zigy

zigy

Česko
fanda dobrých komedií, filmové hudby a starého českého dabingu

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 10.8.2020  16:42

spíše pro ženy, ale, musím uznat, že.....dojemný a emotivní film, který Vás v závěru může i rozplakat.....pánové Francouzi to opět dokázali, že CIT v jejich filmech pořád je....Omar Sy je sympoš....

• 4.8.2020  15:31

Pro mládež super atmosféra tajemna. Předchůdce Pottera (mj. scénář Columbus...). Nutnost však vidět s původním dabingem, který té atmošce nahrává (vypravěč Pleskot).

• 4.8.2020  15:28
    Hop nebo trop - Série 1 (série) (2004)

Postříhat na polovinu a nahou Bendovou ukazovat častěji. Pohodička s přáteli a dobrodružné výlety v časech, kdy se ještě nesedělo furt u kompu a prostě se něci podnikalo. ....jenže je to dost často strašná vata.

• 22.7.2020  15:59
    Šifra Karla Velikého (TV film) (2008)

Totální Béčko ....nedokoukal jsem, což je slabé slovo, spíš nerozkoukal..... Málokdy je béčkovitost tak očividná už zpočátku.

• 22.7.2020  15:52

nemilujte film, ve kterém sovětský Rambo velí v lese partě modelek, protože už jiné bojovníky nemá, a střetávají se krutě s partou němčourů. Konec vás rozbrečí.

• 22.7.2020  15:41
    Vlastníci (2019)

Sice konec mě trochu zklamal....ale musím smeknout před údernými dialogy, které nedají vydechnout od smíchu. Jo, schůze blbců může být sranda veliká.....tohle bychom měli prodat do světa. Divadelní kus první třídy. Havlová for prezidentka. Pokud nedáváte plný počet, tak jste se poznali.

• 22.7.2020  15:37
    Slečna Guru (TV film) (2006)

Lehký divadelní kus o stárnoucím proutníkovi a jeho boji s Brožovou...jiskřící začátek, tupý konec.

• 22.7.2020  15:34

Hypnotický uklidňující film o pomíjivosti lásek a mámení, které člověku zatemní mysl. Věci jsou mnohdy jiné, než se zdají. Teenagerská záležitost s krásnými holkami a mladým Al Pacinem.

• 22.7.2020  15:31
    Mučedníci (2008)

Sadismus neospravedlňuje pátrání po tom, co nás čeká po smrti....trapná blbost o týrání lidí, s pointou, ale ta přijde až na konec.

• 15.7.2020  12:07

Hrabalovská nuda a prsa Hrubešové. Śkoda hereckého úsilí dobrých herců, nemají co hrát.

• 15.7.2020  12:00

černá čísla??? to si asi šeredně pletete s pokračováními, která už stály za bačkoru, ale tohle je pořád výborná šílená jízda s náměstkem v masce myšáka Mickeyho, a dalšími všemi originálními postavičkami z jedničky, včetně patologa "kuk Maisnere" Slavíčka. Pokud ze sebe herci umějí udělat šaška, a rozesměje mě to, tak to považuji za vrchol umění. A tady to je přesně ten případ. Potměšil a R. Hrušínský ml. na Českého lva! I ten Sypal je tady ještě vtipný.

• 15.7.2020  11:55

Policejní akademii to nevykrádá a jedná se o perfektní lidový, podtrhuji lidový, nefekální humor. Dnes už se takové věci netočí. Přátelé pokrytci, zkuste něco takového vymyslet, předtím, než dáte odpad. "Jsem major Maisner,....Václav."

• 15.7.2020  11:48
    Kolotoč (TV film) (2007)

Kdo nezažil, nepochopí tu pravdivost zde zobrazeného "mateřského a otcovského štěstí". Humor ze života.

• 15.7.2020  11:43
    Kontakt (1997)

Zemeckis, až miluju jeho návraty do budoucnosti, není Spielberg s jeho blízkými setkáními.....bohužel natočit hard scifi není žádná sranda. Ale pokud jste fascinováni možným kontaktem s mimoni, tak určitě budete aspoň lehce spokojeni, hlavně s koncem.

• 8.7.2020  12:35

Jessica B. plave v bazénu v tričku a pak vystoupí....více scén vidět nechtějte, tupá tupá romanťárna s baseballem.

• 8.7.2020  12:33

Špatné zpracování dobré myšlenky - střet sympatické mladé učitelky s prohnilým sborem mohl být natočen daleko lépe. Ten film se dá vidět, jen pokud jste fanoušky mladé Zlaty Adamovské.

• 8.7.2020  12:30
    Jan Hus (1954)

Přátelé, ruku na srdce, vy víte, že to tak nebylo? že Hus a jeho následovníci nebyli prvními socialisty (nebo dokonce komunisty)? I když o tom ještě nevěděli? jedno je jisté, tenhle film Vás nenechá chladným, brnká na emoce a je jen na Vás, zda se necháte nebo Vaše srdce již zarostlo antikomunismem.

• 8.7.2020  12:27
    Oni a Silvio (2018)

Tleskám. Erotický film o politice. Klipy s krásnými odhalenými ženami a kritika Berlusconiho (symbol vyprázdněnosti doby). Těším se, že, až někdo natočí u nás něco takového u nás o panu AB.

• 8.7.2020  12:24
    Neon Demon (2016)

hypnotická pomalá skorohororová nuda o krásných modelkách a jejich šíleném světě. na závěr se pozvracíte, bacha.

• 8.7.2020  12:21
    Rob Roy (1995)

jak z pera karla maye - správňáci horalové bojují proti hnusákům šlechtě. Liamovi a jeho rodině prostě musíte fandit. trochu naivní a romantizující, ale fajn a napínavé. Tim Roth je jeden z největších padouchů filmového plátna.

• 1.7.2020  11:02

Dokoukat se to dá jen kvůli tajemné atmosféře a atraktivní milence pana AD. Kvůli němu rozhodně ne, jede jen na půl plynu, jako celý film. To natočili za víkend jako vedlejšák?? Konec akorát naštve. tajemno zmizí a zbyde nechápavý úžas nad blbostí a ztraceným večerem.

• 29.6.2020  15:23
    Disturbia (2007)

Buďme k sobě upřímní - první půlka, tj, šmírování krásné sousedky a navazováno kontaktu - super. Hororová akce - trapná blbost.

• 29.6.2020  15:20

Filmy o puberťácích ze školního prostředí mám rád. Když k tomu narážejí na Šteindlera, který hraje sám sebe....je to někdy vtipné, někdy bohužel ale do autu mířící...Ale na Kláru Pollertovou jen tak nezapomenete.

• 29.6.2020  11:22
    Na druhý pohled (TV film) (2014)

Může člověk zničit svoji pověst, aby si zachránil život??? To je, oč tu běží. zajímavé, ale lehce natahované psychologické válčení v rodině nobl Hybnerové, kam přijde dělník Dastlík.

• 29.6.2020  11:17

Komedie o hledání ženského orgasmu.....celkem střízlivá, konzervativní verze....námět zajímavější než provedení, ale ušlo to.

• 29.6.2020  11:14

Pokud chcete brečet nad osudem černochů, pusťte si toto (ohledně indiánů - doporučuji Vojáka v modrém). A jestli kroutíte hlavou nad rasovými problémy v USA dnes, pustťe si to ještě jednou, protože jste to napoprvé nepochopili.

• 29.6.2020  11:07
    Piraňa 3DD (2012)

Béčko. Míchat oplzlost s legrací je těžké, jednička to zvládla, dvojka už ne. Nezachrání to ani doktor Brown, který se opět jako zjevuje jako šílený profesůrek, stejně jako v předchozím díle.

• 29.6.2020  11:06
    Piraňa 3D (2010)

Zábavná oplzlá šílenost. Léto na jezeře s krásnýma nahýma holkama a žravýma rybama. Prostě zábava. Ne - horor.

• 29.6.2020  11:01
    Konec velkých prázdnin (TV seriál) (1996)

První díl o útěcích přes čáru bomba, pak už někdy hrozí trochu nuda, protože dramatu ubyde, už je to spíš handrkování s úřady, vztahové peripetie a hledání práce. Ale hezky prokreslené postavy, každá má svůj osud. Seriál, který má svojí hloubku a nutí k zamyšlení o emigraci.

• 29.6.2020  10:56
    Přes prsty (2019)

Podobně jako Padesátka - Kolečko si myslí, že může na běžícím páse sypat obhroublé fórky z prostředí sportu a my mu to budem baštit....ne ne ne, Okresní přebor a Vyšehrad jsou jinde. Sportovci jsou možná jednodušší, ale hloupí nejsou. Langmajer využil svých zkušeností z hraní divadelních her, kde hraje podobné bonvivány, a jde mu to dobře. Takže ano, vidět se to dá, a párkrát se zasmějete, ale je to natočené tak nějak jen z povinnosti, tak jak byste očekávali, a pro prachy.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42