zigy

zigy

Česko
fanda dobrých komedií, filmové hudby a starého českého dabingu

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 5.6.2019  16:07

Poměrně inteligentní sonda do života odrostlých , i když věčných puberťáků kolem třicítky......asi nejlepší díl ze série.

• 5.6.2019  16:05

tenká hranice agresivity, tuposti a vulgarity, které jiné díly dokáží nepřekročit, tento díl překročil.....pro mě už je toto moc, a stifler je zde pouze idiot.

• 16.5.2019  15:00
    Most - Série 2 (série) (2013)

Případ byl roztahaný a nepřehledný. Naštěstí funguje skvěle jiskření mezi bláznivou Sagou a...vlastně všemi ostatními. Konec působivý.

• 16.5.2019  14:58
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Netradiční mix humoru mezi kriminalisty a řešení opravdu smutného případu smrti malých dětí. Dobrý scénář, silné scény, někdy hluchá místa, Holomóc.

• 16.5.2019  14:55

Podobné jako předchozí díly - trapné scénky vyvažují ty lechtivé (americké školy, tedy aspoň ve filmu, jsou fakt husté) a hromské pubertální fórky, které se mi docela líbí. Mě to neuráží, a tenhle díl je opravdu poměrně romantický.

• 6.5.2019  16:32
    Crashing (TV seriál) (2016)

Tři díly příhod přátel žijících v jednom baráku stačí. Ujeté, divoké, a přesto sterilní. Důvod nelibosti? Divnost seriálu, a nesympatie k postavám. Ty postavy pořád melou o sexu, ale mají všechny nejmíň rolák. Pokrytectví.

• 29.4.2019  15:18

Úplný opak série American Pie a spol.....Ano, je to slušné, Ano, je to milé, ano je to tak dětsky naivní.....Ano, ale je to zároveň děsná nuda, umělost, pokrytectví, úplný americký sen...…. fuj , hnus, chce se mi zvracet. zlatý prciny.

• 29.4.2019  15:13
    The Punisher - Season 1 (série) (2017)

Jako kdyby se ve seriálu plném špionů najednou zjevil John Rambo....výsledkem jsou závěrečné céčkové krvavé orgie, ale jinak je to poměrně duchaplná jízda plná sžíravých zjištění o válečných veteránech a prohnilosti CIA a různých papalášů, co jen využívají vojáky k vlastnímu obohacení.

• 23.4.2019  16:01

Střídání opravdových řachand s trapnými scénami či dokonce nudnými (trpaslíci). Hezký holky. Nahej běh je dobrá myšlenka, dělá se to někde doopravdy?

• 17.4.2019  15:40
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Zaplaťpánbů za skvělý suchý humor policejní partičky kolem Kuneše. Ta dává drsnému životu lepší rozměr. Komu se to nelíbí, ať se unudí k smrti u severských kriminálek. Jediný minus vidím v rozvleklosti případu s mafiánem a jednotlivé případky nebyly moc zajímavé.

• 17.4.2019  15:36
    Vodník (TV seriál) (2019)

Experiment, který někdo sejme, a já ho chápu, a někdo vynese do nebes jako něco, co tady v ČR ještě nebylo. Mix žánrů, tajemné zlo, temný venkov, dávná vražda, stíny lidské duše, horké léto a mladé holky a jejich blbost, vodník, šílená matka…...no, těch zajímavých věcí je tam hodně......ale taky trapasů (kamera fuj). Tleskám ale za snahu udělat něco jiného, než je běžné.

• 17.4.2019  15:30
    Humans - Série 1 (série) (2015)

Scifárna s odkazem Čapka (i doslova v jednom z jmen!). Roboti se začínají chovat jako lidé a co z toho může vzejít? Otázek to vyvolává požehnaně. Parta kamarádů robotů byla výrazně vylepšena dvěma kráskami. Rodinka mimoňů v čele s Jen z Ajťáků.

• 17.4.2019  15:27
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Jak ukázala již Dabingstŕeet - pokud partě z Dejvic nenapíše scénář Kolečko (čtvrtá hvězda) , tak je to trapné a nevtipné, místy však probleskne záblesk geniality (Šmejdi). Poslední díl jsem nepochopil....trapas největší.

• 17.4.2019  15:21
    Narcos - Season 3 (série) (2017)

Začátek Vás přiměje se slzou v oku vzpomínat na Ďábelské tempo předchozího honu na Escobara...tohle je čajíček....pak se zorientujeme v kvartetu vůdců kartelu a všechno se to pěkně zamotává, až tu máme napínavé finále. Agent Pena je frajer, ještě že ho tu opět máme-

• 1.4.2019  15:35

Když vidím zdejší nízké hodnocení, je mi smutno....asi Vám, milí uživatelé, chybí větší zkušenosti se životem, který do Vás mnohdy pořádně kopne a Vy se s tím musíte vypořádat. Ale jak? A o tom tenhle film je. Pokud jste to nezažili, dobře pro Vás, asi je to teprve před Vámi.....Film pro ty, kterým nevadí trochu zdlouhavější a hloubavější filmy. Jméno režiséra je zcela matoucí, bravo Vejdělku, dokážeš natočit i něco úplně jiného. Scénář obsahuje spoustu životních mouder, stačí pozorně poslouchat.

• 1.4.2019  15:25

dobrodružná pohádka mířící více tímto bavičským směrem než k nějaké historické realitě. Ale příběhů z 9. st. moc není, a tady je dost napětí a zábavy pro klukovskou duši, takže OK. Jen je to moc při zdi se držící, aby se nikdo neurazil, škoda.

• 26.3.2019  16:19
    Charleston (1977)

Itálie je v tom hodně znát - minus. Hrušínský jako Spencer - veeelké plus. Spencer v roli podfukáře - minus - protože na to herecky nemá. Lom opět jako Dreyfuss - plus.

• 22.3.2019  16:31

Tak pomalý rozjezd, a tak epické finále.....takhle se postupně omotává divák kolem prstu.....zprvu průměrná historická záležitost z 9 st. se mění v oslavu dobrodružného života za dob, kdy život byl úplně jiný než dnes. Jaký? To je právě na tom seriálu zajímavé, že nás zavede úplně do jiných časů a vy pochopíte tu zajímavou věc, že dějiny šly pomalu a pomalu, pořád skoro stejně, až došly do 18. st. a pak frnk a jsme tady a teď.

• 22.3.2019  16:26

Topornost a teatrálnost scénáře zamrzí, protože tady toho chceme sdělit hodně pravdivého, tu hnilobu společnosti ovládané mafií, ale činíme tak bohužel formou nedobrou, škoda, tohle nezachrání ani Postránecký jako mladý Nero. Damiani má mnohem lepší kousky.

• 22.3.2019  16:24
    Podzemka (1985)

Ubohost o ničem plná idiotů z metra a budižkničemů. Besson jako rejža zde? Každý nějak začínal....

• 15.3.2019  15:23
    Spartakus - Pomsta (série) (2012)

To jsou ale paradoxy.....úžasně naivní a dobrodružné jako Vinnetou, prostě žrádlo pro desetileté kluky, ale zároveň.........brutalita a erotika na takové úrovni, jakou svět dobrodružných filmů ještě nespatřil.......kvůli posledně zmíněnému aspektu dávám čtyři hvězdy, jinak je to bitkařská naivita non plus ultra.....

• 5.3.2019  15:02

Berlín nebo USA, o to tady nejde... prostředí tedy nehraje roli, důležité je, že jde pořád o špionážní hry toho nejvyššího stupně rafinovanosti, jak z pera mistra Forsytha....tady se navíc chystá velký teroristický útok na civilní obyvatelstvo. Vadilo jen to, že je to celé šíleně roztahané, zcela zbytečně (i když je to pochopitelné z finančních důvodů...).

• 28.2.2019  15:27
    MOST! (TV seriál) (2019)

Neznámí herci včele s cikánem Godlou perlí perly od Kolečka, jen bych si představoval ještě daleko větší odvaz. Já jsem se kolikrát za celý díl nezasmál ani jednou. Ale zase když už, tak už pořádně.Trochu prdel, trochu sociální drama, a taky milostné.

• 28.2.2019  15:20
    Fair Game (2010)

Obžaloba lživého Bushe a okolností tažení proti Iráku, avšak natočená chladně a nevýrazně.....škoda.....slabé.....Watts jako agentka překvapivě nemá co hrát...

• 28.2.2019  15:17
    Jimmy P. (2013)

Nezáživná psychologická studie jednoho normálního, ale v duši nemocného indiána a zároveň válečného veterána a jeho rozmluvy s francouzským psychoušem, který jediný tomu svojí živostí tomu dodával trochu šťávy. Jinak je to spíš na usnutí.

• 25.2.2019  15:31
    The Crown - Season 1 (série) (2016)

Začátky panování Alžběty, takže se krásně poučíme, jaké bylo soužití s premiérem Churchillem a jaký vůbec těžký život mají monarchové v dnešních časech. Těžký? Chachááá! Služebnictvo , výsady, renta pro celou rodinu. Být Britem, chce se mi zvracet z těch tradic. Ještě jak si v tom libují........Seriál tohle všechno popisuje, ale nehodnotí, to oceňuju. Udělejte si názor každý sami. Rozhodně chvályhodný počin, ale vadí mě, že královská cenzura je z toho cítit na sto honů, tzn. hlavně nikoho moc neurazit a vzdát úctu chudince královně.

• 18.2.2019  15:38
    Řezník (1970)

Kdo neviděl, nepochopí.....ta ATMOSFĚRA /díky Chabrole/, ten brněnský dabing! To už nikdo nikdy takhle nenamluví.....co na tom, že závěr není nic moc a že se ve filmu valnou měrou moc toho neděje. Jak říkám, kdo neviděl, nepochopí tohle kouzlo starých filmů.

• 7.2.2019  16:20

Absurdní blbost. Nevtipná. A vrcholem absurdity je vysoké hodnocení zde na čsfd. Když protkáš film směsicí magorů a bláznů, a dostáváš je do bizarních situací, nedostaneš automaticky komedii roku. Tady chybí jakékoli srdce a sympatie.

• 7.2.2019  16:16

Thriller? Uspávačka.....Nesympatická Fondová, navíc přestárlá a s šíleným účesem, a její problém s vraždou....příběh je režírován tak nudně a nezajímavě, že je to až s podivem....

• 7.2.2019  16:05
    Domek z karet - Série 2 (série) (2014)

S odchodem novinářky to jde do kytek se sexappealem. Pokračují jen intriky, a to tak zašmodrchané a nesrozumitelné, že bych scénáristy poslal učit se do Dánska na Vládu. Tady je jen zvědavost, jak to dopadne s Frankem a jeho plány na moc.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38