Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Fantasy
  • Animovaný

Poslední recenze (123)

plakát

Všechny malé zázraky (2020) 

Bohužel, ale jinak to nejde. Do háje jsem z toho tak naštvaná. Knihu naprosto zbožňuju, ale oni tady vynechali tolik důležitých části. Nehledě na to, že ani jednou nezmínili to že Finch má bipolární poruchu (což teda popravdě z filmu ani poznat nemůžete). Nedali tam žádný jeho skutečný emoce. Udělali z toho nechutnou průměrnou teen slaďárnu. A další věci jak už tady někdo zmiňoval, je to že do hlavní role obsadili černocha. Nejsem rasista! Ale když už je vyloženě v předloze HLAVNÍ POSTAVA vychrtlej až moc bílej černovlasej modrookej kluk, tak sem pak sem celkem sklamaná, když do tý role obsadí černocha jen aby to bylo politicky korektní a rasově vyvážený . Co se týče Elle Fanning tak ta pro změnu celkem ušla (asi protože ns tuhle roli moc hereckýho talentu nepotřebovala). Možná, že pro lidi co to nečetli tak fajn. Je to takový pěkný slaďoučký a má to hezký soundtrack. Bohužel to je všechno! Z knihy si toho vzali jen úplný minimum. Naprosto ten příběh zničili.

plakát

Malé ženy (2019) 

Malé ženy jako knihu miluju. A zbožňuju filmové zpracování z roku 1994. Proto jsem se na další zpracování těšila, ale zároveň jsem byla celkem skeptická jestli se to povede. Řeknu to takhle....po kostýmové, scénografické a celkově výtvarné stránce je ten film naprosto dokonalej. Bohužel zpracování příběhu a jednotlivých vztahů mezi všemi postavami celkem pokulhává. Obzvlášť v první polovině filmu. Myslím, že člověk, který ten příběh nezná (ať už se jedná o knihu, film nebo serál), nemůže ten příběh vůbec pobrat. Je tam hrozně moc rychlých scén, a některé jsou tak uřvané, že z nich vůbec nedokážu pobrat pocity. Co se týče obsazení... Saoirse Ronan jako Jo zbožňuju a Timothéeho Chalameta jako Lauryho taky zbožňuju. Nicméně jsem mezi nimi necítila takové pouto, jaké ve skutečnosti měli. Myslím že ve verzi z roku 1994 se jim to povedlo víc. Emma Watson jako Meg celkem ušla a Eliza Scanlen jako Beth celkem taky i když jsem si k ní taky během první půlky nedokázala najít vztah. No a jako poslední Amy. Postavu, kterou máte vlastně v její dětské části hrozně nesnášet. Myslím, že to se i celkem povedlo. Ale stějně mi její postava vadila nejvíc a to hlavně z toho důvodu, že v obou časových osách filmu ji hrála jedna a ta samá herečka. Myslím, že Florence Pugh ji hrála skvěle a dokonale se na ni hodila. Jen bych do její asi 13 ti leté podoby zvolila někoho jiného. Florence totiž opravdu nevypadá na 13 a hlavně její hlas je ten nejsilnější a nejdospělejší ze všech sester. A při scéně kdy brečí před okny Teddyho a vzteká se, působí opravdu komicky. Co se týče zakončení...no všichni víme jak to skončí a všichni stejně milujeme Jo a Lauriho dohromady. Proto je opravdu těžké vidět je každého s někým jiným. Pravdou ale je, že oba potřebují ve vztahu někoho jiného s jinou osobností, protože jsou si tak hrozně podobní. Samotné zakončení bylo jedno velký klišé, ale co už. Z filmu odcházíte celkem dobře naladění.

plakát

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju (2020) 

Bohužel pokračování filmu To all the boys I loved before se moc nepovedlo. Vlastně to bylo zbytečný točit. Nic nového se nedozvíme, krom menšího zvratu, že tehdy v prvním díle Peter nečekal ve vířivce na Laru Jean, ale na Gen. To je všechno! Dokonce i to přivedení dalšího kluka, kterýho milovala bylo zbytečný. Všechny postavy se jakoby odsunou na jinou kolej, včetně Petera i její mladší sestry a film působí hrozně krátce. A humor už tam není skoro žádnej. Jediné co se tam opět povedlo, byla zvolená hudba, kostými a scénografie. Barevně i scénicky ten film působí opravdu hezky, jen to zpracování příběhu se opravdu moc nepovedlo. Přesto je to takový průměrný teen film, ale jelikož byl první dil fakt povedenej hodnotim jak hodnotím

Poslední hodnocení (835)

Slečna zamilovaná (2009)

22.11.2020

Dash & Lily (2020) (TV seriál)

18.11.2020

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

16.11.2020

Vraždy v Midsomeru - Venkovský život (2006) (epizoda) (S09E06)

12.11.2020

Dámský gambit (2020) (TV seriál)

09.11.2020

Já, knedlíček (2018)

21.10.2020

Mákni! (2020)

11.10.2020

Netěhotná (2020)

11.10.2020

Dunkerk (2017)

02.05.2020

Reklama

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama