Kincl

Kincl

okres Most

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 11.12.2014  18:22

  Komentář obsahuje spoilery. Ale než začnu, tak ještě jednou děkuji za některé kritiky tady, je to fakt sranda to číst, kdy tu někdo zmíní Minas Morgul a další scény, které tam ani nejsou :) Na film jsem šel s velkým očekávání a to se splnilo. Ano jsou tam CGI scény kdy jsem se musel smát a to byla nejspíš jen jedna a to scéna s Legolasem jak levituje s kameny :) Možná že Meděd mohl dostat víc prostoru, ale bitva pro mě byla skvělá, hlavně začátek, kdy elfové přeskočí trpaslíky a bok po boku spolu bojují :) Scéna která mi nahnala husí kůži na ruce? Určitě ta, kdy se Bilbo loučí s trpaslíky a sděluje jim, že se mohou kdykoliv stavit v Dnu pytle :) Za mě 5 hvězd a nejlepší film tohoto roku :)

  • 13.4.2014  13:22
  The Den (2013)
  ****

  4 hvězdy Konečně kvalitnější horor s "ruční" kamerou. Nuda to rozhodně nebyla a ten konec jsem nečekal a ten úplný závěr, opravdu zachycuje dnešní dobu, kdy díky internetu a různých "vyplňovaček" adres, jmen a datumu narození se dá zjistit všechno.

  • 28.3.2014  12:54
  Borgman (2013)
  ***

  Obsahuje Spoilery Po žádném filmu, jsem neměl tolik nejasností, třeba proč nebo kdo se snažil tudle "partu" bezdomovců chytit nebo jaký byl důvod proč je značkovali? Popřípadě co to dávali těm dětem za látky, co jim dělali za zákroky na zádech? A nakonec proč si je odvedli sebou. Ani nakonci člověku neni nic vysvětleno.

  • 26.3.2014  16:15

  Začátek, až do druhé poloviny filmu mě bavil. To se nedá říct o konci, kdy je hlavní záporák zabit pro mě divnym způsobem. 4/5 lepší jak jednička mi to nepříjde. Nadruhou stranu mě rozhodně víc bavil Loki, než Thor a to díky hláškám :D Jinak Stan Lee mi opět neunikl :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace