feryk

feryk

František Fronc

okres Ústí nad Labem
věčně nespokojený degustátor a kritik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 8.10.2020  23:57
    Trhlina (2019)

Nebylo to zas tak špatné, ale na muj vkus až příliš rozvleklý začátek, příliš mnoho scén ve tmě, takže černá tma s nějakým flekem, který se občas pohnul a konec naopak moc rychlý.

• 20.9.2020  05:45

Dvě hvězdy snad jen z nostalgie. Vizuální stránka mi zas tolik nevadila ,více se to blíží komiksům, ale trhané animace si mohli odpustit. Film je sice pro nejmenší děti, na druhou stranu až příliš okatě tlačí na ekologickou notu, používá výrazy, kterým ti nejmenší neporozumí a chování postav je občas dost divné. Takže nejdříve se dozvíme, že byl čtyřlístek na borůvkách kde je to zakázané, do toho pes pochčije myš, odletí barák, bobík rozkopne dveře u hradu, kde mají po otevírací době...asi normálka, ale dějově příšernost...nevím proč nezfilmují nějaké staré příběhy, které jsou nejlepší.

• 29.4.2020  05:20
    Kvarteto (2017)

Další film o ničem pana Krobota. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale dvě hvězdy si zaslouží už jen za to, že si stále drží tak nízkou laťku a má svůj styl dlouhých pauz, záběrů na toporně stojící postavy, mlčící obličeje, nudné monology a scénář na jednu á čtyřku. Nikdo asi nedokáže lépe zfilmovat nudu než pan Krobot.

• 20.4.2020  05:52

Dobře natočený ticho, nuda a smrad. Herci se snaží mluvit nářečím, ale moc jim to nejde, proto ve filmu nejsou souvislejší věty, všichni mluví stroze pomocí několika málo slov,nadávek a posunků, skoro jak v nějakém ústavu, delší rozhovory by těžko zvládli. Dějově film skoro o ničem, vešlo by se to do deseti minut.

• 20.4.2020  04:07
    Turbo Kid (2015)

Nejdřív jsem si myslel, že to je něco pro děti, jakmile začala stříkat krev jak od Tarantina, tak si říkám co se to děje, načež se tam všichni začnou prohánět na kole, do toho zřejmě nafetovaná nekrofilní robotka ujíždí na barvičkách a já jsem zase zmaten. Pak se objeví drtič lidí, pár vypíchlejch očí, všude končetiny a vnitřnosti a je to tak bizardní, laciné, ale kupodivu docela zábavné. Naštěstí film neni extra dlouhý, takže to skončí zavčasu. :) Ale bude to chtít panáka.

• 17.4.2020  21:08

KOuzlo nostalgie vyprchalo, ale furt to je slušná porce zábavy, ale přece jen tři hvězdy stačí.

• 17.4.2020  21:00

Jako muzikál ok, nic víc, nic míň, těžce jsem se nudil.

• 13.4.2020  00:26
    John Wick (2014)

Něco tomu chybí, celé je to takové jednotvárné a film je doslova prošpikován hloupostma, ale i tak to mělo slušnou akční rychlost, možná díky tomu nemá horší hodnocení.

• 6.4.2020  02:15

Špatný scénář, špatné herecké výkony, špatné efekty, film spadl na úroveň béčkových filmů.

• 3.2.2020  03:29

Bohužel jsem to nedokázal dokoukat.

• 19.1.2020  02:49

Seriál rozhazuje klišé kýblem, postavy se chovají nelogicky a strojově poplatné dnešní době, takže holčina přebíhající od plotny k uklízení, která stíhá vést statek a běhat s motorovkou po lese nepřekvapí.... jednu hvězdu za to, že to je docela prdel. S pár promile v krvi to je dobrá parodie. :D Úvodní písnička jak říkanka z mateřské školky a herci vesměs přežvejkáno to, co se nám servíruje v jiných seriálech, ale ke dnu tomu kousek chybí, tak příští díly snad... :D

• 19.1.2020  02:44

Trapný vulgární humor a špatný pokus o western komedii. Ale pokud vám nevadí každé dvě minuty debata o sexu, honění, vagínách apod.. tak budete nadšeni. Je vidět, že v dnešní době udělat komedii bez genitálií umí už málokdo, škoda.

• 27.12.2019  03:56
    Čertí brko (2018)

Písničky naprosto zbytečné, jediný Vetchý zahrál dobře, zbytek je defacto plejáda komiků jedné party, která své vtípky a chování přenesla i do této pohádky a bohužel z toho dělají spíše parodii, která nebaví a ani nedrží moc pohromadě. Spousta logických nesmyslů i na pohádku, které jsou fakt šité horkou jehlou... sled gagů prostě nestačí.

• 18.12.2019  04:37

Asi jeden z nejbizardnějších a největších filmových vánočních večírků. :D Jakmile se rozjede, je to jízda, bohužel nic více film nenabízí, ale i tak slušně zabaví.

• 7.12.2019  05:27
    Trojí život (TV film) (2018)

Tak nevím jestli je film reklama na bigamii, švédskou trojku, naivní husičky nebo hloupý chlapy s otevřenou peněženkou.... na druhou stranu jsem se celý film bavil a o to v komedii jde.. a poslední obraz filmu nám dá to, na co celý film čekáme. :)

• 7.12.2019  05:25

Hloupý příbeh, uplně nesmyslně nacpaná vsuvka s možná muslimským tatínkem. :D to jsem se musel smát... ale jinak klasika pro dnešní hloupou mládež... žádný morální přesah... hulení trávy, dredy, alkohol, nejim mrtvolky, sebevraždy, doma všechno mám, peníze neřešim a tak se nudim... myslím, že po shlédnutí filmu mi kleslo iq.

• 6.12.2019  00:36
    Ex Machina (2014)

Mám z filmu trochu rozporuplné pocity. Film jako takový dobrý, ale je tam dost nelogičností, ať už v chování postav nebo scénáři a ten konec je až příliš účelový, nevím, možná jsem čekal více, ale lepší průměr.

• 6.12.2019  00:28

Strašná splácanina snad jen pro fandy komiksů o batmanovi a supermanovi. :D Vlastně ani nevim o co tam šlo, kromě obligátní záchrany světa. :) Film naprosto o ničem, doslova.

• 24.11.2019  22:45

Na český film hodně dobře natočené, skvělá kamera i režie, herci nepřehrávají a na naše poměry nekýčovitý "romantický" snímek. Na muj vkus ale až moc smutné a zbytečné násilné vtlačení tématu migrace, což bylo naprosto pro film nedůležité. Také jsem si nevšiml, jestli se tam řešilo co s bytem kde žila matka a všemi věcmi, pohřeb apod... každpopádně velmi dobré. 4*

• 16.11.2019  04:57

Těžká nuda, celý film se táhne a je sladký jak starý med. Jeden povedený vtip za celý film je fakt málo.

• 4.11.2019  01:29

První polovina filmu na čtyři hvězdy, dobrý vizuál, efekty, má to spád, člověk se baví, ale pak to spadne o úroveň níže, film se natahuje, přibývá zbytečných scén, rádoby chytrých debat, plno klišé jak jsou ti lidé zase zlí... druhá polovina filmu je trochu utrpení a už jsem jen čekal , kdy to skončí.

• 20.10.2019  22:49

Naprosto nevyužitý potenciál filmu i známých herců. V podstatě nikdo nedostane takový prostor, aby pořádně zaujal. Za celý film jen velmi málo dobrých vtipů, jinak těžká nuda až do nic neříkajícího konce. Těžké zklamání a stěží dokoukatelné.

• 16.9.2019  01:01
    Hastrman (2018)

Celý film čekáte že se konečně stane něco zásadního a defacto se nestane nic... film je nudný a konec je vyloženě zabitý. Mělo to potenciál, herci dobří, výprava taktéž.... škoda, slabý průměr.

• 10.9.2019  23:25
    Dárek (1982)

Nádherně pohodový film, doporučuji. Staré francouzské filmy jsou takový balzám na nervy. :)

• 9.9.2019  05:34
    Teroristka (2019)

Lituju paní Janžurovou, že se propůjčila k takové ideologické sračce. Film má jediný vtipný moment, jinak je to absolutní blábol o tom, jak je asi normální a morální prosazovat svůj názor se zbraní v ruce. Scénárista neumí vymyslet pořádný děj a tak tu je záporná postava za fašouna, co vyzbrojuje mladé proti vetřelcům a v motobiatlonu s nimi střílí na nafukovací migranty na lodičkách... to ani není černý humor, to je ukázka naprosté tuposti. Film je plný hloupých klišé. Nevěřím, že se tomuhle může někdo celý film smát, jak je psáno u příspěvků níže.

• 6.9.2019  02:51

Posledních dvacet minut naprosto zabíjí celý dojem jinak z dobrého kousku, škoda.

• 25.8.2019  00:32

Film plný klišé.... věřte , že i tací co nepodvádějí existují. Jinak průměr.

• 25.8.2019  00:29

Film pro mentálně retardovaný děti. A nebo jsem nepochopil, pro koho je film určen. Iracionální nesmysl, jen doufám, že na to fakt děti nekoukaj. Smích a rande mezi zabíjením lidí, infantilním pitvořením a dětinským chováním všech ostatních...

• 11.7.2019  03:49

Asi nejhorší film s Nielsenem co jsem viděl. Sláma tomu trčí ze všech děr.

• 30.6.2019  01:36

Je to svěží, roztomilé, pohádkové, zábavné, herci ujdou, krásné prostředí.. až na ten začátek a pár detailů tomu neni vlastně co vytknout.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8