break Show (TV film) (2009)

úplně celé to k vidění nikde není , ale na youtube jsou desetiminitová videa. Takže ohodnotím podle toho co jsem viděl. Podle mě pecka

• 20.12.2016  19:51

Došel jsem si na tento fim do kina , a musím říct že víc průměrnější film jsem neviděl

• 7.12.2016  01:17
    Vánoční Kameňák (2015)

Nevěděl jsem na co se dívat dřív. Jestli na hodinky nebo z okna. Rozhodně nejhorší díl. Ani jednu hvězdičku si tento film nezaslouží. Trapnost na N-TOU

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22