psas

psas

• 18.11.2017  14:48
    Barbar Conan (1982)

Babovřesky jsou ještě horší, takže jedna hvězda za úžas, že se to někomu líbí. Arnold není herec, ale představitel, vrchní zlák jen poulí oči, souboje směšné. Možná kdyby mi bylo 10 a byl rok 1984...

• 22.6.2017  23:36

karikatura Star Wars - nulový scénář, toporní herci, směšné dialogy. Jedna hvězda jen za Reyin účes. Rogue One je stokrát lepší.

• 22.1.2017  16:23

hrůza děs, jedna hvězda jen za náhodu, že jsem jen zrovna po řece Krka, když se natáčely scény s vorem na "Stříbrném jezeře".

• 22.1.2017  16:22

Scooter náčelníkem Komančů?

• 31.12.2016  17:11
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Skutečná hrůza - mumraj nadbytečných postav, úděsné dialogy, obscénní, hrubé a kruté (např. úvodní poprava koloucha), vtip veskrze žádný, prostě slátanina. Chvíli jsem váhal nad jednou hvězdou kvůli hudbě, ale závěrečné "ahoj" mě přivedlo zpět na zem. Herečka představující princeznu tolik zde kritizovaná mi zas tak moc nevadila, ale ty vlasy... Doufám, že už to nikdy nebudou dávat. Toto dílo by se možná dalo přijmout, bylo-li by prezentováno jako absolventská dada improvizace, ale pohádka pro děti to skutečně není.

• 16.11.2015  21:06

strašná slátanina, jednu hvězdičku za Peng Lin.

• 27.12.2014  20:05
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Jsem překvapený z tolika negativních komentářů. Mně se to líbilo, celkem vtipné, originální, i když spíš pro dospělé a děti tak z leckterých gagů nic neměly. Rozhodně jedna z lepších pohádek poslední doby, rozhodně lepší, než ty uječené Troškovy nebo loňský Sněžný drak. Liška naštěstí neměl moc prostoru, herecky mi vadil ještě ten velitel stráže, jinak celkem ok.

• 31.8.2014  22:27

Když mi bylo 14, tak jsem to žral, ale teď se na to nedalo skoro koukat...

• 31.8.2014  22:22
    Signál (2012)

o ničem, nuda.

• 31.8.2014  22:20
    MASH (1970)

nuda

• 31.3.2014  22:12
    Bídníci (2012)

První hodina strašná nuda, revoluce velmi dobrá, dětské pěvecké výkony předčily ty hollywoodské. Čekal jsem něco jako Hair nebo Jesus Christ Superstar, ale ne deklamativní recitál jak od Janáčka. Takže tři hvězdy za ty děti.

• 27.12.2013  23:10
    Sněžný drak (TV film) (2013)

hrozné herecké výkony, snad jen babička čarodějnice byla uvěřitelná, hrozné dialogy, vrcholně nesympatická princezna, předvídatelný děj. Hvězdička je jen za ty animované draky, za které by se nemusel stydět ani Hobit.