cheyene

výslovnost nicku: [čejný]

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97
    • 18.1.2018  09:11

"Utište toho čokla." - "...já celou dobu tiše trpím vašeho otravnýho papouška, co furt skřehotá!" - "Papouška? Ale jakýho?" :D => "Jay! Jay! Jay!" :D Jedna z nejlepších hlášek.

• 18.1.2018  09:07

Na scénu vstupuje Cameronův klaun Fizbo, jenž bude příjemným zpestřením i do budoucích epizod.

• 18.1.2018  09:06

Pilotní díl nastartuje tento sitcom takovým způsobem, že jsem hned po zhlédnutí tušil, že by se mi seriál mohl líbit. Více postav zaručuje větší přínos humoru, vzájemné vztahy mezi rodinnými příslušníky přislibovalo to pravé koření a neokoukaný model vyprávění - dokumentárně laděného - předznamenávalo zábavu i z jiného úhlu pohledu. V úvodní části mě nejvíce bavil Jay a Manny.

• 17.1.2018  10:46

Poprvé jsem o tomto filmu uslyšel, když Pierce Brosnan na svém facebookovém profilu uveřejnil plakát. Začal jsem se o chystaný počin zajímat a vzhledem k tomu, že na postu režiséra je Martin Campbell, jehož snímky jako Zlaté oko (opět spolupráce s Brosnanem) či Casino Royale jsou parádní, začal jsem i na základě traileru tušit, že by se mohlo jednat o zajímavou záležitost. K tomuto dojmu nahrával i fakt, že Jackie Chan tu ztvárnil serióznější roli (nic komediálního). Již od samého počátku mě The Foreigner bavil a s přibývajícími minutami se můj zájem stupňoval. Napětí, zdařilá akce, syrovost i střety jak z prvního Ramba, to vše mi neumožňuje jít s hodnocením pod plný počet.

• 17.1.2018  10:40
    Fenomén (1996)

Možná, že kdyby byl snímek o něco málo kratší, bylo by to i na 5*, neboť příběh je silný a zajímavý. Věřím, že použitý sci-fi prvek může zaujmout i diváky, co obecně tento žánr nemusí, protože jak se v příběhu ukáže, vše je tak trochu jinak.

• 17.1.2018  09:46

Porovnávat výkonnost v běhu mezi dívkou a chlapcem je sice nesmysl, zvlášť v maturitním věku (sice se může stát, že je holka rychlejší, ale zpravidla by se jednalo o fyzicky zdatnou slečnu, kdežto kluk by musel být průměrný či spíše podprůměrný) a při rozdílné výšce, avšak jako jedna ze zápletek této epizody to bylo dobré. Bavila i Glorie a Jay, kteří usilují o získání jejího amerického občanství.

• 16.1.2018  23:35

Jay na bowlingu byl výborný a poprvé mi nevadili sousedé Dunphyů.

• 16.1.2018  10:10

Zejména ta strašidelná historka na táboře došla ke skvělé pointě. Pobavil též Philův postoj k Lukovi, obzvlášť v čekárně dětského lékaře.

• 15.1.2018  13:50

Vynikající díl! Nejen díky netradičnímu zpracování, ale také ústřední zápletce ohledně Haley, je tato epizoda jednou z nejlepších.

• 15.1.2018  13:15

V této epizodě je Glorie krajně nesympatická a vše je umocněno její novou dabérkou, jejíž hlas není právě libozvučný i normálně, natož pak při panovačných výlevech.

• 15.1.2018  11:25

Valentýnské díly jsou u Prichettů i Dunphyů zárukou dobré zábavy. Tentokrát pobavil jak Jay s rodinou a sestrou Glorie, tak Mitchell s Cameronem, tak rovněž Phil a Claire. P.S. Mám pocit, že tohle byla první epizoda, v níž se neobjevilo žádné dítě od Phila.

• 12.1.2018  23:47

Podle mě velice dobrý film zakládající se na skutečných událostech a ukazující, že práce novinářů může být opravdu životu nebezpečná. Kdybych měl snímek vystihnout pouze jedním slovem, bylo by jím "působivý".

• 12.1.2018  23:42
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Kultovní záležitost.. Asi každý tuhle dvojku zná a vybaví si i úvodní znělku. Měl jsem sice raději tematicky podobný počin Jen počkej, zajíci, ale i přesto si Tom a Jerry zaslouží plnou palbu hvězd. Proti všem těm současným "srákotinám" nebo kdysi populárním Pokémonům, Digimonům a nevím, co ještě, je tento seriálek opravdovou špičkou.

• 12.1.2018  23:39

Pohádka začíná, pojď se mnou do chládku... složím ti do klína, píseň a pohádku. Pod horou je víska, ve vsi štěká pes, nad horou se blýská, za horou je les. Byly doby, kdy jsem tuto pohádku až tak moc nemusel, avšak to neznamená, že by se mi ani v oněch časech nelíbila. Jen jsem ji nevyhledával a neřadil mezi své oblíbené. Když se na ni však dívám v dnešní době, musím uznat, že proti převážné většině současných pohádek je "O statečném kováři" velice zdařilá. Nechybí ji parádní atmosféra, zajímavé postavy i zápletka, skvělý zlý Černý král, ale též vynikající hudba od Petra Ulrycha. Už jen ta ústřední píseň je skvostná.. Zvažuji, že tento snímek přehodnotím a přihodím i čtvrtou hvězdičku.. Z rodu královského dcera veselá, našla upřímného sobě manžela. Žijou spolu šťastně jako kuřátka, konec už nám vlastně ťuká na vrátka.

• 12.1.2018  23:31
    Rumburak (1984)

Dnes by možná bylo trendy říct, že se jedná o jakýsi spin-off ke kultovnímu seriálu Arabela. Tohle volné pokračování, v němž z původní klasiky zůstala pouze postava čaroděje Rumburaka, kterého skvěle ztvárnil Jiří Lábus, je slabým odvarem nejen Arabely, ale také jejího pokračování z roku 1993. Přesto se však už jedná o poměrně klasický počin, jenž jsem viděl nejednou a který má své světlé okamžiky.

• 12.1.2018  23:26
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Jeden z nejlepších československých komediálních seriálů a to nejen díky skvělým příhodám, ale zejména pak skrze hvězdné obsazení, kterému tentokrát vévodí Jiří Sovák s rolí Evžena Humla, jenž mu dokonale sedl, a Josef Kemr, kterému postava Bohouše Císaře taktéž padla jako přišitá. Oblíbil jsem si také Josefa Větrovce či Vladimíra Menšíka, který tu i v menším prostoru potvrzuje své herecké kvality. Za zmínku stojí také Josef Vinklář jakožto zeť Alois řečený Siola. :) Chalupáři mají tu úžasnou vlastnost, že jsou skvělou oddechovkou, mají kouzelné prostředí útulné vísky a vedle ostatních zmíněných kladů také nezapomenutelnou úvodní písničku s hlasem Waldemara Matušky.

• 12.1.2018  23:20

Druhé dobrodružství Vény u dědy na Šumavě je kvalitativně srovnatelné s prvním dílem. Pro dětského diváka tu není nouze o humor, ale také napětí a lehkou detektivní zápletku, kdy se snaží hlavní hrdinové přijít na to, kdo je pytlákem.

• 12.1.2018  23:18

Výborný snímek, v němž opět okouzluje diváky přirozený a roztomilý výkon Tomáše Holého. Tentokrát sice netrhá velrybám stoličky a neřeší, jak dostat tatínka do polepšovny, ale zamířil na Šumavu, kde se seznamuje se svým dědou, jenž skrze svůj nedořešený vztah k synovi nechce ve své hájovně ani vnuka. Hledání cesty k sobě navzájem je krásným motivem celého filmu, ale i zápletka ohledně psa Broka a Jezevčí skály je chytlavá.

• 12.1.2018  23:16

Svým námětem je Za trnkovým keřem povedený díl z šumavské trilogie, avšak s přibývajícími roky Tomáše Holého se z něj vytrácí ona klukovská roztomilost, kterou si získal většinu svých fanoušků. Přesto však předvádí i nyní skvělé herecké výkony a je hlavním lákadlem filmu.

• 12.1.2018  23:10
    Ikarův pád (TV film) (1977)

Brilantní herecké představení Vladimíra Menšíka činí tento snímek nezapomenutelným. Řadu scén si divák vybaví i mnoho let po zhlédnutí, např čištění bot či provokace od Č. Řandy během Ondřejovy oslavy.

• 9.1.2018  15:31

Nakupovat s Jayem auta, to je něco. :)

• 9.1.2018  12:13

Phil a jeho umění s kamerou, zeleným plátnem a přetáčením scén. To je záruka dobré zábavy. Video ze svatby Cama a Mitchela bylo k popukání, jen nevím, jestli to bylo tak vtipné nebo nechutné. :)

• 9.1.2018  12:11

Shodou okolností jsem tuto epizodu viděl již 3x v krátké době a mohu říct, že je fakt zdařilá. Tolik vtípků a k tomu netradiční prostředí (rodinka vycestovala do Vegas), několik trapasů... možná bych mohl dát i 5*.

• 9.1.2018  12:09

Tak tohle byla hodně dobrá epizoda. Opravdu jsem se bavil a to na všech frontách. Objevení starých nahrávek z diktafonu, kde slyšíme Claire, Phila a Mitchela, reakce děcek nebo hecování v Jayově rodině, kdo co sní a jestli Glorie podrbe psa na břichu.. prostě zábava za 5*.

• 9.1.2018  12:03

Když se Phil a Claire o něco opravdu snaží, tak to kolikrát tak přeženou, že se nejde nesmát.

• 9.1.2018  12:01

Nevýhodou sledování seriálů s dabingem je, že vám mohou kdykoliv změnit dabéry. A to se přesně stalo s počátkem 6. série a to hned u 3 postav! Claire a Glorii ještě přežiji, ale Phila měnit neměli. Samozřejmě, že další nevýhodou je, že řada vtípků nejde dobře přeložit a tudíž v češtině tak nevyzní, atd., ale jednou jsem již s TMR začal s dabigem, tak přecházet na originál se mi nechce. Navíc si myslím, že mnohé postavy se povedly namluvit skvěle, zejména Jay.

• 9.1.2018  11:46

Ti novì sousedé Phila a Claire mi nesedí. Nejsou mi sympatičtí, ale třeba i v budoucnu dobře okoření některé ty epizody. Halloween Dunphyové tradičně prožívají, takže je co sledovat. :)

• 9.1.2018  11:43

Jestli bych měl něco na této "šálovině" ocenit, tak pak herecké výkony, zejména Preiss si svoji roli očividně užíval, ale také Nárožný se předvedl v dobrém světle.

• 9.1.2018  11:40

Za mě určitě pěti hvězdičková záležitost. Není to sice tak perfektní jako první díl, avšak stále má toto pokračování co nabídnout a to jak po vizuální stránce, tak i obsahové. Nechybí tu jistá dávka napětí, byť happy end se očekává, poodhalení Sebastiánova původu, nějaká ta vylomenina a zběsilá akcička, úžasná příroda, fajn hudba... Skvělý odpočinkový snímek.

• 9.1.2018  11:33

Očekával jsem o něco víc. Nedávno před zhlédnutím filmu jsem sledoval seriál o Viktorii a přestože jsem neviděl všechny jeho díly (a tudíž jsem jej ani nehodnotil), poměrně malý časový odstup se promítl i do dojmu z tohoto zpracování. Chválím samozřejmě Emily Blunt, kostýmy, atmosféru doby, atd., avšak celkově mě tento počin nenaplnil tak, abych si jej chtěl ještě někdy pustit.

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97