• Krátkometrážní

PSH: Fuck off (2016) (hudební videoklip)

Ano! Na pět hvězd to samozřejmě objektivně není. Na standartní 4, na tuzemské poměry, ale bez debaty. Přidávám pátou pro štěstí klukům, aby se jim s tímhle dařilo. Protože to co se děje v komentářích.Jak napovídá hodnocení. PSH rozdělili lidi (plevel od...) na dva tábory. Ty, kteří myslí (ano, skladba je podána přimočaře a rázně) a na ty, kteří myslí velmi omezeným "tokem dat do mozku." Zvláštní je, že v té druhé půli se najdou opravdu inteligentní a podnětné argumenty a to je asi to, co mě děsí nejvíc. Inteligentní debilové. Za mě palec hore chalani. Držím palce!

Kontrafakt: Odviati vetrom (2013) (hudební videoklip)

Song super klip těžká těžká nuda. Balonky, střecha, portrét slowmo thats it????

Tři bratři (2014)

Za mě moc příjemná pohádka made CZ po hodně dlouhé době. Občas divné, ale vynahrazuje to občas geniální :))) A moji dva CZ kocouři vedle sebe :*

Osvícení (1980)

Film který mám ve své příčce orgasmu na prvním místě (s Psychem zároveň). Navíc mám u filmu vzpomínky na první orgasmus, který jsem prožila se svým prvním ... Ehm, takže sentimentální soucítění pokaždé když film vidím :)

Závrať (1958)

Druhá láska mého života hned po Psychu!!! Ou jééé efekt.

Psycho (1960)

Pro mne nejúžasnější film všech dob hrající si s divákovým očekáváním tak, jako žádný jiný film předtím, ani potom .