Moone Boy (2012) (seriál)

Velke ocakavania, velke sklamanie. Dost nezazivne. Viac "detsky" serial ako pravy britcom.

Drive (2011)

Po dlhej dobe opat nezabudnutelny filmovy zazitok. Ryan Gosling - neskutocny frajer!

Čtvrtý druh (2009)

Precoooooo???!!!! Mam dost tychto 100%-nych garantovanych, true-based stories, ktore su uveritelne a nelogicke ako mamut na Mesiaci.

Zátah: Vykoupení (2011)

Mat opat sestnast, tak by som tomu dal aj five stars. V dnesnej dobe to boli pre mna prazdne zabijackove hody v kvalitnom azijskom sate.

Kozoroh 1 (1977)

Prva trieda pre kazdeho milovnika konspiracii. Skoda nevyuziteho potencialu najma v zavere.

Méďa (2012)

Velky humbug, kvoli priemeru. Nebyt niektorych vtipov 'a la Family Guy', bola by to bezna, lepsie natocena, rodinna zabava.

Kmen Andromeda (1971)

Dalsi dokaz, ze v tej dobe neboli potrebne ziadne giganticke projekty so specialnymi efektami na vytvorenie kvalitnej atmosferickej scifi. Zopar logickych preslapov sa uplne stracaju a su polahky akceptovatelne v porovnani s dnesnymi hype sci-fi zlataninami.

Kuků (2012) (seriál)

Neotrele, lahke a velmi chytlave. Fantasticka (ne)suhra konzervativneho otca rodiny a jeho noveho hippie zata. Tohtorocna sezona britskeho sitcomu je skutocne vydarena. Po Spy je to Taylorov druhy uspesny britcom. Rodi sa nam nova TV hviezda?

Battle Royale (2000)

Stale rozmyslam, co je na tom tak orginalne. Spracovanie je na vybornu; hlavne po hudobnej stranke. To sa neda upriet. plus, je to mnohonasobne lepsie ako podobne ale preefektovane holywoodske masakry s fesakmi a blondinkami. Ale stale je to len klasicka azijska vyvrazdovacka s nasilnym tlacenim emocii do toho.

Nástrahy velkoměsta (1984)

Po Maleroch pana uctovnika dalsia jedna z mojich talianskych komedii z 80's.