Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Dobrodružný

Poslední recenze (1 568)

plakát

Paranormal (2020) (seriál) 

Moc jsem od toho nečekal, ale na konec jsem opravdu mile překvapen. Tahle exkurze do Egypta se docela povedla a je nám naservírována docela zajímavě podaná duchařina s přídavkem. Místy to je opravdu atmosférické, ale bejt tam méně Digi triků, tak by to bylo ještě lepší. V každém případě se jedná o slušnou podívanou a jasný nadprůměr a fandům ne jednoduchých hororů by to rozhodně nemělo uniknout.

plakát

Paranormal - Mýtus o domě: Návrat (2020) (epizoda) 

Jednoznačně nejlepší díl z celého seriálu. Mělo to nápad, atmosféru a spád. Vše se vysvětlilo a perfektně do sebe zapadlo, takže jako celek to dopadlo uspokojivě.

plakát

Paranormal - Mýtus o inkubovi (2020) (epizoda) 

Nejhororovější díl a zároveň zatím nejlepší. Má to akci, atmosféru a pořádnou mytologickou potvoru která dá hlavní postavě pořádně zabrat a navíc vypadá opravdu slušně. Bavilo a před finálový díl nemohl dopadnout lépe.

Poslední hodnocení (2 606)

Paranormal (2020) (seriál)

26.01.2022

Paranormal - Mýtus o domě: Návrat (2020) (epizoda) (E06)

26.01.2022

Paranormal - Mýtus o inkubovi (2020) (epizoda) (E05)

25.01.2022

Paranormal - Mýtus o najádě (2020) (epizoda) (E04)

25.01.2022

Paranormal - Mýtus o strážci jeskyně (2020) (epizoda) (E03)

25.01.2022

Paranormal - Mýtus o faraonově kletbě (2020) (epizoda) (E02)

24.01.2022

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

24.01.2022

Paranormal - Mýtus o domě (2020) (epizoda) (E01)

23.01.2022

Paroží (2021)

23.01.2022

Reklama

Poslední deníček (6)

TÝDEN S FREDDYM ANEB NOČNÍ MŮRA POŘÁD JEDE

Tak konečně se mi podařilo sehnat všechny díly mí neoblíbenější hororové série Nightmare on Elm Street na DVD, sice obraz a zvuk některých dílů jsou pochybné, ale buďme rádi, alespoň za to. Freddy je rozhodně pěknej koumák a když mě neděsil- především v prvním díle, tak mě královsky bavil- vše ostatní- remake samozřejmě nepočítám, u toho děláme, že nikdy nebil. Tento týden jsem se tedy opravdu královsky bavil Freddyho černým humorem a mohu znovu potvrdit, že Nightmare on Elm Street je pokud ne nejlepší tak rozhodně nejzábavnější hororovou sérií vůbec.

NIGHTMARE ON ELM STREET- zaručeně nejstrašidelnější a nejlepší díl série- Freddy je fakt borec. Několik opravdu nezapomenutelných scém. Horor vhodný zapamatování.

NIGHTMARE ON ELM STREET2- FREDDYHO POMSTA-v podstatě noční můra tak trochu jinak a nejslabší díl série- koukat se na to ovšem dá a Freddy je ovšem opět výbornej. Nebude se to ovšem líbit všem, mnohými zatracovaný díl, ale tak hrozné to zas nebylo- jasně, že jsem zaujatý.

NIGHTMARE ON ELM STREET3- BOJOVNÍCI ZE SNA- kombinace hororu a fantasy, pro mnohé nejlepší díl série, ale u mě lehce zaostává za geniální jedničkou. Ale opět několik nezapomenutelných scén- Freddy loutkař, čarodějnický souboj a mnoho dalších. Vážně nádhera.

NIGHTMARE ON ELM STREET4- VLÁDCE SNŮ- další Freddyho úlety, paráda koukat. Zábava prakticky od začátku až do konce. Naprosto perfektní finále.

NIGHTMARE ON ELM STREET5- DÍTĚ SNŮ- pořád hodně slušná zábava i když na předchozí díly trošku ztrácí, ale není to nijak tragické. Freddy pořád jede na plný koule.

NIGHTMARE ON ELM STREET6- FREDDYHO SMRT- No plánovanej konec série se podle představ zrovna moc nepovedl, ale zas tak tragické to díky Freddymu není, ten opět je excelentní a celý film prakticky zachraňuje.

NEW NIGHTMARE- originální, výborné, ale bohužel mnoha vůbec nepochopené a zatracované. U mě ovšem spokojenost. Nový Freddy vypadal docela dobře a celkem strašidelné. Líbilo a hodně.

FREDDY VS. JASON- tak tohle je naprostá dokonalost Freddy a Jason v jednom filmu to prostě nemohlo dopadnout špatně. Zábava od začátku až do konce, hektolitry digi krve, Freddyho hlášky a především famozní závěrečný duel mezi Freddym a Jasonem. Byla to prostě jízda

NIGHTMARE ON ELM STREET (REMAKE)- budeme dělat, že to vůbec nepatří do série a pak budeme šťastní. Ovšem pro některé to je nejlepší horor vůbec takže vážně nevím. No nic tak si rači půjdeme pustit první díl.

Víc si můžete přečíst v komentářích k jednotlivým dílům.No a to je pro dnešek vše.

                                                                   “Welcome to Prime Time, bitch.”

TÝDEN S FREDDYM ANEB NOČNÍ MŮRA POŘÁD JEDE

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama