• Krátkometrážní

Pravidla lži (2006)

Naprosto příšerný herci , co moc neumí hrát , a na které se nedá moc koukat , zhoršují tento ještě horší film. Tohle není druh filmu kterého si budu na 100% jistý že si ho budu pomatovat. Na štěstí jsem už od začátku od tohohle filmu si moc nesliboval.

K2: Dotknout se nebe (2015)

Předešlí K2 jsem sice neviděl , ale tohle nebyl špatný dokument.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Zatím jsem tento seriál teprve načnul. Jsem zatím u třetího dílu , ale musím říct že uš jsem se chytnul. Pár nudnějších chvilek tak bylo , ale tenhle seriál se mi zatím dost zamlouvá. 94%.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Po takovejhlech pohádkách mám vždycky chuť rozmlátit televizi.

Plán hry (2007)

Pro mě klasická JEDNOHUBKA. Stačí vidět jednou a stačí.

Agent Cody Banks (2003)

Když zapomenete že vůbec vznikly nějaké bondovky , nebo nějaké TOPOVKY , jako například: Forest Gump , zelená míle , pán prstenů ... atd. Tak se vám tento film trochu zalíbí. Mě se to tak trochu zalíbilo i přesto. Už od pohledu je to taková ta průměrná až podprůměrná teen komedie , ale zase tak nesnesitelná se mi nezdála. Kdyby tam nebylo tolik dětinských scén ,a scénář nepsala necvičená opice tak by to bylo mnohem lepší.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Sice to není jako Indiana Jones , i když si na tento film možná hraje , ale taky si myslím že tento film má něco málo do sebe. Film s lehkým humorem , a i nějakým tým dobrodružstvím. Dvojka a trojka je o něco horší.

Alice (2009) (seriál)

Bez kloboučníka by to byla nuda. Ten se mi ve filmu líbil nejvíc.