Gharr

Gharr

Česko

• 8.7.2019  19:54

Film, který diváka nutí si neustále klást otázku PROČ?

• 14.11.2018  21:50

For the honor of Grayskull, for the Horde, for the He-Man leather briefs. She-Ra.

• 26.4.2018  22:20
    Batman Ninja (2018)

Tenhle film vznikl asi tahle. Parta scénáristů paří celou noc a nad ránem si dají něco voňavého na zub. Pak si jen tak z nudy pustí televizi a ejhle, jdou tam na přeskáčku animáče s batmanem a japonský anime. Hoši nezaváhají a pouští se do díla. Jak tak píšou, tak na ně začíná doléhat probdělá noc a jejich práce je čím dál tím těžší. Tvůrci nezaváhají a nakopnou se k vrcholnému výkonu pořádnou čárou s šurikenu a dokončí tohle geniální dílo, jenž současná generace nejspíš neocení a ta příští rovnou zatratí. Kdo neviděl celé, nepochopí.

• 24.8.2017  16:54

Proč animovaný Casper s každým dalším dílem hvězdné pěchoty vypadá čím dál víc jako japonec? Proč Aramaki vykrádá film Vetřelci? Jak dokáží troopers zabít všechny brouky i zítra, když je všechny zabily už dnes? A dostanu odpovědi na tyto otázky až preference nebeského maršála na čsfd dosáhnou 100%?

• 26.5.2017  20:07
    Guin Saga (TV seriál) (2009)

Je epický jak Hemanovi kožený slipy https://www.csfd.cz/film/3320-vladci-vesmiru/ . Je výmluvný jako Conanovy pěsti. Je to Guin.

• 29.4.2017  18:59
    Ochránci (2017)

Znáte ten nasládlý zápach, když se něco už pár týdnů rozkládá pěkně v teple a vlhku. Ne? Tak si dopřejte mimořádný smyslový požitek pomocí tohoto vzdělávacího filmu.

• 4.1.2017  17:00
    Akiba's Trip The Animation (TV seriál) (2017)

Akiba's Trip Akihabara = obchodní čtvrť v Japonsku známá jako ráj otkaků. ´= zákeřný symbol měnící význam názvu. Strip = sloveso, poradí perverzní strýček Google

• 25.12.2016  18:58
    Ginga tecudó monogatari (TV seriál) (2003)

Lidstvo se rozhodlo cestovat vesmírem po železnici. Co nato říct, snad že autor ví o pohybu a rotaci vesmírných těles to, co opice o teorii strun. Možná, že autora srazila inspirace v podobě parní lokomotivy houkající ve vaku, že manažer dostal zásah meteoritem z bílé díry a možná se už ani nedivíš, že tenhle seriál nikdo nehodnotí.

• 6.10.2016  21:57
    To Be Hero (TV seriál) (2016)

Záchodový designer, který myslí jen na ženy, chlast a toaletní vybavení se doslova prosere do téhle stoky odpadního humoru a parazitických klišé. K tomu navíc zmutuje v tlusťocha s mentální poruchou vyjadřování a rozhodne se bydlet u kabátového úchyla. Co ještě po první epizodě dodat. Snad jen varování, že zhlédnutí může vyvolat výše zmíněnou reakci.

• 1.10.2016  21:13
    TIE Fighter (2015)

Úžasný návod, jak by měly hvězdné války vypadat. Žádná Lucasova pohádka, ale celkem realistický pohled na střed profesionální flotily impéria s povstaleckou sebrankou. Jediný detail je hudba, která je sice dobrá, ale upravená verze s písní Aces in Exile od Sabatonu se stává nezapomenutelným zážitkem.

• 1.10.2016  08:41
    Aftermath (TV seriál) (2016)

Kde seriály o vidlácích připravujících se na apokalypsu všemi úsměvnými způsoby končí, tam začíná seriál Aftermath.

• 31.8.2016  13:58
    Drifters (TV seriál) (2016)

Příběh o tom, jak se hrdinný samuraj na prahu smrti dostane do kouzelné země plné elfů, trpaslíků, hobitů a všeho možného co vznikne, když nemáte zákony proti zoofilii. Naštěstí si tuto zemi vzal do parády zkrachovalý malíř se stupidním knírkem, který překonal kulturní šok zřízením letních táborů s trvalým pobytem. A co na našeho hrdinu čeká. Samozřejmě stokrát recyklovaný scénář, tuctové postavy, Dark lord, narážky na oppai a nekonečná čest v usekávání hlav nepřítel s pomocí všech známých (i neznámých) způsobů boje a gerilových taktik.

• 31.8.2016  12:29
    God Eater (TV seriál) (2015)

Návod jak sledovat tohle anime je jednoduchý. Za prvé si najdete kvalitní rockové album a pustíte si zvuk tak na 60% . Za druhé spustíte anime a zeslabíte zvuk na 50%. Za třetí vypijete jednu až dvě desítky a necháte působit. Pokud je vám méně jak 18 let, tak nahraďte hudbu a pití pitomým účesem. Přeji příjemný večer.

• 25.7.2016  21:10
    Game Over (TV seriál) (2004)

Někteří říkají, že k posouzení seriálu ho nejdříve musíte vidět. V tomto případě by to ovšem znamenalo shlédnout 6x20min. naprostého škváru a proto hodnotím po neuvěřitelně dlouhých 3min. slovy: „tgrnvtisruhvbsf“ =(úder hlavou do klávesnice).

• 7.3.2016  20:39

Bohové Egypta právě začaly a já jen čekám, až je Kurt Russell vyhladí termonukleární hlavicí obohacenou nakadahem.

• 15.2.2016  20:20
    Dragon Half (1993)

Tak jo. Jedná se o řádný japonský úlet, který se na první pohled zdá koncipován pro malé děti. Při pozorném sledování si ale divák uvědomí spoustu velmi chytře zakomponovaných inteligentních vtípků, jako kýbl se suchým ledem na vytváření čarodějovy mlhy a další. Suma sumárum se jedná o velmi živou, ale poměrně krátkou parodii na celý fantasy žánr 9/10.

• 5.2.2016  19:54

Na tento film se můžete podívat dvěma způsoby. Buď v pohodlí na gauči u televize, nebo připoutaný ve vlhkém sklepě při výslechu jistou nejmenovanou tajnou službou. Hádejte, pří kterém způsobu sledování vydržíte do konce, zůstanete při smyslech a nebudou porušena vaše občanská práva.

• 23.1.2016  18:30
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Chápu, že DC muselo nějak reagovat na Marvel, ale nepřijde mi vhodné se dívat na seriál, ve kterém se musí spojit dohromady (a to doslova) afroamerický mladík a postarší bílý profesor aby vytvořili Béčkového superhrdinů, jenž nějakým způsobem létá a hází oheň. Navíc, když hned v první epizodě profesor mladíka zdroguje a unese tak to také o něčem svědčí. Stačí zaměnit loď na cestování časem za odhlučněný sklep a vznikne nám spíš instruktážní video pro postarší pedofily.

• 10.1.2016  21:20
    Schwarzesmarken (TV seriál) (2016)

Japonci nám poskytli velmi zajímavý pohled na poválečné Východní Německo, ve kterém skloubily stazi, invazi mimozemšťanů a už klasické bojové obleky na způsob Gundam. Po první epizodě ani nevím co si o tom všem myslet. Zatím se zdá, že by kombinace strachu z vlastní tajné služby a nenávist k nepříteli mohli zplodit zajímavý psychologický děj. Na samotné hodnocení je ovšem příliš brzy.

• 9.1.2016  16:14
    Dororo (2007)

Byl jednou jeden mocný nekromant a ten našel na břehu řeky dítě, kterému chybělo 48 součástek. I rozhodl se nekromant vyrobit součástky náhradní. Vydal se do nedaleké vesnice a zcizil části dětských těl. Poté vařil, destiloval a odléval, až vyrobil mýdlo (materiál vhodný na náhradní díly). Dále pak formoval jednotlivé části lidského těla, ale protože nechtěly držet tvar, tak se je rozhodl vystužit meči. A takto nám vznikl hlavní hrdina, který se po nekromantově smrti vydává na cestu za získáním originálních dílů.

• 7.1.2016  14:13
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

MTV se nám snaží představit dalšího mladého blond hrdinu. Snad si neustřelí hlavu brokovnicí jak ten poslední, i když tenhle by to nejspíš přežil a možná by mu to přineslo i pár bodů IQ navíc. Dále je tu elfská princezna postrádající jakýkoliv talent. Zejména v oblasti hrudníku. A nakonec tu máme druida, zřejmého absolventa Kalkulonovy akademie pro dramatické vstupy. Uvidíme, jaké zlo bude vypuštěno na tento svět.

• 5.1.2016  17:36

Příběh o tom, jak si elfka pořídila levné tetování od orka a dostala z toho otravu krve, aneb jak vykrást skladiště masek z Pána prstenů.

• 5.1.2016  14:48
    Ty, já a apokalypsa (TV seriál) (2015)

You, Me and the Apocalypse Seriál o tom, jak se Ariel (ne ta mořská víla) snaží najít a získat zpět svou životní lásku, která ho opustila kvůli jeho „božskému" dvojčeti. Děj se odehrává na pozadí blížící se apokalypsy biblických rozměrů a Ariel bude muset nasadit veškeré své schopnosti, aby uspěl a přežil 9/10.

• 5.1.2016  14:47

Hvězdná pěchota Film, který budete milovat, nebo jej nepochopíte. Výborná satira na fašizmus a na to, do jaké budoucnosti lidstvo spěje dle výroku: „ Kolik konfliktů vyřešila diplomacie a kolik válka." Protože není nic lepšího, než vzít „sladkého" Caspera a hodit ho jako půlnoční svačinku obřím broukům 9/10.

• 5.1.2016  14:46
    Marťan (2015)

Marťan Film o tom, jak si lidé dokáží pomáhat a co dokáže „věda" o které se autoři zmiňují, jen když se jim to hodí. Psychologická stránka samoty tisíců kilometrů od domova je redukována na vtípky o hudebním vkusu. To vše vyvažují úchvatné scenérie Marsu 8/10.

• 5.1.2016  14:46

Star Wars: Síla se probouzí Obecně filmy ze světa Star Wars stojí a na charizmu hlavního padoucha od Darth Vadera přes Imperátora až ke Kylo Renovi. A to je ten hlavní problém, protože místo aby Kylo Ren dštil blesky a škrtil lidi, tak si pouze vylévá vztek na nevinných terminálech a nechává se porazit kde kým. Zkrátka a dobře to nestačí, když je laťka příliš vysoko 4/10.

• 5.1.2016  14:45
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

V dnešní době, kdy většina anime jede podle scénáře: Jedna holka potkala tajemného týpka, jenž má „nějaké-také" zvláštní schopnosti... . Je One Punch Man jako váleček dynamitu na dětském pískovišti. Děj nestojí za řeč, protože člověk jen čeká, až se hlavní hrdina uráčí přijít na scénu a vše jedním úderem ukončí. To je možná to, proč je tento seriál takový hit. Všechny už omrzel hrdina, který dostává celou dobu nakládačku a pak se s vypětím posledních sil zvedne a souboj ukončí. Finální punch 10/10.