MartinTerran

okres Ostrava

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 17.10.2018  20:33
    Génius podle Stephena Hawkinga (TV seriál) (2016)

Poměrně zajímavý seriál o zajímavých otázkách, pojatý dost netradičně. Nikdy jsem se nepovažoval, za běžného člověka, ale i tak mě reakce lidí docela zaráží. Ale jsou tu i pro mě nové věci, takže přínos pro mě seriál bezesporu má. Zatím jsem viděl 2 díly.

• 13.10.2018  12:52

Celkově to sice nebyl žádný zázrak, ale já se neuskutečně bavil. Akce byla dost, efekty pěkné, zahrané také dobře, nejlepší byl pro mě Scotty (Pegg). Jinak příběhově to nic originálního není, ale kouká se na to fajně. Hodnocení: 82/100.

• 9.10.2018  18:58
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Tak tohle bylo šílené, vtipné a samozřejmě absurdní, prostě super parodie na tenis a také Brity obecně. Byl jsem od začátku napnutý jak to skončí, ale tohle jsem opravdu nečekal, prostě brutal komedie, které není nic svaté. Rozhodně stojí za zhlédnutí, krátké, vtipné a úderné. Řekl bych že povedenější než Tour de doping. Hodnocení: 82/100.

• 9.10.2018  17:30

Konečně to už zase je Star Wars jak ho znám, takže oproti sedmičce výrazné zlepšení. Ale bohužel to je jediné. Staré postavy umírají a nové prostě žádné charizma nemají a je těžké se s nimi sžít a fandit jim, takže film jen plyne a nic moc z toho. Bylo zde pár nesrovnalostí, ale to je skoro všude a s hrdinstvím zde zrovna taky nešetřili. Na devítku se mrknu jen abych věděl jak to dopadne a kdo všechno ještě umře. Neuvěřitelnéj je, že Yoda zestárl i po smrti. Hodnocení: 78/100.

• 8.10.2018  17:21
    Spotlight (2015)

Velmi zdařile zpracovaný film o největším skandálu katolické církve. Téma je podané srozumitelně a jasně. Herecké výkony jsou na hodně dobré úrovni. Hodnocení: 83/100.

• 5.10.2018  19:41

Platí vše co jsem psal v předchozích dílech. Rozpočet je pravděpodobně zase o něco větší, tak je snímek propracovanější, především v soubojích. Jinak je to zase to samé, ale kouká se na to dobře, takže cajk. Hodnocení: 63/100.

• 23.9.2018  15:46

Řekl bych, že naprosto v pohodě špiónský film plný akce, podrazů z zvratů. Ke konci se zdálo že už překomponovávají a že se asi ztratím, ale na konec v poho. Bitky jsou zde dobře zpracované a taky potácení pomlácených bijců budí reálnější dojem. Herecky zahráno je to dobře. Shrnuto dostal jsem co jsem očekával. Hodnocení: 76/100.

• 23.9.2018  12:34

Evidentně jsem to nepochopil, film nám řekl ať se nezabíjíme, ale to jsem věděl i bez něj. Nevím co je myšleno tím vztahem k sobě samému. Krvavé jatka na začátku byly opravdu působivé a pořád jsem čekal co z toho vypadne jak to dopadne a pro mě nakonec nic. To zapojení kapely jsem taky nepochopil a proč ty děcka to dělali a jak vlastně manipulovaly? Nevím, nevím jsem zmaten, ale pár věcí nebylo zlých a námět také ne, tak dám ty 3*. Hodnocení: 58/100.

• 23.9.2018  00:14

Takhle divný film jsem už hodně dlouho neviděl, to hold Japonci umí. Ve filmu je pěkně ukázáno jak jsou církevní fanatici nebezpeční, ale také že i perverzáci se mohou zamilovat a chtít normální vztah a mnohem více, že jsem určitě vše nezvládl pobrat, takže pro mě téměř nemožné hodnotit, tak to nechám tentokrát bez hodnocení. Krvetrysky zde byly spektakulární.

• 22.9.2018  16:31

Já bych řekl že podařenější než jednička. Byť je film poměrně dlouhý, tak hezky odsýpá a pořád se něco děje, takže film rozhodně nenudí. Bitky a přestřelky jsou příšerně přehnané, ale zábavné, stejně tak i hi-tech věcičky (Bond se může jít zahrabat). Co se týče příběhu nic originální to není a jde "jen" zase o záchranu desítek miliónů lidí. Takže je to akční, zábavné a příjemně trhlé, takže za mě spokojenost a už se těším na trojku. Hodnocení: 75/100

• 21.9.2018  23:22

Pěkná legenda o zlém Mikuláši, sice už to tu bylo ve filmu Nesvatý, ale to mi nijak nevadilo. Rozjezd byl pomalejší, ale jinak povedený snímek. Bylo to sice dost trhlé, ale i strašidelné. Atmosféra se dala krájet a ten konec byl ďábelský (velmi mě překvapil). Hodnocení: 64/100.

• 21.9.2018  20:56

No co napsat, další segvel je prakticky o ničem, zase se rubou vlci a upíři a to je víceméně vše, zase je zde nějaká zrada a tak podobně. Akční pasáže jsou hezké a občas působivé zabití, ale to je tak vše. Logiku zde moc nehledejte. Prostě jen další pokračování, které děj moc neposune a bylo vytvořeno jen aby mohlo být další pokračování. Hodnocení: 42/100.

• 9.9.2018  00:45

Docela v poho thriller s pomalejším startem a pro změnu s uspěchaným koncem. Jinak je to docela klasika - lekačky a posednutí. Herecké výkony dobré. Hodnocení: 56/100.

• 6.9.2018  12:54
    Automata (2014)

Nápaditě pojaté postapo sci-fi s dobrou myšlenkou, ale nějak mi tam chyběl ten záměr proč to dělali, k čemu je ten "robopavouk" a co budou dělat na druhé straně kaňonu? Možná to nezmínili, protože to člověk nemůže pochopit (že by poselství filmu?). Zákony až nápadně připomínají ty Asimovovi, ale to vůbec nevadí. Prostředí pěkné, natočeno je to taky fajn až na pár nelogičností. Hodnocení: 59/100.

• 15.8.2018  20:32

Navzdory označení komedie tento film není moc vtipný, ale pravděpodobně zachycuje realitu i když samozřejmě s notnou dávkou nadsázky. I přesto jsem si film užil a líbil se mi. Nic převratného to není, ale kouká se na to dobře. Hodnocení: 61/100.

• 8.8.2018  17:35

Čekal jsem že to bude víc vtipné, ale nakonec z toho vzešla spíš tragikomedie. Jde vidět, že hlavní postava není profík a nechal se pohltit atmosférou. No to se holt někdy stává. Film byl dobře zpracován, postavy i výkony uvěřitelné. Hodnocení: 64/100.

• 8.8.2018  17:23

Čekal jsem další šílenou komedii, ale ono to mělo i příběhovou linku, která ale filmu spíše uškodila. Takže večírek fajn, ale ten zbytek docela o ničem, takže jen tak tak za 3*. Hodnocení: 52/100.

• 25.7.2018  10:32
    Cesta do zemského jádra (TV film) (2012)

Dobrý dokument o tom, jaké je složení naší planety od povrchu až k jádru. Všechno pěkně a srozumitelně vysvětlené. Za mě rozhodně plus. Hodnocení: 84/100.

• 23.7.2018  08:29

Špatné to nebylo to říkám rovnou, bylo to vtipné, střeštěné a podobně, ale dle mého je to už moc natahované. Bavil jsem se solidně až na věci, které už byly moc za hranou reality i když je to fantasy. Depp a stará parta je luxusní jako vždy, mladí taky nejsou k zahození a hudba a kostýmy klasicky super. Takže fajn podívaná na jedno shlédnutí, rozhodně lepší jak minulý díl. Hodnocení: 68/100.

• 17.7.2018  18:12

Klasický životopisný film věnovaný pouze produktivním létům úžasného matematika, o kterém nevím proč jsme se neučili. Tak jako všude i ve vysokých anglických akademických kruzích je dost čuráků, kteří prostě budou házet klacky pod nohy, ale tak už to ve světě holt chodí. Je super, že Ramanujan a Hardy měli dost houževnatosti, nezvadli to a pokračovali v práci. Za to si je vážím. Natočeno to bylo dobře a zahráno taktéž. Hodnocení: 73/100.

• 24.6.2018  13:25

Povídku jsem nečetl, ale jestli to tak je napsané, tak klobouk dolu Lemovi, že dokázal, tak přemýšlet dopředu, jelikož první fázi již máme na dosah a tak to bude pokračovat se uvidí, ale vidím to docela reálně, ale ne pomocí chemie, ale spíš skrz techniku. Film má myšlenku a potřebnou hloubku, já jsem se ale místy nudil, ale to není ani tak chyba filmu, ale moje, jelikož nejsem na takový typ filmů zvyklý a moc je nevyhledávám. Animovaný svět mě ke konci už štval, nevím co měli znamenat ty divné mega rychle kvetoucí rostliny (asi metafora či symbolika - fakt nevím). Jinak ale fajn film na zamyšlení. Hodnocení: 67/100.

• 24.6.2018  00:24

Špatné to úplně nebylo, ale taky žádná sláva, příběh lineární, nepřekvapivý, neoriginální, postavy padouchů super, Harley top, správně šílená. Joker na piču, ale to už jsme věděli předem a moc tam nebyl, tak to šlo. Hudba byla luxusně vybraná, za to chválím. Hodnocení: 63/100

• 23.6.2018  21:21

Nebudu předstírat, že jsem to pochopil, protože ne. Scény zajímavé, vizuál masakrů povedený, ale nějaký smysl mi uniká. Něco sice řečeno bylo, ale ani tak jsem to nepobal, nedává mi to smyl. Takže se nebudu ohánět jako ostatní tím, že to žádný smysl nemá nebo je to mega propracovaný film a nechám bez hodnocení. Za vizuál, hudbu a herecké výkony by to byly lepší 4*.

• 20.6.2018  11:53

Jelikož tohle bylo čisté fantasy, tak to bylo pro mě až příliš šílené. Vyložené špatné to nebylo, ale příběh klasický a na Marvel zde bylo málo hlášek. Herecké výkony dobré. Nic převratného co by člověk musel vidět i z pohledu celého univerza. Hodnocení: 62/100.

• 20.6.2018  09:09
    Život (2017)

Nic překvapivého ani neobvyklého se zde nekoná, prostě klasika už od dob prvního Vetřelce. Postavy uvěřitelné (až na emzáka) a herecké výkony v pohodě. Záběry z vesmíru pěkné. Prostě průměr. Hodnocení: 54/100.

• 17.6.2018  00:06

Oproti "jedničce" došlo k par změnám, ale kvalita zůstála zachována. Partička dobrodruhů je dobrá a věrně se zhostí svých rolí. Herecké výkony skvěle. Příběh klasika, jako v každé hře, tudíž zachránit svět. Za mě rozhodně spokojenost. Hodocení: 82/100.

• 10.6.2018  15:08

Za mě velmi povedený film poslední doby ze Star Wars univerza, takže možná trochu nadhodnocuji, ale pro mě tu bylo vše, co jsem si od "vývoje" Sola představoval. Jelikož je to Star Wars,. tak tu bylo hodně střílení z blasterů a jiných laserových zbraní, vtipných robotů a obecně vtipných hlášek a hlavně můj oblíbený Chewie a jeho "WUUAHAHHHAAAAAAAAAA". Příběh sice nebyl nikterak originální, ale naprosto dostačující, plný méně či více přepokládaných zvratů. Hodnocení: 91/100.

• 3.6.2018  15:32

Průměrná komedie s prvky romantiky, o noobovi, který zachrání situaci a nakonec je za hrdinu. Film pobaví (žádná pecka to ale není), ale nic víc zde nehledejte. Hodnocení: 52/100.

• 3.6.2018  13:23

Nevím proč jsou z toho všichni tak unesení, je to klasický Marvel: vytvoření zápletky a pak hlášky, akce, ostatní charaktery z jiných filmů (asi aby se na ně nezapomnělo či co), hlášky, akce, spojenectví, hlášky, akce, zrada, hlášky, akce, přehnaná akrobacie a závěrečný boj se zničení padoucha. Kostýmy a celkový vizuál fajn, jen nechápu, že každý padouch musí mít místo helmy nějaké roští na hlavě. Jasně oproti předchozím filmům o Thorovi je to posun k lepšímu to netvrdím, takže hodně slabé 4*, jelikož to bylo zábavné a nenudil jsem se. Hodnocení: 71/100.

• 1.6.2018  20:41

Sáhodlouhá sága o Wolverinovi končí a celkem ve velkém stylu. Krví a akcí se tady rozhodně nešetřilo a to je dobře. Logan už sice není v nejlepší formě, ale ještě mu to docela seká a zvládá co má. Příběh nikterak originální, ale to jsem ani nečekal. V celku solidní zakončení. Hodnocení: 74/100.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17