EvaPalicata

Eva Panosova

okres Praha

LinkedIn: EvaPalicata

• 19.9.2015  14:08
    Ty Brďo! (TV pořad) (2015)

Báječný mix zábavy a poučení pro děti. Viděla jsem jak na to reagují malé děti a sedí u obrazovky jako přibité. Rychlé tempo, pohádky, zajímavé informace (někdy možná zbytečně složité) a úžasné výtvarno a animace. Na české podmínky naprostý luxus.

• 9.11.2014  20:57
    Hospoda U Druhé šance (TV pořad) (2013)

příšerné, amatérské

• 9.11.2014  20:56
    Filharmonici na ulici (TV pořad) (2014)

Promarněná příležitost díky výběru moderátora, který neumí zpívat.

• 9.11.2014  20:53
    U6 - Úžasný svět vědy (TV pořad) (2014)

vždyť ty účinkující to vůbec nebaví, co je to za soutěž?

• 9.11.2014  20:50
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Proč tolik sprostoty, která většinou není ani vtipná, je to jak projít splašky kanálu za doprovodu barevné hudby . .herci překvapivě dobří (oroto jedna hvezdicka), scénář má tak 1/10 nápadu, režie amatérská, dramaturgie přímio katastrofická, humor je asi těžké točit a vymýšlet, ale není nic trapnějšího než špatný humor.

• 9.11.2014  20:44
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Plytké vztahy, konstrukce bez smyslu, výpověď o životě lidí, odtržených od reality. Řemeslo sice funguje, režie i hudba i kamera, ale vlastně proč? To se asi divák nedozví .. kšeft je věc svatá

• 25.1.2014  20:04

Skvělý scénář, mistrovské tempo režiséra, vcítila jsem se snad do všech postav .. prostě postavy žijí . gratulace tvůrcům !

• 25.1.2014  19:59
    Rain Man (1988)

Postižení mnohdy dávají svám pečovatelům více, než dostávají.Skvělý Dustin Hoffman, skvělý scénář.

• 25.1.2014  19:57

Uprostřed hrůz 2.svet.války se objeví lidskost v srdci bankrotujícího podnikatele. Pronásledování Židů je snad úděl, kterému nemůže jen takk někdo rozumět. A po 2.sbet.válce mělo pokračování . . kam vlastně jít, úžasný moment celého filmu ..

• 25.1.2014  19:57

Co je vlastně americká krása? Moc, peníze nebo kariéra? Nebo je krása pravda jak ptvrdí Tarkovskij nebo láska? Je těžké vyskočit z nádherného snu americké dokonalosti. Prázdný sáček ve vzduchu, jen ta poletující ve větru má svou pravdu i lásku, záleží na nás . .

• 25.1.2014  19:53
    Draci v hrnci (TV pořad) (2013)

U mne nejlepší český dětský magazín, hrané pasáže mezi ségrou a klukem s červenými vlasy jsou překvapivě vtipné, animované vsuvky malých dráčků komentují nápaditě vaření a informace ve stylu "pokličky" jsou atraktivní nejen pro děti! Nevím jak malé děti, ale u mne tento magoš boduje na celé čáře!

• 25.1.2014  19:48

Jaký byl vlastně smysl 2.svět.války? Být lepšími o zkušenost? Spielberg vyoráví z poheldu války o nicotné a na první pohled malicherné vojenské operaci, vrátit matce posledního syna z války. Stojí za to Ryan? Za smrt jiných vojáků? Stojí za to zemřít? Díky filmu ožívají podstatné otázky života s prvky sebeobětování.

• 25.1.2014  19:47
    Forrest Gump (1994)

Citlivý příběh člověka s IQ pod 70, který ovlivnil dějiny USA. Svědectvím toho, že důležité je u člověka srdce, nikoli jen mozek.