Take me out (2017) (pořad)

Show o slecnach ktoré len chcú ísť do chorvatska na dovcu!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

To čoho sa všetci pri ohlaseni dvojky obavali, to co po videní prvého traileru mnohí predpokladali a to čo po videní prvej scény vo filme už všetci z istotou vedeli, je skutočnosťou. Bay sa otrhol z reťaze. Z nejakého dôvodu mi to však vôbec nevadí. Iste kúzlo prvých transformers je to tam, ale človek proste nemôže nezaplesať keď obrovský decepticon demoluje Šanghaj! Podobných kontrastov je v celom filme plno. Na jednu stranu Bay postaví detinské vtipkovanie a hneď potom Vás vrhne do bojovej vravy. Celí film akoby držal po kope len zázrakom a každý "zvrat" v príbehu je len ďalšou zámienkou aby sa mohlo niečo nechať vybuchnúť. Keď to mám zhrnúť tak Bay nedosiahol kvalít jedničky po akejkoľvek filmovej stránke. Keby sme hodnotili čisto na základe tohoto film by som poslal preč s dvoma hviezdičkami. No nehodnotíme a tak dostane 4 za tú skvelú akčnú šou z bezchybnými trikmi.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Autori jednicky si asi dovolili to co v jednotke nemohli. Crank 2 je oveľa šialenejší, nadupanejší, akčnejší a boh vie ešte aký. Jednotka ešte mala aký taký dej, toto už je len skôr sled epizód, väčšinou tak neuveriteľných až je na pováženie, či môžu zaujať širokú verejnosť. V tomto filme sa proste nedá hovoriť o výkonoch hercov, ani kamery ani podobných vecí. Kto jasal pri šialených scénach z jedničky teraz bude jasať ešte viac! No kto už jedničku bral ako podpriemerný film teraz to bude preňho utrpenie. Pre mňa je to však kurevská jazda!