MartinTerran

okres Ostrava

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 29.12.2018  13:43

Zábavná komedie kdy se pro změnu utíká před vrahouny a to i z řad policie. Vtípku a vtipných momentů je zde dost a příběh odsýpá v dobrém tempu až ke konci trochu ztrácí dech, ale vše dokupy do docela funguje a já se pobavil. Hodnocení: 62/100.

• 25.12.2018  16:37
    Tři životy (TV film) (2007)

Příjemná pohadka s možnosti oživování, které je dobře zakomponováno do příběhu. Průběh děje v celku standardní. Herecké obsazení a výkony v pořádku. Hodnocení: 64/100.

• 25.12.2018  15:28
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Špatné to nebylo, ale nic převratného také ne. Herecké výkony dobré, jen ten vek jim trochu nevyšel. Hodnocení: 60/100.

• 25.12.2018  13:23

Super pohadka se skvělou hudbou i texty. Prostředí malebné příběh klasický a strašidla zabavné. Hodnocení: 94/100.

• 18.12.2018  12:11

Podle mě se dvojka vydařila víc než jednička. Bylo zde víc "zabíjejících" hlášek i vtipných momentů a příběh byl přijatelnější. Moralizování nechybělo, ale dalo se to snést (asi už jsem si zvykl). Po vydařené dvojce si dám i chystanou trojku. Hodnocení: 80/100

• 10.12.2018  19:58

Na to jak to všichni vychvalovali mě to nijak neuchvátilo. Vtípky a hlášky dobré, ale žádná přidaná hodnota či originalita se zde nekoná. Bohužel ani rady se romantické vložce nevyhneme a také moralizování a napravování "všeho zlého". Další díl si pustím, ale nečekám že to bude lepší. Hodnocení: 72/100.

• 25.11.2018  21:11
    Truman Show (1998)

Snímek rozhodně vede k zamyšlení, ale dlouhou dobu je to docela nuda a nic se neděje. Většinu uživatelům se evidentně film libil, ale mě to tak úplně nebralo. O špatný film se rozhodně nejedna, ale můj šalek čaje to není. Hodnocení: 58/100.

• 19.11.2018  19:25
    Šingeki no kjodžin: Season 2 (TV seriál) (2017)

Druhá řada navazuje na první, ale vzhledem k dlouhé prodlevě jsem už zapomněl jak to skončilo, ale naskočit se do toho dalo. Jedná se zde stále o boj s titány ale nějak je to stále složitější a složitější namísto aby se věci vysvětlovaly. Ne že by nevysvětlovaly, ale z odpovědi plynou další otázky a už moc nevěřím že se vše vysvětlí. Pořád je to zábavná akční jízda, ale na první řadu to nemá. Opening a ending ve srovnání s první řadou slabý. Hodnocení: 76/100.

• 19.11.2018  19:18
    Šingeki no kjodžin: Season 3 (TV seriál) (2018)

S touto řadou jsem zatím jen začal, ale přerod v politické spiknutí se mi moc nelíbí, měl jsem za to že celý seriál bude v duchu první, případně i druhé řady. No nechám se překvapit a uvidíme jak to dopadne a jestli se věci aspoň nějak vysvětlí. Edit po 10. díle:Nebylo to zase tak špatné jak jsem se obával. Boj s "big bossem" byl zajímavý a povedený. Jelikož se vše odehrává uvnitř zdí tak zde další titáni nejsou, ale aspoň se některé věci vysvětlí, ale zatím ne vše, tak uvidíme jak to bude dál. Opening a ending katastrofa. Hodnocení: 74/100.

• 11.11.2018  15:24
    Bastardi 2 (2011)

Dvojka je docela nuda, kromě vyšetřování zločinů z jedničky a zjišťování proč je Dostál takový kmotr se zde vubec nic neděje. Hodnocení: 42/100.

• 11.11.2018  14:56

Závěr ságy se náramně povedl. Vše co se zde odehrává je příprava na závěrečnou epickou bitvu jak ve vesmíru, tak na měsíci se skvělými Evoky. Mezitím se odehrává poslední souboj mezi temnou a světlou stranou síly. Hodnocení: 97/100.

• 10.11.2018  18:02

Film o zrození další hudební legendy. Jelikož jsem se o Queen nikdy nezajímal, tak jsem se dozvěděl hodně nových informací (jejich relevanci jsem si ovšem neověřoval). Film byl zpracován dobře, srozumitelně a i bylo zde i pár vtipných momentů. Stopáž přesahující 2 hodiny je zde naprosto v pořádku, jen škoda že tam nebylo posledních 6 let Freddieho života, ale to už bylo moc dlouhé a "normálním" divákům by to mohlo asi vadit. Vystoupení na Live Aid skvěle zakončuje film, podtrhuje atmosféru a pohled na vyprodaný Wembley jak paří, bere dech. Hodnocení: 87/100.

• 4.11.2018  13:49
    Bastardi (2010)

Jo jo takhle to bohužel na světě někdy chodí a když je systém krátký, tak musí zasáhnout "vyšší moc". Film je pojatý realisticky a i když se u něj několikrát zasmějete, tak když se nad tím zamyslíte, tak je to spíš k pláči. Nevím čím to je že jsou někteří lidi tak krutí. Hodnocení: 84/100.

• 4.11.2018  13:43

Nevím jestli je to nejlepší díl SW jak většina píše, ale určitě je hodně povedený, hodně akce, skvělých momentů i vtipu. I triky už jsou o hodně lepší něž ve 4. díle. Otevřený konec naznačuje že velké finále bude stát za to. Prostě dobře zpracované pokračování skvělé kultovní sci-fi ságy. Hodnocení: 96/100

• 30.10.2018  18:05

Závěrečný díl už docela nudí, což je věčná škoda jelikož kvalita byla celou sérií stoupající. Je to celé natáhlé a dokupy se tam nic moc nestane až na to že svět vymírá a pak až závěrečný boj. Jak to celkově dopadne ví od začátku každý, ale ty věci okolo mě vcelku překvapily. Takže abych to shrnul nudné zakončení fajn série, škoda. Hodnocení: 58/100.

• 30.10.2018  11:52

Stará dobrá sci-fi klasika. Ve své době (i v mé, jak jsem to viděl poprvé) to bylo super, ale v dnešní době jsou efekty vtipné, ale to na kvalitě filmu neubírá, jelikož příběh je složitý a spletitý, který prostupuje celou ságou. Síla a všechny věci okolo jsou zajímavě promyšlené. Hudba je zde na vysoké úrovni a dnes už legendární. Za mě dobrý "začátek" série. Hodnocení: 84/100.

• 30.10.2018  11:43

Na úvod třeba říct, že kriminálky nesleduji, tak možná bude tímto mé hodnocení zkreslené. Vcelku napínavá kriminálka, kde jsem do konce netušil kdo je teda vrah a rozuzlení mě celkem překvapilo. I přes delší stopáž film má dynamiku a pořad se přidává do příběhu kousek skládačky. Ze začátku jsem měl zmatek v těch mladých blondýnkách, bo mi přišly všechny stejné (to je holt to Svědsko). Shrnuto zajímavá severská kriminálka. Hodnocení: 62/100.

• 30.10.2018  11:34

Tak tohle je prostě nářez. Super vyvražďovačka všech čarodějnic široko daleko. Jen proto že tam jsou hnusné čarodějky bych to hororem nenazval, ale budiž. Příběh nijak složitý není, ale pro tento druh filmu je dostačující, akce je dost a arzenál je působivý, takže já jsem byl spokojen. Zde jde vidět že Hawkeye to umí i s palnými zbraněmi. Hodnocení: 78/100.

• 30.10.2018  11:21

Celá série už dostává ucelenější rozměr a už mi to i dává větší smysl. Tento díl už je na vysoké technické úrovní, občas to "skákání" herců je dost průhledné, ale jinak fajn. Pořád se něco děje a příběh pěkně odsýpá. Konec mě docela zaskočil, tak se zvědav jak se s tím poperou v posledním díle. Hodnocení: 67/100.

• 21.10.2018  17:06
    Venom (2018)

Dvěma slovy klasický Marvel, nic víc nic míň, takže fanoušci Marvelovek budou spokojení, včetně mě. O Venoma jsem se nikdy nezajímal, takže nevím jestli si původ upravili či nikoliv, ale mimozemský organismus je dobré vysvětlení. Ve filmu je dost akce a příběh je poutavý, takže film nenudí. Sem tam se objeví i nějaký vtípek a samozřejmě nesmí chybět nervy drásající poslední sekundy před katastrofou a heroické obětování. PS: Určitě se vyplatí počkat si na druhou potitulkovku, je dost vtipná. Hodnocení: 75/100.

• 17.10.2018  20:33
    Génius podle Stephena Hawkinga (TV seriál) (2016)

Poměrně zajímavý seriál o zajímavých otázkách, pojatý dost netradičně. Nikdy jsem se nepovažoval, za běžného člověka, ale i tak mě reakce lidí docela zaráží. Jde viděl, že když se lidem poradí a dají jim správné nástroje tak i běžný člověk může být "vědcem". V seriálu jsou i pro mě nové věci, takže přínos pro mě seriál bezesporu má. Pro člověka co se o tyhle věci teprve začíná zajímat určitě můžu doporučit, ale pro ty co už o tématu vědí dost, nebude zde moc věcí navíc. Hodnocení: 73/100.

• 13.10.2018  12:52

Celkově to sice nebyl žádný zázrak, ale já se neuskutečně bavil. Akce byla dost, efekty pěkné, zahrané také dobře, nejlepší byl pro mě Scotty (Pegg). Jinak příběhově to nic originálního není, ale kouká se na to fajně. Hodnocení: 82/100.

• 9.10.2018  18:58
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Tak tohle bylo šílené, vtipné a samozřejmě absurdní, prostě super parodie na tenis a také Brity obecně. Byl jsem od začátku napnutý jak to skončí, ale tohle jsem opravdu nečekal, prostě brutal komedie, které není nic svaté. Rozhodně stojí za zhlédnutí, krátké, vtipné a úderné. Řekl bych že povedenější než Tour de doping. Hodnocení: 82/100.

• 9.10.2018  17:30

Konečně to už zase je Star Wars jak ho znám, takže oproti sedmičce výrazné zlepšení. Ale bohužel to je jediné. Staré postavy umírají a nové prostě žádné charizma nemají a je těžké se s nimi sžít a fandit jim, takže film jen plyne a nic moc z toho. Bylo zde pár nesrovnalostí, ale to je skoro všude a s hrdinstvím zde zrovna taky nešetřili. Na devítku se mrknu jen abych věděl jak to dopadne a kdo všechno ještě umře. Neuvěřitelnéj je, že Yoda zestárl i po smrti. Hodnocení: 78/100.

• 8.10.2018  17:21
    Spotlight (2015)

Velmi zdařile zpracovaný film o největším skandálu katolické církve. Téma je podané srozumitelně a jasně. Herecké výkony jsou na hodně dobré úrovni. Hodnocení: 83/100.

• 5.10.2018  19:41

Platí vše co jsem psal v předchozích dílech. Rozpočet je pravděpodobně zase o něco větší, tak je snímek propracovanější, především v soubojích. Jinak je to zase to samé, ale kouká se na to dobře, takže cajk. Hodnocení: 63/100.

• 23.9.2018  15:46

Řekl bych, že naprosto v pohodě špiónský film plný akce, podrazů z zvratů. Ke konci se zdálo že už překomponovávají a že se asi ztratím, ale na konec v poho. Bitky jsou zde dobře zpracované a taky potácení pomlácených bijců budí reálnější dojem. Herecky zahráno je to dobře. Shrnuto dostal jsem co jsem očekával. Hodnocení: 76/100.

• 23.9.2018  12:34

Evidentně jsem to nepochopil, film nám řekl ať se nezabíjíme, ale to jsem věděl i bez něj. Nevím co je myšleno tím vztahem k sobě samému. Krvavé jatka na začátku byly opravdu působivé a pořád jsem čekal co z toho vypadne jak to dopadne a pro mě nakonec nic. To zapojení kapely jsem taky nepochopil a proč ty děcka to dělali a jak vlastně manipulovaly? Nevím, nevím jsem zmaten, ale pár věcí nebylo zlých a námět také ne, tak dám ty 3*. Hodnocení: 58/100.

• 23.9.2018  00:14

Takhle divný film jsem už hodně dlouho neviděl, to hold Japonci umí. Ve filmu je pěkně ukázáno jak jsou církevní fanatici nebezpeční, ale také že i perverzáci se mohou zamilovat a chtít normální vztah a mnohem více, že jsem určitě vše nezvládl pobrat, takže pro mě téměř nemožné hodnotit, tak to nechám tentokrát bez hodnocení. Krvetrysky zde byly spektakulární.

• 22.9.2018  16:31

Já bych řekl že podařenější než jednička. Byť je film poměrně dlouhý, tak hezky odsýpá a pořád se něco děje, takže film rozhodně nenudí. Bitky a přestřelky jsou příšerně přehnané, ale zábavné, stejně tak i hi-tech věcičky (Bond se může jít zahrabat). Co se týče příběhu nic originální to není a jde "jen" zase o záchranu desítek miliónů lidí. Takže je to akční, zábavné a příjemně trhlé, takže za mě spokojenost a už se těším na trojku. Hodnocení: 75/100

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18