Addamsova rodina (1991)

Vždy pobaví, vždy správne naladí a vždy okúzli svojou humornou stránkou, no mierne horrorovím prostredím. Snaď 1000 krát v televízií, a nikdy to neomrzi.

Ahmed & Salim (2009) (seriál)

No tak to je ale super animák. Stále sa smejem, a ten dabing lol.

Ajťáci (2006) (seriál)

Geniálny Britsky seriál, úžastný herci skvelý Richard Ayoade. Britský humor ma v poslednom čase baví viac ako Americký. Škoda len že medzi sériami je taká veľa pauza a 6 častí tiež nieje veľa.

Alf (1986) (seriál)

Jedna z najlepších rodinných seriálov, zo zábavným humorom a smiešnou bytosťou z vesmíru. Pri každej časti som sa dozvedel niečo nové z humoru a z melmaku :)

Ali (2001)

Premakané akcie v boxerskom ringu a hlavne veľa tvrdých úderov pod pás.Skutočne som neočakával od Will Smith, taký výkon.Vždy som si myslel že sa skor hodí na akčné filmy než na drámy.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Zatiaľ najhoršia séria. Vôbec to nieje strašidelné, Lady GaGa to nezachráni. Dej slabý. Kostýmy a veľa sexu to nezachránia. Upíri čo môžu ísť na slnko tak isto nie. A tak som sa tešil.

Animatrix (2003)

Renesancia je asi najlepšia, ale aj ten detektívny príbeh bol super, a nehovoriac o tom rekorde.

Batman začíná (2005)

Po druhom zhladnuti, a to iba pre to aby som lepsie chápal a vnímal Temneho Ritiera, sa mi tento film zda troska lepsí ako kedy si keď som ho pozeral naposledny. Napínave dejstvo, krása v dokonalosti, ale je to predsa len klasika, a to ma až tak neuchvátilo. Je to super ale iba raz, po čase človek zistí že tam niečo chýba. No neviem čo :)

Beowulf (2007)

Tak trochu nudné a utahané, nadýchane však skvelími kúskami a nejakou zvláštnou animáciou. Osobne dávam taký priemer.