feryk

feryk

František Fronc

okres Ústí nad Labem
věčně nespokojený degustátor a kritik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 16.9.2019  01:01
    Hastrman (2018)

Celý film čekáte že se konečně stane něco zásadního a defacto se nestane nic... film je nudný a konec je vyloženě zabitý. Mělo to potenciál, herci dobří, výprava taktéž.... škoda, slabý průměr.

• 10.9.2019  23:25
    Dárek (1982)

Nádherně pohodový film, doporučuji. Staré francouzské filmy jsou takový balzám na nervy. :)

• 9.9.2019  05:34
    Teroristka (2019)

Lituju paní Janžurovou, že se propůjčila k takové ideologické sračce. Film má jediný vtipný moment, jinak je to absolutní blábol o tom, jak je asi normální a morální prosazovat svůj názor se zbraní v ruce. Scénárista neumí vymyslet pořádný děj a tak tu je záporná postava za fašouna, co vyzbrojuje mladé proti vetřelcům a v motobiatlonu s nimi střílí na nafukovací migranty na lodičkách... to ani není černý humor, to je ukázka naprosté tuposti. Film je plný hloupých klišé. Nevěřím, že se tomuhle může někdo celý film smát, jak je psáno u příspěvků níže.

• 6.9.2019  02:51

Posledních dvacet minut naprosto zabíjí celý dojem jinak z dobrého kousku, škoda.

• 25.8.2019  00:32

Film plný klišé.... věřte , že i tací co nepodvádějí existují. Jinak průměr.

• 25.8.2019  00:29

Film pro mentálně retardovaný děti. A nebo jsem nepochopil, pro koho je film určen. Iracionální nesmysl, jen doufám, že na to fakt děti nekoukaj. Smích a rande mezi zabíjením lidí, infantilním pitvořením a dětinským chováním všech ostatních...

• 11.7.2019  03:49

Asi nejhorší film s Nielsenem co jsem viděl. Sláma tomu trčí ze všech děr.

• 30.6.2019  01:36

Je to svěží, roztomilé, pohádkové, zábavné, herci ujdou, krásné prostředí.. až na ten začátek a pár detailů tomu neni vlastně co vytknout.

• 20.5.2019  03:07
    Klec (TV film) (2019)

Nemám výtku, na tv film velmi velmi dobré. Oba hlavní herci jsou uvěřitelní a perfektní. Ani chvilku jsem se nenudil. 4 hvězdy si to zaslouží.

• 19.5.2019  00:36
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Těmto typům pořadů nerozumím. Navíc nesnáším jakékoliv citové vydírání nebo uctívání kriminálníků, viz. třeba Kájínek apod... Ty ženy něco provedli, jsou ve vězení právem a nevím, proč by se o nich mělo něco točit a třeba tím i tlačit na dozorce nebo i soudce, viz. podmínečné propuštění apod.. Viděl jsem jeden díl a s odporem vypnul, odpad.

• 19.5.2019  00:29
    Sezn@mka (2016)

Strašná blbost. Film, který má být jakože komedií maximálně prohlubuje u jisté části publika nesmyslné stereotypy... námět mohl být zajímavý, taková parodie na seznamky dobře natočená, tomu by se člověk mohl i zasmát... Pavlásek byl do toho úplně ideální. :D no nic... strašně čitelný a ohraný děj... Langmajer ušel.... zbytek děs běs. Když jsem slyšel hlášky jako: každej chlap je stejnej, tak se s tim smiř... apod.. na konci toho poskoka na mateřské chlapské dovolené a manželku jako šéfku, zatímco její muž tluče tvrdou houskou v nějaké díře či co to bylo, tak si říkám, že takovej nesmysl mohla natočit jen ženská, nemýlil jsem se. :) škoda, že v tom filmu neni ani trocha z toho skutečně mužskýho světa, zbylo tam jen sluníčko, princové na koni, hloupé škatulkování a naivní pohled na svět.

• 13.4.2019  02:31
    47 róninů (2013)

Splácanina několika žánrů. Celý film zůstal někde na půli cesty, jako když vám dají ochutnat toho a tamtoho a hlavního chodu se nedočkáte. Šedý průměr s trapným koncem.

• 9.4.2019  01:26

Za celý film jsem se zasmál jen u jedné scénky a to u rolí santů se sobem a jejich netradiční rozdávání dárků, to bylo opravdu dobré, zbytek nuda na uspání, takže dvě hvězdy max.

• 9.4.2019  01:21

Plejáda známých herců ještě nezaručuje dobrý film. Bohužel tento je jeden z těch nepodařených. Tento film jsem viděl snad dvacetkrát za svůj život a přesto dodnes nějak nevím, o čem to má být... vlastně mi ani moc zajímavých věcí neutkvělo v paměti, takové nesourodé, natož vtipné, což je škoda. Podprůměr.

• 7.4.2019  23:17

Všichni máme rádi Queen, kdo je nezná, jako by nebyl a film už dopředu musí být supr, protože jsou to prostě Queen.... mno, pokud se oprostím od toho hypu kolem, nekritického nadšení a pominu hudební preference, tak jde o docela průměrný snímek. Film je jistě zajímavý a má určitě spád, ale nejde vůbec do hloubky a o soukromí hudebníků se nedozvíme v podstatě nic. Rozhodně jsem očekával více, než jen nekonfliktní videoklip pro fanoušky, hlavně aby nikoho neurazil.

• 8.10.2018  00:14
    Karcoolka (2005)

Lituju dnešní děti, že se musí dívat na takové slátaniny. Začátek pomalý, pak se to sice rozjede, ale né tím správným směrem. Za tu nadopovanou veverku jedna hvězda, jinak to je těžká trapárna.

• 8.10.2018  00:11

Nudný a předvídatelný film plný klišé. Takový dětský a naivní pohled na svět tu přímo tryská z obrazovky. Neni tam nic navíc, čím by dokázal vyniknout nad jiné podobné filmy, takže průměrné tři hvězdičky.

• 26.8.2018  00:14
    Hana Zagorová 70 (koncert) (2016)

Překvapivě dobré, zábavné a svižné.

• 22.5.2018  21:07

Lépe to snad ani udělat nešlo, naprosto dokonalé a perfektní.

• 15.4.2018  00:34
    Napospas osudu (2014)

Asi nejhorší film, ve kterém hraje Nicolas Cage. Naprosto o ničem plné nějakých rádoby filozofických blábolů a náboženských blbostí. Film by si vystačil s dvouma větama... Kam zmizeli, kde jsou? Spaseni v nebi. :D

• 15.4.2018  00:27

Čekal jsem mnohem víc a větší záběr do našeho politického hnoje. Bohužel se to smrsklo na osobu Blaníka a pár náhodných setkání s politiky v předvolební debatě. Závěr byl už těžká nuda.. film tomu nesvědčí, desetiminutové skeče jsou až až a to mám Tondu v oblibě. :)

• 4.3.2018  22:47

Dobře natočené, skvěle ozvučené, místy Depp přehrává a plete si piráty s indiány, ale jako oddychová komedie to svižně utíká. Efekty taky dobré, takže určitě lepší průměr.

• 27.12.2017  03:52
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Nebylo to špatné, ale těžce neoriginální. A princezny tam vůbec nemuseli být, nikdo by si nevšiml. :)

• 18.12.2017  02:41
    Strašidla (2016)

Jedna hvězdička jen proto, že jsem viděl ještě horší kousky... každopádně netuším, komu je tato pohádka určena. Původně jsem předpokládal něco pro děti, ale po tom, co tam babičku alias kočku znásilní zezadu, si říkám, jestli to netočil Troška... a ono jo... texty jsou místy dost zvrhlé pro dětské uši.. no a po tom, co vodník prozradí své lidské lásce, že zabil jejího manžela, aby byl s ní a ona se celá zaraduje, že to měl udělat už dřív, protože vysedával v hospodě, jsem se musel klepat do čela, že se pan Troška už definitivně zbláznil. Neni to vtipné, neni to pohádkové, je to odpad typu kameňáku bez vtipů.

• 7.12.2017  23:04

První díl naprostej propadák. Nemá to nic společného s Drama a Historický... jako spíše s Parodie a Fantasy.... špatný střih, špatný scénář, efekty, režie, celý děj je nesmyslná báchorka. Nacpou k tomu ještě svatý grál, toporné herce.... a přitom by to mohlo mít potenciál, ale i přes slušnou výpravu vypadá seriál lacině a chybí mu atmosféra a hloubka. Další díly nedám, ale pokud má rád někdo televizní pohádky o svatém grálu, tak se mu to může líbit, já čekal něco jiného.

• 14.11.2017  01:33

Dějově naprostej blábol. Lincoln lovec upírů a jen tak bokec se musel stát prezidentem a zrušit otroctví, páč jižani jsou upíři...a když vyhrajou, ovládnou svět. :D Mnozí možná ještě teď mlátí hlavou o zeď.... chvílemi slušně natočeno a když si odmyslíte to rádoby historické pozadí, tak se to dá dokoukat, ale ten scénář je fakt děsivej. jednou a dost.

• 14.11.2017  01:18
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Už jen z principu dělat modlu a točit seriály z kriminálníkem mi přijde úchylné. Jaký vzor a názory to přinese už tak zfetované a nudící se mládeži? Kdyby to byl dokument novinářů... ale aby zlodějíček bral prachy za to, jak se holedbá zlodějnou... morální úpadek národa a novinářů ještě nedosáhl dna. Odpad je jediná možná volba, více dávají asi jen jednodušší lidé volící Zemana, Babiše a Komunisty.

• 10.10.2017  18:38
    Dvojníci (2016)

Kupodivu to nebylo tak špatné, Sokol docela v pohodě na jeho poměry. Jen mi tam vadil přehrávající Etzler a Schneiderová, kteří jsou snad všude a všude hrají stejnou tužku.

• 17.9.2017  20:38

Mohlo to mít potenciál, navíc filmy s cestování časem mám rád, ale nějak extra mě to nenadchlo, ve filmu se řeší úplně nudné a trapné věci, cestuje se časem proto, aby mohli jít na koncert, někoho polít apod.. trapné.. nikde se tam neřeší způsob návratu atd... navíc vše je točeno opět jakože domácí roztřesenou kamerou, na to mám už alergii, takže dvě hvězdy max.

• 16.9.2017  22:40
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Jednoznačnej odpad, je to něco otřesnýho, ale na druhou stranu je to hrozná prdel, protože tak blbej film nevidíte často, takže za tu srandu jsem musel dát jednu hvězdu. Po příchodu z hospody je to příjemný relax. :D :D

<< předchozí 1 2 3 4 6 7