Alf - Návštěva z kosmu (1986) (epizoda)

Pilotní epizoda se nese v super pohodovém duchu a není nouze o parádní vtípky.

Lovci (1958)

Letecké souboje z období korejské války nejsou právě častým filmovým tématem, takže z tohoto pohledu jde o poměrně originální počin. Pro větší spád i poutavost by si podle mého názoru snímek zasloužil kratší stopáž, kolem 85-90 minut. Robert Mitchum potvrzuje svoje herecké kvality a v dnešní době je tak de facto jediným důvodem, proč si takto starý a prakticky neznámý (toho času pouze 51 hodnocení) film pustit.

Taková moderní rodinka - Dvojklik (2016) (epizoda)

Velmi povedený díl a zdařilé zakončení 7. série, která byla dosti silná na povedené epizody. Pasáž ohledně tanečního rekordu ve firmě a vyhazovu pro zaměstnance měla své kouzlo, podobně jako v závěru vyřčené myšlenkové pochody Claire ohledně rodiny.

Taková moderní rodinka - Vzpomínky zůstanou (2016) (epizoda)

Občas mi přijde, že TMR lehce vykrádá povedené scénky z jiných seriálů, např. Přátelé, Himym nebo TBBT. Nevím, v kterém ze sitcomů jsem již viděl tu scénu, kdy si jedna z hlavních postav pronajímá za městem sklad na cetky, které by mu jinak ostatní vyhodili.

Vzteklina - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Seriál i udržuje kvalitu i přes pár přešlapů v ohledu logiky chování postav, tentokrát při rojnici na medvěda a prohledávání ruin.

Řeka bez návratu (1954)

Hvězdné herecké duo v hlavních rolích a krásné prostředí. Samozřejmě, že na celkovém pojetí je znát rok vzniku, avšak pro fanoušky westernů je to zajímavý příspěvek do filmografie. Kdyby se tam méně zpívalo, měl by snímek větší spád. S hodně přivřenýma očima 4*.

Kvintet (1979)

Námět mi zněl velice dobře a lákavě, avšak samotné provedení za moc nestojí. Paul Newman je sice jako vždy přesvědčivý, avšak to je málo. Slabý počin.