smolicek04

Skype: Smolicek04
Twitter: smolicek04

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 1.5.2016  23:19
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Jeden ODPAD je malo! Svinstvo na zarobenie penazi, milion reklam, a sutaziaci su ludia ktori maju penazi viac nez dost, a obicajny clovek nedostane nic iba 120min. program kde viac ako 50% su reklamy.

• 6.12.2015  23:59
    Skins (TV seriál) (2007)

Prečo mi to blbé CSFD, nechce zobraziť šesť hviezdičiek? 6*

• 3.12.2015  21:12

Zatiaľ najhoršia séria. Vôbec to nieje strašidelné, Lady GaGa to nezachráni. Dej slabý. Kostýmy a veľa sexu to nezachránia. Upíri čo môžu ísť na slnko tak isto nie. A tak som sa tešil.

• 20.2.2015  20:40

Prvá polovica filmu mi pripomína "Disturbiu" alebo niečo podobné ako "Girl Next Door" Krásna J. Lo ktorá však už od začiatku filmu dáva najavo že na konci sa stane zvrat a to som ani nevidel trailer a nečítal spoilers, proste mám rád Lopezku. Pri druhej polovici filmu sa už ale nedá vydržať úplne trápne situácie na ktoré čakáte vopred a nech už aby aj skončili trhá vás to preč od obrazovky.

• 30.4.2012  20:59

Je tam veľa scén, hromada super hercov a je to strašne chaotické. Skáče sa z jednej scény na druhú úplne hlúpo a na veľké finále nikde. Krásny New Yark to zachránil ale Romanticky to sa mi nezdá.

• 30.4.2012  20:14

Druhý diel Sherlocka je slabší, všetko je to také akoby pre deti. Nič nenechajú na náhodu všetko je dopredu rozobraté, vieme dopredu čakať a nič nám nenechali na to aby sme trocha premýšľali. Pekné spomalené scény, ale celkovo... Pred koncom som už čakal a pozeral na hodinky kedy to už končí a záver? SPOILER: Zomrie a zasa sa objaví. Aspoň tú smrť mu mohli dopriať.

• 27.4.2012  21:11
    Stud (2011)

Kamera, hudba a potom už asi nič. Tieto dve veci robia tento film nadpriemerným spolu s Carey. Hlavna myšlienka kdesi zostala v pozadu. Ani koniec nezachránil tento film, ktorý mohol byť lepší.

• 27.4.2012  13:38

V poslednom čase sa mi začína páčiť Michael Cera, a začal som pozerať jeho filmy. Scott Pilgrim je jedným z jeho najlepších filmov. Nikdy som nemal rád efekty, ale toto je niečo iné. Celé to fakt vyzerá ako komix a 8bit efekty a hudba tak to je geniálne. Pee bar a evil exboyfriend sú proste skvelý. Kostýmy a dialógy hlavných postáv sú spracované na jednotku. Hudba a soundtracks su dávajú filmu ešte o niečo viac bodov 10/10. Jednoznačne medzi moje obľúbené.

• 27.4.2012  13:32
    Drive (2011)

Vobec som o tomto filme nepočul, no keď som si prezeral profil Ryana Gislinga tak som naň narazil. Netušil som o čom to je nečítal som žiadne komentára ani zaujímavosti, no keď sa film skončil ostal som v nemom úžase. Tento film má jedinečný soundtracks, super kamera a atmosféra. Skvelý Ryan a Carey Mulligan to zahrali perfektne až som sa vcítil do ich kože. Bola pre mňa veľkým sklamaním že má toľko málo ocenený. Film ktorý si rozhodne musíte pozrieť všetci. Nečakaný koniec a priebeh celého filmu je rozložený tak že ani nezbadáte a už ste do toho vtiahnutý.

• 4.2.2012  19:51

Na pohľad pekný film, keď ho pozeráte 30 minút tak sa vám to zdá ako keby ste si ho práve zapli, no vydržať do konca dá zabrať. Čakal som až do konca na veľké finále, ale nič sa nestalo príbeh filmu rozpráva dej pomaly a ku koncu sa už dozviete čo sa vlastne stane o par minút. Niektoré scény boli úplne zbytočné. Keira Knightley a Carey Mulligan boli super oni tomu filmu dávajú celé jeho čaro ktoré som ohodnotil na 2* Žiadna romantika to pre mňa bohužiaľ nebola.

• 22.12.2010  12:06
    Precious (2009)

Jedem z najúžasnejších filmov vobec, všetko sa točí okolo hlavnej postavy ktorá to v živote nezvláda, a stále jej niekto podrazí nohy, no nájdu sa aj niektorý ktorý jej pomožu.

• 27.2.2010  08:54

Pekný film kde je hlavne konečne niečo normálne až na tie dialógy to bolo dobre sem tam mi to robilo nervy. Páčila sa mi hlavne scéna kde ukazuje na srdce a povie: tu ma to boli...to bolo pekne a smutne. Konečne dal niekto aj nešťastný koniec kde nedopadne všetko dobre ale naopak. To sa cení.

• 5.11.2009  15:31

Dejovo lepšie spracované ako prvá časť, ale pre mňa až priveľa robotov a podobných vecí. + Megan Fox je neskutočne úžasná.

• 29.9.2009  18:52
    Stmívání (2008)

Asi najhorší film o upíroch aký som videl, ale upírovskú tematiku mám rád a preto mi to až tak nevadilo. Čo mi hlavne vadilo je blbá načasovaná hlavná myšlienka ktorá sa ukázala 20 minút pred koncom a celí film bol akože čo?

• 26.9.2009  11:18
    Sedm epoch rocku (TV seriál) (2007)

Prví diel super, uvidíme čo bude ďalej.

• 28.8.2009  12:53
    Woodstock (1970)

Najlepší hudobný film všetkých čias. Je to neuveriteľne ale skutočné. Milióny ľudí pohromade a stále majú náladu aj keď prší a je blato. Je fakt že to z vačšej časti sposobuje marihuana a iné drogy ale ne to neuveriteľné a zadarmo :)

• 27.8.2009  21:29

Jeden z najlepších politických drám, je to úplne ako Nixnov životopis aj keď sa film viac zaoberá Frostom.

• 27.8.2009  10:19

Zbytočne dlhé a s melancholickým dejom. Trocha blbé kostýmy ale zo super hudbou,a koncom.

• 24.7.2009  08:52

Skvelí film z ešte lepším režisérom a hercom. Skutočne dokázal to o čo sa snažil a páčilo sa mi akým pomalým ale zaujímavým dejom a scenárom sa to všetko čoraz viac a viac stupňovalo až do poslednej minúty ktorá ma prekvapila.

• 19.7.2009  20:40

Najlepšia časť zo všetkých, už to nieje ako v prvých častiach pre deti.

• 13.7.2009  11:43
    Temný obraz (2006)

Nudne uťahané až do konca, sem tam nejaká lepšia scéna prekvapiví záver.

• 13.7.2009  11:38
    Street Kings (2008)

Super film, kde Keanu hrá skvelo všetko perfektné zohrané scenár super. Prvý záver filmu ma fascinoval, druhý záver filmu ma milo prekvapil, a tretie ukončenie ma naštvalo!

• 11.7.2009  17:55

Úžasné video, netušil som že bábkové filmy sú makačka. Dalo dosť zabrať aby niečo také vzniklo, ale stálo to za to. Ešte k tomu aj muzikál to je 300 rozličných hláv Jacka. To je len jedna z postáv.

• 11.7.2009  11:31

Geniálne

• 4.7.2009  08:19

Čo to je? Veď to nemá žiadnu logiku ani dej.

• 25.6.2009  13:30

Antonio Banderas fuuuuuuuj otrasný herec, aspoň v tomto filme. Neviem prečo to Morgan Freeman zobral, ale tiež ma nejak nedostal.

• 12.6.2009  11:28

Už dlho som nevidel tak blbú rozprávku toto vobec nieje pre deti, a ani pre dospelích. Neviem čo to je ale vobec sa mi to nepáči. Nemá to zmysel.

• 11.6.2009  17:07
    Tráva (TV seriál) (2005)

Zo začiatku super seriál, ale potom to začalo byť nudné, ako by stále stalo na jednom mieste a nič sa nedialo. Uvidíme Zatiaľ som videl prvá sériu no dám šancu aj druhej. Druhá a tretia séria ma nadchla vynikajúca a konečne sa začalo niečo diať. To som práve čakal, ale všetko to čo my chýbalo v prvej sérií je v druhej a tretej, ale zasa už to nieje také ako v prvej. Neviem ako to vysvetliť ale pre mňa dobrý seriál na 4* ktorý si rád pustím a sem tam sa teším na ďalšiu časť kvoli predchádzajúcemu záveru.

• 16.5.2009  19:17
    Nazdravíčko (studentský film) (2005)

Tak to je super animak. Bol som na to v kine, ale dávali to ako predohru alebo niečo také. Super film.

• 16.5.2009  11:03
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Super videa. Iluzia jak svina :D

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8