Blazin

blázen do filmů a hudby

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 12.5.2019  17:18
    Grinch (2018)

Grinche mám hodně rád, takže tento snímek byla další jasná volba. Nejde o nic nového, zpracování dobré, ale nijak vyčnívající. Stále nejlepší zpracování je dle mého názoru hraná verze z roku 2000.

• 25.10.2018  21:03

O něco horší než jednička, ale opravdu o málo, docela překvapilo 😀.

• 3.12.2017  12:52

Proč dokáže Hřebejk natočit spoustu kvalitních komedií a dramat a pak to zabije filmy jako Svatá čtveřice, Zakázané uvolnění a nakonec tímto snímkem Odpad město smrt.

• 21.11.2017  16:50

Výborné prostředí, efekty i nápad. Bohužel i veliký potenciál, ale který je naprosto nevyužitý. První polovina filmu je jedna veliká nuda, zajímavé je to až od doby kdy se děj přesune na purpurový vrch. Od té doby zajímavé, škoda trochu nevýrazných hereckých rolí, hlavně výkonů, a trochu nelogických chování postav. Moc jsem se těšil, ale o to větší bylo zklamání.

• 18.11.2017  15:51

Knihu jsem nečetl, takže jsem ponětí o ději neměl. Samozřejmě"humbuk" ohledně filmu i knihy jsem postřehl, do jisté míry ho chápu a souhlasím s ním. Film rozhodně není ztrátou času, děj dobrý, šokovaný a nereálný konec, jak se všude píše, zase tak mimo realitu rozhodně není, viděl jsem již spoustu thrillerů :-). Jinak Emily Blunt je výborná.

• 2.11.2017  18:03
    Orphan (2009)

Moc povedená záležitost, Esther je fakt vostrá. Škoda jen slabšího konce, jinak výborné.

• 23.10.2017  07:04

Super pokračování prvního dílu, ještě více zábavy, akce zůstala, jen se přidalo víc sentimentu, ale to se dá taky přežít :-).

• 2.10.2017  19:51
    Profesionál (1981)

Rozhodně jeden z nejlepších filmů J.P.Belmonda, jeden z těch opravdu vážnějších a gradující až do konce. Skvělé herecké výkony hlavních dvou hrdinů, J.P.Belmonda a R.Hosseina. Hudba nemá ani cenu vyzdvihovat, je jedna z nejlepších.

• 25.9.2017  07:15
    John Wick 2 (2017)

Až nečekané dobré pokračování prvního dílu, opět akční řežba, dokonce zajímavější a drsnější než v prvním díle.

• 14.9.2017  12:47

Hereckými výkony v tomto filmu oslňují jen dva mladíci Tye Sheridan a Jacob Lofland, dospělé duo McConaughey a Witherspoon jsou nevýrazní. Jinak poměrně příjemný a sympatický snímek s gradujícím koncem.

• 27.7.2017  06:53

Takové nečekané milé, lehce humorné a trochu dramatické dílo. Exceluje samozřejme Kohák, sekunduje Holubová.

• 18.1.2017  07:23

Dosti velké zklamání. Film sice až tak nenudí, ale naprosto nevyužitý potenciál.

• 11.1.2017  11:02

Tak jsem zase jednou vyrazil do kina. Zvolil jsem něco na efekty, nějakou akci, protože jsem šel na 3D. Takže vyhrál Assassin´s Creed. Jelikož jsem naprosto neovlivněn touto hrou, tak jsem vlastně nic nečekal. A výsledek byl poměrně dobrý, přes pomalejší rozjezd se nakonec film rozjel dost slušně. Efekty a souboje naprosto super, příběh také solidní, herci dost slušní. Ve finále jsem se dobře bavil.

• 22.12.2016  10:22

Dlouhé roky jsem tomuto filmu odolával, úmyslně, až na něj došlo. No upřímně, mohl jsem odolávat dál. Určitě klasika a kult mezi filmy, ale nějak jsem tomu nepřišel na chuť. Určitě zajímavější pro tu dobu než teď pro nás. Nejzajímavější mi přijde způsob a průběh natočení filmu, takový crazy a zhulenecký styl :-). Nejlepší na filmu je rozhodně hudba.

• 20.12.2016  16:37
    Sugar Hill (1993)

Těžko říct jak tento film brát. Film má dvě hodiny, ale vůbec mě nepohltil. Přišlo mi to nudné s čekáním na konec, který naštěstí přišel i když byl více než trapný.

• 7.11.2016  09:13

Krásné dobové zpracování, od exteriéru až po oblečení postav. Bohužel tím klady končí, herecké výkony žádný zázrak, nejdůležitější je ale ten děj, nemastný, neslaný, bohužel nudný.

• 5.10.2016  07:22

Asi psát, že uvádění postav a potřebná uváděcí omáčka je extrémně dlouhá, nemá úplně cenu (jen bych dokola opakoval co píší ostatní :-)). Jen, že šlo o Tarantina tak jsem čekal kdy začně pořádná hardcore akce, která samozřejmě začala, ale proč až poslední třetinu filmu. Jinak postavy a herci super, jako vždy. Takže dvě třetiny filmu nuda, poslední třetina bomba :-).

• 21.9.2016  07:00
    Zulu (2013)

Tak tohle jsou filmy přesně pro mě. Syrové, ostré, hlavní hrdinové se svým nekonvenčním chováním a k tomu perfektní prostředí. Až na trochu slabší finální scénu super. PS: Naprosto famózní herecké výkony dvojice Orlando Bloom a Forest Whitaker.

• 1.8.2016  07:12
    Deadpool (2016)

Tak tohle se hodně povedlo, a proč? Je to zábavné. Herci a hlavně herečky jsou velice dobře vybrané a ve filmu jsem nenašel jedinou postavu (herce nebo herečku), která by se mi nelíbila. Něco jiného než ostatní superhrdinové a potlačuje celkovou "přepitost" super akčních filmů se superhrdiny.

• 1.8.2016  06:45

Na dvojici Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi, až nečekaně povedený film. Co to jako vždy kazí je otravná hudba Michala Davida.

• 15.7.2016  07:18

Dopředu se přiznávám, že na tento 7.díl jsem se podíval čistě z důvodů Paula Walkera. Film nikterak nepřekvapil, spíš ještě víc zklamal, zlatá 5 a 6. Tento díl je sice plný efektů a akce, ale půlka akcí přehnaných, nelogických až jsem si říkal jestli to myslí vážně nebo je to vtip. Dialogy a kecy co tam pořád melou, ani když jsem vyplnul mozek, což u tohohle filmu fakt musíte, tak se to stále chvílemi nedalo. Nakonec jsem to dokoukal kvůli Walkerovi a těšil se na ten konec, za ten teda hodně velký palec nahoru, a hvězdičku taky.

• 8.7.2016  07:50
    Smrtgasmus (2015)

Tak jsem na doporučení jednoho velice dobrého kamaráda také okusil Novozélandskou hororovou komedii. Jako fanoušek metalu jsem se těšil o to víc, jelikož moc filmů o metalu opravdu není :-). A co jsem dostal byl naprosto ulítlý film plný krve, hovadin, démonů a trochu vtipu. Ten film je tak ulítlej až se mi prostě líbil :-).

• 10.6.2016  11:53

Zase jsem se po delší době rozhodl podívat do kina a opět jsem nelitoval :-). Warcraft velice mile překvapil, nejvíce asi efekty, ty byly super, mile překvapil i děj, který byl lepší než jsem čekal. Tohle se opravdu povedlo, už se těším na další díly :-).

• 29.3.2016  07:19

Jedním slovem - zklamání. Bohužel po naprosto famózním 1.díle se tohle absolutně nepovedlo, první půlka filmu naprosto nuda a o ničem, druhá půlka se už dala :-). Všichni herci, kteří byli v prvním díle, tak stáli za prd. Přišlo mi, že se p.Dagtekin snažil za každou cenu natočit 2.díl, i když neměl žádný kloudný nápad, tak trochu nakonec vařil z vody.

• 10.3.2016  07:13

K čemu ses to Tome Hardy propůjčil???

• 7.3.2016  09:40

O dost horší než jednička, zachránila to až závěrečná část, od doby kdy se objeví Vlad. Jinak nudné, nezáživné, prostředí, ale zase výborné :-).

• 19.1.2016  13:17

Výborné zobrazení té doby, natočeno naprosto syrově, reálně, až z toho má člověk chvílemi husí kůži. DiCaprio a Hardy jsou zárukou kvality, už jen za to v jakých podmínkách točili, tak by měli toho oskara získat. Trochu jsem se bál kamery Lubezkiho, ale myslím, že svou roli zvládnul naprosto perfektně, jeho dlouhé pasáže přírody jsou výborné, stejně jako dlouhé pasáže v podstatě všeho ostatního :-). Na to jak je film dlouhý, tak mi to vůbec nepřišlo, připadalo mi to jak kdybych byl v kině hodinu a půl :-).

• 30.11.2015  08:43
    Drive (2011)

Naprosto vynikající Ryan Gosling, nejlepší soundtrack co jsem slyšel, celkově umělecké dílo.

• 24.9.2015  07:19

Asi mi ten film dal co jsem chtěl, zábavu, akci a moc nepřemýšlet :-). Kdyby si odpustili ten sentiment, tak by to bylo lepší, ale s tím se musí počítat :-). Souhlas jako předehra 2.dílu.

• 7.9.2015  07:30
    Vybíjená (2015)

Velké zklamání, sice mě dost lidí od tohoto filmu odrazovalo, nedal jsem na ně, ale měl jsem. Největší problém je asi obsazení herců z Partičky, ne že by byli špatní, ale asi každý čeká komedii, navíc se píše, že je to i komedie. Další problém je právě v tom, že to komedie není. Celkově to ještě snižuje to časové přeskakování v ději, takže vás to nemá šanci pohltit a působí to trochu zmateně.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16