cheyene

cheyene

Vito Scaletta

okres Blansko
výslovnost nicku: [čejný]

homepage

98 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  John Wayne

  Tento muž by mohl být synonymem hned pro několik slov a slovních spojení. Tak pro ukázku: western - John Wayne, divoký západ - John Wayne, statečnost - John Wayne, mužnost - John Wayne, atd. Jeden z největších herců minulého století, který se stal symbolem Ameriky. On se snad narodil na koňském hřbetu a s kloboukem na hlavě!

 • foto

  Paul Newman

  Modrooký idol spousty žen, ideál mnoha mužů a vzor nejednoho začínajícího herce. Diváky i po letech okouzluje svým šarmem, který jakoby nezná hranic, úžasným úsměvem, nebesky modrým pohledem, atletickou postavou a uměním věrohodně ztvárnit každou roli. Paul Newman patří mezi největší herecké hezouny všech dob...Jemu snad nemohla žádná sukně odolat!

 • foto

  Steve McQueen

  Vin (Sedm statečných) a Henry Motýlek Charriere (Motýlek) - to jsou role, ve kterých si mě naprosto získal. Jeho charisma je neskutečně silné, stejně jako jeho umění hrát přirozeně. Prototyp pravého muže. Škoda, že jeho životní pouť musela být ukončena tak brzy.

 • foto

  Gregory Peck

  Neskutečně sympatickým a charismatickým hercem je právě tento vysoký elegán, Gregory Peck. V každém svém filmu dokazuje, že umění herecké mu bylo naděleno odněkud shůry. Jeden z herců, který dokonale ztvární kovboje, kněze, schizofrenika i záporné postavy.

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Herec, který nezapomenutelným způsobem ztvární jakoukoliv roli. Hvězda první velikosti současného hereckého nebe.

 • foto

  Louis de Funès

  Sem se mi dívejte! Vždycky sem! Legendární komik nezapomenutelných grimas, hlášek a úžasných filmů. Pan František Filipovský obdaroval jeho postavy neskutečnou energií, popudlivostí, vztekem, vrčením a famózními projevy. Je tedy radost sledovat jednoho z největších králů komiků všech dob a trénovat břišní svaly tím nejzdravějším cvikem - smíchem. Nejlepší jsou série o Fantomasovi, četnících a dále pak filmy Velký flám a Pošetilost mocných. To mi zaplatíte! A mooc draze!

 • foto

  Charlie Chaplin

  Dle mého názoru jeden z největších talentů filmového řemesla, resp. umění celkově, neboť Charlie Chaplin nepřestává udivovat i po tolika letech svým skvělým herectvím, pohybem, ale rovněž hudební tvorbou, režií a scénáři. Z množství snímků, které vytvořil, stojí za zmínku určitě alespoň Zlaté opojení, Moderní doba, Světla velkoměsta, Cirkus, Světla ramp, Diktátor.

 • foto

  Sylvester Stallone

  Jestli někomu sluší svaly, tak je to Sly Stallone a jeho "větší" kolega Arnold Schwarzenegger. Nikdo jiný kromě těchto dvou ikon nedokáže tak elegantně nosit těžký kulomet v jedné ruce. Oba jsou nenapodobitelní. Mohl bych tu mít oba dva. Arnie měl tu výsadu, že v mých TOP hercích figuroval od založení mého účtu na této databázi, takže nyní změna a je tu Sly, neboť i v pokročilém věku nás obdařuje vesměs skvělými filmy. A suma sumárum, v jeho filmografii najdu asi více svých srdcovek...

 • foto

  Vladimír Menšík

  Pan Herec s velkým, podtrženým a zvýrazněným "H". Vladimír Menšík byl úžasný nejen v komediálních rolích, ale i v tématicky závažných. Ať hrál, co hrál, vždy jsme mu to věřili. Talent, jakých není mnoho. Stejně jako bude prázdnota po Jaromíru Jágrovi v hokeji, tak je nezaplněné místo i po panu Menšíkovi.

 • foto

  Miloš Kopecký

  Jeden z největších hereckých talentů všech dob v celosvětovém měřítku! Obrovská škoda, že tento charismatický herec, schopný přirozeně ztvárnit jakoukoliv postavu, nedostal příležitost i v zahraničí! Johnny Depp by blednul závistí!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace