lardko

MSN: mentálně smradlavý nacista
Yahoo: jupííííí*

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 17.9.2017  20:48
    Netvoři z Beringova moře (TV film) (2013)

Vtipnější film jsem snad v životě neviděl :D Že to není komedie ?? Aha , tak to dávám ODPAD!

• 30.3.2017  21:51

Film který je o síle a kráse lidské fantazie mě doslova očaroval , a vrátil mě zpátky do dětských let. 10/10

• 29.3.2017  17:48

Když jsem byl menší , tak sem tento film miloval , a na tom se nezměnilo nic do teď. Opravdu skvělý film s příjemnou atmosférou , u kterého si vyčistíte hlavu.

• 29.3.2017  15:00
    Úplně mimo (2006)

ÚPLNĚ MIMO sem byl při sledování této hrůzy. Z cela nesnesitelný pokus o vtipný film se zvrhl v nevtipně trapnou úletárnu o bezdomovci co se stal policajtem.

• 29.3.2017  10:36

Na fantastická zvířátka jsem se těšil opravdu hodně dlouho. Už jen protože harryho pottera a celkově J.K. Rowlingovou doslova zbožňuji. Kouzelné hůlky , zaklínadla , ...ale i přesto vše to není jako harry potter. Po celou dobu jsem si myslel že to navazuje na poslední díl harryho pottera relikvii smrti 2 , ale to jsem se mílil. Jde sice o čarovný svět napsané rukou J.K. Rowlingové a dokonce ve filmu i zazní slovo Bradavice , ale jde tu o něco úplně jiného. Sice si myslím že tento film nemá na žádný díl harryho pottera , ale i přesto jsem si tento film užil do sytosti. Fantastický scénář , skvělá hudba , a i na herce se mi pěkně dívalo. Už od začátku to mělo takovou příjemnou atmosféru , takže já se už jen těším na další díly fantastických zvířátek , a doufám že budou jen a jen lepší.

• 29.3.2017  10:24
    Top Boy (TV seriál) (2011)

Velmi dobře zpracovaný seriál o gangsterech a drogách. Po celou dobu jsem si seriál dost užíval. Doufám že bude i třetí série.

• 28.3.2017  23:08
    Phii hua khaat 2 (2004)

U jedničky jsem nepochopil skoro ani jednu scénu , ale u tohohle pokračování HEADLESS HERO 2 jsem koukal s otevřenou pusou, a říkal si jak je vůbec něco takového možné , a dá se tomu vůbec říkat film. Tato dvojka sice nijak nenavazuje na jedničku , ale je tu spousta nevtipných , až křečovitě trapných scének , a jednoho diliňáka kterýmu pořád padá hlava , takže se máte na co těšit lidičky ! P.S. Film k vidění jen pouze s anglickými tytulky.

• 28.3.2017  22:59

Hodně divný film. Vůbec mě nezaujal , a po celou dobu jsem přemýšlel co má tento film vůbec za smysl.

• 28.3.2017  22:26
    247°F (2011)

Celkem i slušně natočený film , který mi nabídl pár celkem dobře ztrávených minut. Za to jsem byl i rád , protože už od začátku jsem tento film odsuzoval , ale zistil jsem při sledování že to až tak strašné není , a film má i co do sebe , ale spoustu scén bylo přitažených za vlasy.

• 28.3.2017  22:11
    Wong Jorn Pid (2012)

Naprosto nekoukatelná hovadina. Tak příšerně natočené scény jsem dlouho neviděl.

• 28.3.2017  21:46

Duchařina jak má být ?? Ne ! Další thajský propadák.

• 28.3.2017  21:28

Příšerné kostými , nesnesitelná hudba , opravdu divný zombie až k nekoukání , pitomý scénář , příšerný herci.... Prostě klasický výplach mozku.

• 23.2.2017  22:32

Velmi příjemný film , co sklidní nervy , a dost svou atmosférou zaujme. 👍

• 20.2.2017  01:25
    Love & Mercy (2014)

Naprostá bomba. Nejsem žádný fanda skupiny beach boys , ale jak byl zpracován tenhle film , tak se mi hodně líbilo.

• 19.2.2017  22:29

Celé k vidění: https://www.youtube.com/watch?v=AJgkaU08VvY miluju kačera Donalda , a tohle se mi fakt hodně líbilo.

• 19.2.2017  22:23
    Beezy Bear (1955)

Tak tohle se opravdu povedlo. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=rGJbhbaOFvw

• 5.2.2017  00:08
    Hup a Hop (TV seriál) (1968)

Tak tohle jsem i jako malý moc nemusel. Nikdy jsem na tom neviděl nic dobrého.

• 12.1.2017  23:07

K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=NIYyK9aJI3I

• 12.1.2017  22:59

K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=16zdI_0OjYo

• 11.1.2017  22:43

Průměrný dokument u kterého jsem se sice bavil , ale Steva Martina jsem tentokrát v tomhle dost nemusel. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=e7H0k6EJUa8

• 11.1.2017  22:37

Pěkně zpracovaný , a i dost sem se bavil. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=jv_u9kYoI70

• 11.1.2017  21:48

Celkem zajímavý dokument. K vidění: https://www.youtube.com/watch?v=hysgI3WPlyY

• 11.1.2017  10:36

Velmi dobře zpracovaný film , s úžasně napínavým dějem , a s opravdu skvělými kostýmy.

• 26.12.2016  13:30
    Birdy - People Help The People (hudební videoklip) (2011)

Strašně uklidnujicí písnička.

• 26.12.2016  13:15
    Neil Young - Old man (hudební videoklip) (1971)

Od Neila se mi vždycky nejvíc líbyla tahle.

• 20.12.2016  20:13
    Disney Break Show (TV film) (2009)

úplně celé to k vidění nikde není , ale na youtube jsou desetiminitová videa. Takže ohodnotím podle toho co jsem viděl. Podle mě pecka

• 20.12.2016  19:51

Došel jsem si na tento fim do kina , a musím říct že víc průměrnější film jsem neviděl

• 7.12.2016  01:17
    Vánoční Kameňák (2015)

Nevěděl jsem na co se dívat dřív. Jestli na hodinky nebo z okna. Rozhodně nejhorší díl. Ani jednu hvězdičku si tento film nezaslouží. Trapnost na N-TOU

• 3.12.2016  17:34

prvně sem to viděl asi tak před dvouma rokama , a vůbec mě film nechytl. Nebavil mě a přišel mi dost o ničem.Ohodnotil jsem film jednou hvězdou. ale ted sem se na to koukl po druhý se svojí holkou , a musím říct že mě celkem překvapilo jak se mi film líbil. Všechno mi najednou dávalo větší smysl. Nejvíc se mi asi ve filmu líbilo když se vracel děj do těch dětských let. U mě ted rozhodne nadprůměr.

• 30.11.2016  20:33

Strašně se mi líbily herci , ale děj , a atmosféra byla průměrná

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22