Krvavý sport (1988)

Z pohledu mojí nostalgie ne ti jednoznačných 5* a poděkování za ty vhsky s jednohlasným dabingem. Dnes už jinak ovšem nefunkční a velice naivní. Dětství už nikdo nezmění.

Timecop (1994)

Asi nejlepší film "hvězdy" béček

Univerzální voják: Zpět v akci (1999) odpad!

Nejhorší na tomhle "pokladu" není, že totálně zabíjí velmi dobrou jedničku nebo snad akční potenciál v slušných hercích, kteří se až příliš obyčejně mlátí. Ale fakt, že jsem byl nucen za tento "průšvih" vyhodit 30 Kč ve videopůjčovně... Nikdy si to neodpustím a děti v Africe mi brzy pošlou kus svého ucha, že jsem to nedal jim...

Univerzální voják (1992)

Nic moc furt lepsi nez druhy dil. Emmerichova zajímavá režie díky, které se dá na tento film dívat a díky které si neuvědomujete, že koukáte na dva naprosto béčkové herce. Příběh je jednoduchý a založený na (možná) vymyšlených pokusech na přeprogramování vojáků z vietnamu pro trochu jiný druh operací.

Hvězdná brána (1994)

Roland Emmerich je velikán. Možná není talentovaný jako jiní režiséři typu Steven Spielberg, ale on umí prodat své nápady a svoje umění v akčních snímcích s velkolepými scénami a to mě pokaždé dokáže dostat. Jeho Hvězdná brána se stala klíčem k televiznímu seriálu, který nedávno dokončil 10 sezonu a proto nelze pochybovat o jeho vlivu, sledovanosti a oblíbenosti mezi diváky. Vše to začalo tak nevinně, nalezením velké brány kdesi v písku... Po přezkoumání a vytvoření speciálního týmu na průzkum "světa za branou" je vyslána první jednotka, v které jsou James Spader, Kurt Russell a další. Je to velký film, který je jedno z mála kvalitních a originálních sci-fi konce 20. století.

Hráči (1998)

Pohodový snímek s dvěma hvězdami v hlavních rolích a jedním padouchem, s kterým se stává poker opravdu ďábelskou hrou. Nečekaně příjemný film, která se bude líbit nejen milovníkům pokeru.

Legenda o slavném návratu (2000)

Krásný film. Výborně hrající Smith v roli člověka, co nelítá s mimozemskou stíhačkou, neutíká před satelity a dokonce ani nestřílí kulky a nepálí cool hlášky je to prostěněco novýho. Jeho lehce vážnější herecká poloha doplňující mladičkého, ale velmi nadějného Matta Damona. Sekunduje jim krásná Charlize Theron.

Mizerové (1995)

Bay Bay Bay !!! = Zábava Zábava Zábava = Smith a Lawrence :))

Mizerové II (2003)

Slyšet Willa Smithe a Martina Lawrence v originále je zážitek, ke kterému když se přidá dokonalý šílenec Michael Bay a vytáhne úžasné akční scény nelze netleskat. Škoda, poslední půlhodinky kdy film působí lehce nastavovaně a může být pro někoho už příliš dlouhá jízda.