• Krátkometrážní

Zachraňte se! (2020)

Spíš nuda. Dvě hvězdy za Sunitu Mání bez ní by se to ani přežít nedalo.

Jako Mike (2002)

Film je spíš taková odlehčená ptákovina pro mladší publikum v hlavní roli s Lil Bow Wowem. Mladej klučina najde na elektrických drátech kouzelné botky s nápisem M J ( Michael Jordan) , obuje si je a hned z něj bude profesionální hráč NBA. Je to trošku přitažené za vlasy , a musí se film brát z lehkým odstupem , ale zas tak mi film nevadil i pár scén mě rozesmálo. Slabší průměr **(*)

Divočáci (2007)

U tohohle filmu jsem se vždycky nasmál , skvělá komedie.

The Outer Limits (1963) (seriál)

Čuměl jsem na The Outer Limits dříve na AXN Scifi , a není to špatné. První série rozhodně lepší než druhá , ale občas dost bez nabídnutí nějakého lepšího děje, pár dílů nadprůměr, ale většina mírný podprůměr. Za mě 50/50

Pokoj 1408 (2007)

U tohohle filmu mi ani nevadí že tam chybí bubu efekty a že to není tak strašidelné, ale film mě krásně vtáhl do děje a Cusack prostě skvělej

Wonka (2023)

Na tohle jsem se doopravdy těšil, ale po shlédnutí mám různorodé pocity. Film se zdá dokonalý skoro ve všech směrech, ale i přesto mě vlastně vadilo na filmu věcí až až. Wonka vůbec nepřipomíná klasiku Karlíka a Továrnu na Čokoládu s Johnny Deppem, což by vůbec nevadilo, ale i tak sem nemohl přehlédnout že děj i atmosféra mi přišla spíš do kategorie teen a jako by to bylo celé od Disneyho. Zpěvu tam bylo na mě možná až moc , ale co bych taky čekal od muzikálu že..Keegan-Michael Key nemám rád , a tady opět u mě předvedl že je to prostě NETALENT , Calah Lane taky katastrofa na kterou se opravdu nedalo dívat  , a z mýho oblíbence Hugha Granta udělali umpalumpu , který mi absolutně taky neseděl. Jedině hlavní představitel Wonky Timothee Chalamet byl snesitelný. Špatné to není, ale po druhé se už určitě nekouknu. Lepší průměr***

Wilfred (2011) (seriál)

Je to trošku bizar , ale mě to prostě sedlo !