Djkoma

Djkoma

Filip Kovárník

okres Pardubice
never ending smile:)

homepage

1473 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 6.11.2008
  Jennifer Connelly
  (herečka)

  Mládí a vzdělání:

  Jennifer Lynn Connelly, jediné dítě Eileen a Gerarda Connellyových. Matka Eileen pracovala jako obchodnice se starožitnostmi a otec Gerard jako maloobchodník s oblečením. Po prarodičích z otcovy strany zdědila norské a irské a z matčiny strany ruské a polské kořeny. Celá rodina žila 4 roky ve Woodstocku ve… (více)

  • 16.3.2008
  Stig Olin
  (herec)

  Švédský herec, divadelní a filmový režisér, textař a zpěvák, který se narodil 11. září 1920. Jeho životní partnerkou se roku 1944 stala Britta Holmberg, se kterou má tři děti, dceru Lenu Olin a dva syny Matse (známý švédský zpěvák) a Pera. Po rozvodu s Brittou Holmberg navázal vztah s herečkou Helenou Kallenbäck, kterou si… (více)

  • 1.1.2005
  Tahmoh Penikett
  (herec)

  Osobní život a vzdělání
  Tahmoh Penikett se narodil 20. Května 1975 v městečku Whitehorse, Yukon, Kanada. Je synem bývalého yukonského premiéra Tonyho Peniketta, původně Brita, a Lully Sierry Johns. Má dvě sestry, dvojčata Sarah a Stephanii. Herecké nadání Tahmoh zdědil po svém otci, který ještě na škole hrál během tří let ve… (více)

  • 1.1.2005
  Ethan Hawke
  (herec)

  Mládí a vzdělání:

  Budoucí herec, spisovatel a režisér, celým jménem Ethan Green Hawke, se narodil 6. listopadu 1970 v Austinu ve státě Texas, dvojici zamilovaných studentů zdejší University of Texas, Leslie Carole a Jamesi Stevenu Hawkeovi. Velmi mladí rodiče (matka 17 a otec 18 let) se brzy rozešli a pětiletý Ethan zůstal s… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace