Saljut-7 (2017)

Za mňa 6 hviezd... :D Realistické, bez chýb fyziky... :) So záverečnou slzou na líčku...

Julieta (2016)

Nie zlé, ... ale... čakala som viac tajomna, viac temného pozadia rodinnej drámy. Zbytočne zdramatizované do konca. A na záver nám ani nedopriali aspoň sekundový pohľad na zvítanie matky s dcérou. :) Ale veď divák si domyslí, však Pedro... :D

Macbeth (2015)

Pár (x-krát) krát som sa pristihla ako moja pozornosť uteká k brokolici, čo sa mi už týždeň váľa v chladničke, a k spôsobom ako ju pripraviť na zajtrajší obed. Recept vymyslený, vďaka Macbeth. Ale nieee, .. aby som nebola krutá, príroda vo filme splnila moje očakávania, bol to čarovný pohľad. Aj celkovo spracovanie pekné. Asi ale radšej siahnem po knihe. :)

Dobrou, mámo (2014)

Zapla som si to po zhliadnutí traileru, ... že uuuu to bude dačo temné!!! A navyše z rakúskej produkcie, ... oooo iiiiii aaaa, no tešila som sa veľmi. V traileri ani náznak po krvi, po týraní. Otrasný záver, žalúdok sa mi zdvíhal, ... Proste nie je to film pre ľudí čo nemajú radi krv a divné rany na neobvyklých miestach na tele. Hviezdička za pekné prostredie, a nádherný dom!!! Ouch.

Coherence (2013)

uuu, pomoooooc. Velmi ukricane. 8 ludi v jednej miestnosti je asi vela :D

Třináctý příběh (2013) (TV film)

Taaak ... oplati sa pozriet. Napatie je, avsak nie velmi hororove. Ale je to film u mna v kategorii "MUST SEE"..

Temné stíny (2012)

Johnny Depp v hlavnej úlohe a kráááásna Michelle Pfeiffer v prastarom rodinnom klane. Film je zábavný s prvkami "lacných vtípkov" čo nevadí, vykrýva to dramatická love story. Chválim maskérov filmu a nápad vložiť tam "Alice Cooper-a".

Žena v černém (2012)

Hororová nádhera! Spĺňa všetky strašidelné očakávania, budete sa báť, nebudete dýchať, a zježia sa Vám vlasy. Má to príbeh, má to vysvetlenie, má to grády. Ovanie Vás šedosť britského chladu, pochmúrnosť doby. Za to hviezdičky stúpajú. Samozrejme moje odporúčania sa vždy uchyľujú k originál jazyku + dopriať si titulky.

Srbský film (2010) odpad!

Akože pokus o umeleckosť tam je... ALE! niečo tak hnusné a zvrátené by snáď ani nemalo byť prístupné ľuďom. Predpokladám, že "rejžo" sa len snažil ukázať temnotu ľudskej duše, kam je človek schopný zájsť... ALE (nečítaj ejl) ja tento film neodporúčam v žiadnom prípade. !!!