kaktusacek13

kaktusacek13

okres Semily

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 27.12.2016  17:34

Pro mě je dvojka ještě o kousek lepší než jednička. Jiří Strach opět dokázal, že pohádky umí moc dobře. Kvalitní příběh, spousta vtipů, krásné kostýmy jako v prvním dílu... Nejlepší pohádka co se natočila v posledních letech.

• 27.12.2016  17:28
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Mnohem lepší než pohádka Slíbená princezna, která šla v tv na první svátek. Sice se to nemůže rovnat kvalitě "starých" pohádek, ale koukatelné to bylo. Alespoň to mělo děj a místy se našel i vtip. Janžurka byla fajn.

• 27.12.2016  17:21
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Už dlouho jsem neviděla větší sr*čku než byla tato pohádka. Nesympatičtí herci, hnusná princezna.. Pro děti příliš morbidní a nevhodné - např. sestry princezny na lodi opíjejí piráty, přitom se chovají jako prostitutky. Za mě odpad a doufám, že příští rok nic podobného nevytvoří...

• 17.11.2016  16:18

Film mile překvapil. Místy možná trochu zmatené,ale pobaví to a to je pro mě to nejdůležitější. Některé scény jsou zábavné,pohádkové, jiné až hororové... Mistrně vytvořená zvířata. Mně se nejvíc líbil hrabák,roztomilá potvůrka co miluje zlato a další lesklé předměty. Škoda že ho nenajdu pod stromečkem.

• 18.4.2016  11:57

Opět jedno z povinných filmových představení v době přijímacích zkoušek. Trailer mě přivedl k názoru, že tohle by konečně mohl být film, který si užijeme a nebude to jedna z takových blbostí jako Pušky, puky, pivo a psi. Bohužel mě to dost zklamalo. Prvních asi 30 minut je super, zbytek je jakýsi chaos, nuda a místy si člověk říká, proč to tam sakra dali, proč to nemohlo skončit jinak. Miluju zvířata, takže mě osobně dost vyděsil konec papouška utopeného v hmotě na ptačí trus. Pořád si říkám jestli "film o filmu" je jen skutečnost nebo i fikce.... Nedokážu se v tom bordelu orientovat. Tohle se moc nepovedlo pane Zelenko!!! Bohužel...

• 3.4.2016  22:12

Film mile překvapil, pobavil. Naprosto splnil má očekávání. Scéna v čistírně je naprosto skvělá :)) Rozhodně nelituji že jsem na to šla do kina. Pouze konec trošku kazí jinak skvělou podívanou. Ale na druhou stranu se podle mě snaží varovat před aktuálními náladami, které panují v dnešní (německé) společnosti. Ty vyvolává příchod dalších a dalších uprchlíků do Evropy. Nesmíme dopustit, aby se historie opakovala, i když už ne s Hitlerem...

• 3.4.2016  22:04
    Vyšetřování ztráty třídní knihy (divadelní záznam) (1997)

Vyšetřování ztráty třídní knihy patří mezi moje nejoblíbenější hry Divadla JC. Dneska už asi posté shlédnuto v rámci přípravy na maturitu z češtiny. :)))

• 15.3.2016  17:21

Skvělý film. Pro mě ještě lepší než první díl :)

• 5.11.2015  18:57

Škoda, že se to nepovedlo zpracovat lépe. Pár dobrých nápadů, místy nuda. Z exotického prostředí se dalo vytěžit víc. Film hodnotím tak 3*, ta čtvrtá patří mému oblíbenému Elyasi M'Barekovi, který byl opět skvělý. Ale tušila jsem, co mě asi v kině čeká, a proto mě to nijak víc nezklamalo. Nejlepší scény asi šílená učitelka na wc a potom opice co hází kokos :) Nejvíc nechápu, když v kině byly kolem samé děti tak 11-13 let...

• 7.4.2015  21:41
    Sissi (1955)

Jde sice o strašně přeslazenou romantickou komedii, ve které září Romy Schneider, ale film má úžasné kouzlo, natáčelo se v krásné přírodě... Viděno v originále i v češtině. Myslím, že v němčině vyniknou mnohem lépe postavy četníků :)

• 18.3.2015  17:57
    100% blond (2005)

Největší ubohost, kterou jsem kdy z tohohle žánru viděla...

• 25.2.2015  22:10

Ubohý scénář (i když díky předloze se není čemu divit, přiznávám, že jsem neměla odvahu knížku přečíst, stačilo mi jen to málo co jsem zahlídla, abych usoudila že je to naprostý brak a že hodnocení této knihy, které bylo kdysi otištěno v MF Dnes bylo přesné a vystihující), herci mi taky nepřišli nijak úžasní a celkově to na mě ůsobilo divně, bez nápadu, zbytečně. Nikdy bych na to nešla do kina a lituju, že jsem tomu věnovala svůj čas! Důvod, proč jsem na to vůbec koukala byl, že si myslím, že je dobré být v obraze a i věc, kterou považuju za zcela zbytečnou, je dobré znát a moci pak diskutovat s ostatními a mít na to svůj názor.

• 11.2.2015  19:26
    Prohnilí (1984)

Kde jsou ty doby, kdy se točily nápaditý komedie s jemným francouzským humorem. Prohnilí od Zidiho jsou naprosto skvělí. Dva naprosto zvrhlí policajti, které ale každý musí chtě nechtě milovat.

• 21.1.2015  18:14
    Sexy 40 (2009)

Slušná romantická komedie, která neurazí, ale ani moc nepřekvapí.

• 21.1.2015  17:43
    Tři bratři (2014)

Nedá se nic dělat, ale úroveň českých pohádek stále klesá a už ji nezachrání ani dříve geniální pan Svěrák. První pohádka byla celkem pěkná, druhá mi připadala totálně nesmyslná a vím, že zde zopakuji již mnohokrát omílané a to že pohádka je dalo by se říct pedofilní, je snad normální aby cca 6letá holka byla zasnoubená s o dost starším klukem? Poslední příběh se mi zdá takový nijaký, prostě jednoduše a bez nápadu udělaná pohádka o 12 měsíčkách. Pohádky by se neměly takhle mixovat a už vůbec ne by do příběhu neměl takto zasahovat vypravěč a imaginární děti.

• 28.12.2014  17:39
    Donšajni (2013)

Mám ráda "staré" filmy pana Menzela, tehdy měl ještě vkus a soudnost. Tohle je naprosto nekoukatelné, přiznávám, že jsem to do konce nevydržela.

• 28.12.2014  17:35

Totální pitomost, která vůbec neměla vzniknout. Musíme se za každou cenu snažit udělat z tradičních českách Vánoc tuhle frašku? Myslím že ne a proto mě hodně mrzí, že takoví herci jako Abrhám a Šafránková se k ní propůjčili.

• 19.11.2014  18:08
    Taxi, taxi (2000)

Film, který pobaví, opět úžasné nápady tvůrců, ještě lepší než v jedničce. Samy Naceri vás proveze ve svém taxíku nejen přístavem Marseille, ale i krásnou Paříží.

• 19.11.2014  18:03
    Kokpit (2012)

Průměrná komedie, u které se dá trochu zasmát. Bohužel ale ukazuje na dlouhodobý stav společnosti, ve které je těžké sehnat práci.

• 14.11.2014  18:32

Není nad to, když musíte jít se školou povinně na film, který běží o tři dny později v televizi (zaplatit 50 Kč) . Ale k filmu: čekala jsem že to bude horší, byla jsem celkem příjemně překvapená. Dokument byl zajímavý a člověk se o Martě Kubišové dozvěděl vše podstatné, i když byla vylíčena možná až příliš v superlativech. Posledních asi pět minut zabírá návštěva zoologické zahrady, kde Marta krmí různá zvířata. Je to sice fajn, že je má ráda, ale kterému běžnému člověku se poštěští, aby mohl krmit např. obří želvu?

• 2.11.2014  19:34

V podstatě jen zbytečné pokračování prvního dílu, které nepřináší nic nového. Film se vlastně vůbec neliší od jedničky až na jednu maličkost a tou je originální nápad a herecké obsazení.

• 21.10.2014  21:05

Konečně něco co nepochází z Ameriky a tváří se to jako teenagerovská komedie. Pěknej nápad, dobrý herci a kostlivec, co prostě nemá chybu :D

• 21.10.2014  20:56
    Jeptiška (2005)

"Horor" který je celkem koukatelný, a zajímavý až na nesmyslný konec. Nemám ráda krváky, takže jsem ráda, že zde bylo krve opravdu málo, i když některé scény byly celkem děsivé.

• 14.10.2014  20:09
    Na vlásku (2010)

Pěkná hudební pohádka nejen pro děti. Kůň nemá chybu ;-)

• 8.10.2014  20:12

Průměrná americká komedie z vojenského prostředí.

• 5.10.2014  16:30

Bohužel zde vtipných věcí bylo opravdu málo. Humor Monty Pythonů mám ráda (Život Briana, Svatý Grál,...), ale tohle jsem asi nepochopila... Přišlo mi to pouze zmatené a trapné, smysl života už nikdy více!!!

• 5.10.2014  12:22

Na film jsem narazila náhodou. Říkala jsem si, že to asi bude pěkná kravina a byla jsem příjemně překvapená, že tomu tak není. Film nepostrádá vtipnost a děj. Film se mi líbil mnohem víc než Zkažená úča, se kterou je zde často srovnáván.

• 10.9.2014  18:59
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Strašidelná atmosféra Stínadelských uliček a k tomu přízračný Široko :-)

• 10.9.2014  18:57
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Nejlepší detektivní seriál po Hříšných lidech města Pražského. Od tohohle seriálu patří I.Trojan mezi moje nejoblíbenější české herce.

• 19.8.2014  12:13
    Cvokové (1968)

Bourvil jako nedobrovolný cyklistický závodník....

<< předchozí 1 2 3 4 5