Duna: Část druhá (2024)

Chtěl jsem napsat nejlepší sci-fi od dob ,ale to bych se musel vrátit hodně do minulosti než vznikl nějaký Marvel nebo Star Wars Disney univers .Film si za mně vysloužil nejlepší počin za poslední dvě dekády a kdo dal menší hodnocení než 4 hvězdičky tak buď je troll nebo neví co to je film

Echo (2024) (seriál)

Ehmmm jakože celých 5 dílů čekáte nějaký epický finále nebo DD a ono nic za mně teda nuda a nebýt kingpina tak tomu dám jen dvě hvězdy.

Aquaman a ztracené království (2023)

Když si vezmeš manuál podle knížky vařila kočička s pejskem dort . Hrozná slátanina i ty vtipy nebyli vtipný.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Není to dokonalé,ale jsou tam věci co jsme v prvních třech dílech tak milovali,ale asi je třeba předat otěže mladším.

Avatar: The Way of Water (2022)

Visual v 3D je fakt něco nádherného a vše co asi přijde do kina bude vypadat jako rozmazaný odpad,ale 5 hvězd nemůžu s čistým s vědomím dát, protože příběh je klasické klišé kdy se rodina musí spojit proti společnému nepříteli+ nějaké eco žvásty.Jako celek film je fakt super vhodný pro celou rodinu a po visuální stránce posunuje kinematografii dále.