MartinTerran

okres Ostrava

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 20.6.2018  11:53

Jelikož tohle bylo čisté fantasy, tak to bylo pro mě až příliš šílené. Vyložené špatné to nebylo, ale příběh klasický a na Marvel zde bylo málo hlášek. Herecké výkony dobré. Nic převratného co by člověk musel vidět i z pohledu celého univerza. Hodnocení: 62/100.

• 20.6.2018  09:09
    Život (2017)

Nic překvapivého ani neobvyklého se zde nekoná, prostě klasika už od dob prvního Vetřelce. Postavy uvěřitelné (až na emzáka) a herecké výkony v pohodě. Záběry z vesmíru pěkné. Prostě průměr. Hodnocení: 54/100.

• 17.6.2018  00:06

Oproti "jedničce" došlo k par změnám, ale kvalita zůstála zachována. Partička dobrodruhů je dobrá a věrně se zhostí svých rolí. Herecké výkony skvěle. Příběh klasika, jako v každé hře, tudíž zachránit svět. Za mě rozhodně spokojenost. Hodocení: 82/100.

• 10.6.2018  15:08

Za mě velmi povedený film poslední doby ze Star Wars univerza, takže možná trochu nadhodnocuji, ale pro mě tu bylo vše, co jsem si od "vývoje" Sola představoval. Jelikož je to Star Wars,. tak tu bylo hodně střílení z blasterů a jiných laserových zbraní, vtipných robotů a obecně vtipných hlášek a hlavně můj oblíbený Chewie a jeho "WUUAHAHHHAAAAAAAAAA". Příběh sice nebyl nikterak originální, ale naprosto dostačující, plný méně či více přepokládaných zvratů. Hodnocení: 91/100.

• 3.6.2018  15:32

Průměrná komedie s prvky romantiky, o noobovi, který zachrání situaci a nakonec je za hrdinu. Film pobaví (žádná pecka to ale není), ale nic víc zde nehledejte. Hodnocení: 52/100.

• 3.6.2018  13:23

Nevím proč jsou z toho všichni tak unesení, je to klasický Marvel: vytvoření zápletky a pak hlášky, akce, ostatní charaktery z jiných filmů (asi aby se na ně nezapomnělo či co), hlášky, akce, spojenectví, hlášky, akce, zrada, hlášky, akce, přehnaná akrobacie a závěrečný boj se zničení padoucha. Kostýmy a celkový vizuál fajn, jen nechápu, že každý padouch musí mít místo helmy nějaké roští na hlavě. Jasně oproti předchozím filmům o Thorovi je to posun k lepšímu to netvrdím, takže hodně slabé 4*, jelikož to bylo zábavné a nenudil jsem se. Hodnocení: 71/100.

• 1.6.2018  20:41

Sáhodlouhá sága o Wolverinovi končí a celkem ve velkém stylu. Krví a akcí se tady rozhodně nešetřilo a to je dobře. Logan už sice není v nejlepší formě, ale ještě mu to docela seká a zvládá co má. Příběh nikterak originální, ale to jsem ani nečekal. V celku solidní zakončení. Hodnocení: 74/100.

• 19.5.2018  19:27
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool je opět zpět aby nakopal pár zadků a roztrhal vaše bránice. Nebudu chodil kolem horké kaše a rovnou napíšu, ze je to super film. Asi se nevyrovná jedničce, ale seru na to, protože to je opět pořádná jízda se vším co je pro trhák potřeba. Deadpool se nedá popsat, ten se musí zažít, tak na co ještě čekáte?! Bezesporu 5*. Hodnoceni: 94/100.

• 18.5.2018  23:47

Je to stejný styl jako jednička, takže ojebávka za ojebávkou a mega trik na závěr. Nevím na kolik jsou iluze reálně proveditelné, ale to neřeším, film má dobré, svižné tempo a baví celou dobu. Nic převratného zde není, ale to mi nevadí. Příběh fajn, dozvíte se i něco z minulosti. Herci stejní a skvělí a Lizzy Kaplan se k nim skvěle hodila, i když byla trochu potrhlejší. Obsazení Pottera do filmu o "magii" byl dobrý tah, seděl mi tam dokonale. Za mě rozhodně spokojenost. Hodnocení: 78/100.

• 18.5.2018  20:09
    Cabin Fever (2016)

Hodně slabé, dlouho trvá než se něco začne dít a i potom je to docela nuda, atmosféra nulová. Par scén je dobrých, ale to je tak všechno.Čekal jsem víc. Hodnocení: 35/100.

• 27.4.2018  21:44

Je to takové nemastné, neslané. Zdlouhavý pomalý úvod, poté se to sice "rozjede", ale pořád jde o trenink noobu bez brnění a pak uz jen závěrečný boj, který je moderní hezký, plný výbuchů. Citové výlevy a motivační proslov samozřejmě nesmí chybět. Jako teen akčňárna pro mladé asi fajn, ale jako Power Rangers je to hrůza. Aspoň, že tam na chvilku dali původní znělku. Hodnocení: 36/100.

• 18.4.2018  18:34

Hodně slabé béčko, první půlhodina o ničem, jen křesťanskofeministické kecy, takže řádná nuda, pak sice přibude to o čem to má být, ale i tak to moc zábavné není. Film postrádá atmosféru a napětí, takže téměř žádný zážitek z filmu nemáte. Promarněný potenciál. Hodnocení: 22/100.

• 1.4.2018  00:32

Sice na podobné téma je filmů dost, ale film dobře baví celou dobu, což od oddechové komedie očekavám. Hodnocení: 58/100.

• 7.3.2018  11:10
    Fakta vítězí (TV pořad) (2017)

Skvělý pořad, který pomocí čistých fakt odhaluje u různých sporných událostí, jak to pravděpodobobně bylo. Dobře a srozumitelně zpracované bez předsudků. Hodnocení: 100/100.

• 3.3.2018  21:04

Další klasická Marvelovka, takže akce, vtípky, akce, speciální efekty a výbuchy a pak finální férový souboj. Pořád se něco dělo, takže jsem se nenudil. Příběh sice neoriginální, ale vcelku dobrý. Nejlepší byl sympatický padouch ztvárněný Andym Serkisem, škoda jen že tam nebyl delší dobu. Film baví a odsýpá, takže za mě fajn, jen to město bylo trochu moc vyhajpované. Hodnocení: 83/100.

• 27.2.2018  19:12

V celku zajímavé pojetí celého fenoménu klinické smrti, které je velmi nepravděpodobné, ale to nemění nic na tom, že se na to dobře dívá a že film má napětí a solidní atmosféru až do konce. Myslel, jsem že to skončí jinak. Herecké výkony jsou skvělé. Hodnocení: 78/100.

• 4.2.2018  18:18

Vykrádačka Jumanji, ale i tak to nebylo úplně zlé. Sice je škoda, že se film odehrává jen v domě, což ubírá na variabilitě, ale přidání vesmírného prostředí, zas přidává jiné možnosti. Zábavné by to mohlo být o něco víc, ale žádná hrůza to není, takže takový průměr. Hodnocení: 58/100.

• 27.1.2018  23:32
    Jigsaw (2017)

Není to úplně klasický saw styl, jak ho známe, ale ani zde nechybí hry, vyšetřování a šokující odhalení na závěr, které je velmi zajímavé a promyšlené. Takže je zde méně zajímavých smrtí, ale pro mě zajímavější pojetí příběhu a jeho gradování. Za mě dobré pokračování. Hodnocení: 67/100.

• 27.1.2018  21:41
    Duke Nukem (2010)

Trailer zajímavý, ale mohli to mít o dost propracovanější. Duke film s pořádným rozpočtem a odpovídajícím ratingem bych si líbit nechal. Hodnocení: 42/100.

• 27.1.2018  21:36

Je to Star Wars a není to Star Wars, první půlka ne a druhá pak ano. Nic světoborného to není, ale špatně rozhodně také ne. Je to akčňák s drobným špionským nádechem jak už to u povstalců bývá. Roboti mají s celé sáze nezastupitelnou a důležitou roli a ani zde tomu není jinak. Konec byl dost dobrý masakr, takže celkem 4*. Hodnocení: 73/100.

• 22.1.2018  17:41
    Tour de doping (TV film) (2017)

Super parodie, která je vhodná i pro lidi neznalé cyklistiky jako já. Pro někoho to bude za hranou, jelikož jsou zde vtípky dotažené ad absurdum, ale mě to sedělo. Nasmál jsem se dost, takže za mě spokojenost a 4*. Hodnocení: 76/100.

• 2.1.2018  16:24
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Příjemná pohádka sice nic převratného či originálního, ale ani nic co by nudilo. Pekelná sebranka má super obsazení a taky je po čertech dobře zahrána, vtipný plamínek s hlasem Lišky je luxusní. Jinak klasická pohádka se sympatickými hrdiny a sličnými slečnami. Hodnocení: 67/100.

• 27.12.2017  12:47

Dobré spojení dvou pohádek do jednoho celku, sice zvlášť je neznám, ale to nevadí. Nedůležitější věc je si zapamatovat, že když je někdo Drnec a Drvoštěp, tak musí být skvělý doktor. Hodnocení: 78/100.

• 27.12.2017  12:17

Dobrý pokračování, které je srovnatelné s jedničkou. Zdálo se mi to ještě více vtipné než jednička. Herecké duo perlí a hašteří se jako obvykle. Dějová zápletka se povedla, byla nápaditá a zábavná. Hodnocení: 83/100.

• 26.12.2017  01:16

Platí to samé co jsem napsal k jedničce. Stejní padouši, stejný chlapec, jen jiný dům a jiné město a trochu jiné vražedné pasti. To vše se rovná další skvělé zábavě. Hodnocení: 84/100.

• 26.12.2017  01:13
    Sám doma (1990)

Sice je to totální kravina, ale jako malý jsem to miloval a když mám příležitost podívám se i v dospělosti. Pasti jsou opravdu luxusně brutální a někdy i vražedné. Ideální film na Vánoce, že? Hodnocení: 88/100.

• 26.12.2017  01:07

Příjemná komedie sic s romantickou zápletkou, která je ale hezky, přirozeně vsunuta do děje, což je pro změnu fajn. Není zde nic překvapivého ani světoborného, ale sedlo mi to a já se dobře a jednoduše bavil. Na vánoční pohodu ideální oddychovka Hodnocení: 57/100.

• 21.12.2017  22:47

Slabé, slabé i jako komedie i jako adaptace povídek. Ostravsky se zde trochu mluví, ale jinak to má s předlohou pramálo společného. Snad jen synovec a přirovnání, které jsou nejvtipnější součást filmu. Jinak jde s půlky o love story a z půlky o boj za práva obyčejných těžce pracujících horníků. Velké zklamání. Hodnocení: 34/100.

• 9.12.2017  23:07
    Vynález (2004)

Dávám průměrné hodnocení, jelikož film je sice zajímavý a v hodně ohledech povedený, ale na druhou stranu příliš chaotický, přesně jak píšou i ostatní. Vím, že to je záměr, ale tady je to až moc. Chtělo by to nějaké vodítko, aby to šlo rozklíčovat, ale nic, takže za to body dolů. Možná po vícero sledování by to nějak šlo, ale díky nemám zájem. Je sice hezké natočit super film, ale co z toho když ho nikdo nepochopí? Hodnocení: 60/100.

• 9.12.2017  20:37

Čekal jsem že to bude nechutné, brutální, zvrácené a podobně a ono nic. Něco málo tam bylo, ale nic převratného jsem tam neshledal. Prostě slabota! Nejzajímavější byly příběhy té "nóbl" kurvy, ale i ty se začínaly opakovat, takže nakonec to byla docela nuda. Srovnání z knihou bohužel nemám, ale film stál dost za prd. Hodnocení: 15/100.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16