MartinTerran

okres Ostrava

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 4.2.2018  18:18

Vykrádačka Jumanji, ale i tak to nebylo úplně zlé. Sice je škoda, že se film odehrává jen v domě, což ubírá na variabilitě, ale přidání vesmírného prostředí, zas přidává jiné možnosti. Zábavné by to mohlo být o něco víc, ale žádná hrůza to není, takže takový průměr. Hodnocení: 58/100.

• 27.1.2018  23:32
    Jigsaw (2017)

Není to úplně klasický saw styl, jak ho známe, ale ani zde nechybí hry, vyšetřování a šokující odhalení na závěr, které je velmi zajímavé a promyšlené. Takže je zde méně zajímavých smrtí, ale pro mě zajímavější pojetí příběhu a jeho gradování. Za mě dobré pokračování. Hodnocení: 67/100.

• 27.1.2018  21:41
    Duke Nukem (2010)

Trailer zajímavý, ale mohli to mít o dost propracovanější. Duke film s pořádným rozpočtem a odpovídajícím ratingem bych si líbit nechal. Hodnocení: 42/100.

• 27.1.2018  21:36

Je to Star Wars a není to Star Wars, první půlka ne a druhá pak ano. Nic světoborného to není, ale špatně rozhodně také ne. Je to akčňák s drobným špionským nádechem jak už to u povstalců bývá. Roboti mají s celé sáze nezastupitelnou a důležitou roli a ani zde tomu není jinak. Konec byl dost dobrý masakr, takže celkem 4*. Hodnocení: 73/100.

• 22.1.2018  17:41
    Tour de doping (TV film) (2017)

Super parodie, která je vhodná i pro lidi neznalé cyklistiky jako já. Pro někoho to bude za hranou, jelikož jsou zde vtípky dotažené ad absurdum, ale mě to sedělo. Nasmál jsem se dost, takže za mě spokojenost a 4*. Hodnocení: 76/100.

• 2.1.2018  16:24
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Příjemná pohádka sice nic převratného či originálního, ale ani nic co by nudilo. Pekelná sebranka má super obsazení a taky je po čertech dobře zahrána, vtipný plamínek s hlasem Lišky je luxusní. Jinak klasická pohádka se sympatickými hrdiny a sličnými slečnami. Hodnocení: 67/100.

• 27.12.2017  12:47

Dobré spojení dvou pohádek do jednoho celku, sice zvlášť je neznám, ale to nevadí. Nedůležitější věc je si zapamatovat, že když je někdo Drnec a Drvoštěp, tak musí být skvělý doktor. Hodnocení: 78/100.

• 27.12.2017  12:17

Dobrý pokračování, které je srovnatelné s jedničkou. Zdálo se mi to ještě více vtipné než jednička. Herecké duo perlí a hašteří se jako obvykle. Dějová zápletka se povedla, byla nápaditá a zábavná. Hodnocení: 83/100.

• 26.12.2017  01:16

Platí to samé co jsem napsal k jedničce. Stejní padouši, stejný chlapec, jen jiný dům a jiné město a trochu jiné vražedné pasti. To vše se rovná další skvělé zábavě. Hodnocení: 84/100.

• 26.12.2017  01:13
    Sám doma (1990)

Sice je to totální kravina, ale jako malý jsem to miloval a když mám příležitost podívám se i v dospělosti. Pasti jsou opravdu luxusně brutální a někdy i vražedné. Ideální film na Vánoce, že? Hodnocení: 88/100.

• 26.12.2017  01:07

Příjemná komedie sic s romantickou zápletkou, která je ale hezky, přirozeně vsunuta do děje, což je pro změnu fajn. Není zde nic překvapivého ani světoborného, ale sedlo mi to a já se dobře a jednoduše bavil. Na vánoční pohodu ideální oddychovka Hodnocení: 57/100.

• 21.12.2017  22:47

Slabé, slabé i jako komedie i jako adaptace povídek. Ostravsky se zde trochu mluví, ale jinak to má s předlohou pramálo společného. Snad jen synovec a přirovnání, které jsou nejvtipnější součást filmu. Jinak jde s půlky o love story a z půlky o boj za práva obyčejných těžce pracujících horníků. Velké zklamání. Hodnocení: 34/100.

• 9.12.2017  23:07
    Vynález (2004)

Dávám průměrné hodnocení, jelikož film je sice zajímavý a v hodně ohledech povedený, ale na druhou stranu příliš chaotický, přesně jak píšou i ostatní. Vím, že to je záměr, ale tedy je to až moc. Chtělo by to nějaké vodítko, aby to šlo rozklíčovat, ale nic, takže to body dolů. Možná po vícero sledování by to nějak šlo, ale díky nemám zájem. Je sice hezké natočit super film, ale co z toho když ho nikdo nepochopí? By mě zajímalo, jestli tvůrce ví jak to má být a jestli natočil geniální film nebo slátaninu bez smyslu. Hodnocení: 60/100.

• 9.12.2017  20:37

Čekal jsem že to bude nechutné, brutální, zvrácené a podobně a ono nic. Něco málo tam bylo, ale nic převratného jsem tam neshledal. Prostě slabota! Nejzajímavější byly příběhy té "nóbl" kurvy, ale i ty se začínaly opakovat, takže nakonec to byla docela nuda. Srovnání z knihou bohužel nemám, ale film stál dost za prd. Hodnocení: 15/100.

• 28.11.2017  14:12
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Zabavný "průzkum" o tom co si o nás myslí, ví, jak jim chutná naše jídlo,co ví o celebritách atd., cizinci z různých koutů světa. Je to hlavně zábava než nějaký objektivní pořad. Někdy to tvůrci úplně dobře nedomyslí, ale na pobavení fajn. Hodnocení: 56/100.

• 28.11.2017  14:00
    Uzlíky na jazyku (TV pořad) (2016)

Skvělý pořad o vzniku a vývoji českých slov, navíc se skvělým docentem Olivou, který tomu rozumí a umí to i dobře podat. Někdy by to chtělo delší stopáž, ale co se dá dělat? Hodnocení: 98/100.

• 27.11.2017  22:50

Skutečný příběh o obchodu se zbraněmi. Dost mi to připomnělo Obchodníka se smrtí, ale tedy je to na jiné úrovni a taky legální... skoro. Opět se potvrdilo pravidlo, že kšefty a kamarádství se nemají míchat. Film byl velmi zdařile natočený a pěkně vysvětlený, takže pochopit princip není problém. Jak už to tak ve skutečnosti chodí, úplná prkotina jim podrazila nohy, ale nedopadlo to pro ně úplně nejhůř (aspoň pro Davida). Rozhodně doporučuji nejen pro fanoušky zbraní. Hodnocení: 87/100.

• 5.11.2017  21:51
    Příchozí (2016)

Zajímavé pojetí mimozemské návštěvy, ale asi nejpravděpodobnější. Spíše než sci-fi jde o psychologický film s pěknou zápletkou, kterou jsem nečekal. Rozuzlení s dobrou myšlenkou vede k zamyšlení. Pěkný hudební doprovod, který dobře dokresluje atmosféru. Herecky také vše v pořádku. Hodnocení: 84/100.

• 3.11.2017  23:12

Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale o to víc mě překvapil. Po trochu zdlouhavém začátku se to rozjede a pak už je to srandovní jízda, u které jsem se náramně bavil. Je zde vše, prak, zákeřná prasata, naštvání ptaci se svymi schopnostmi a taky vtipné hlášky či popkulturní odkazy. Hodnocení: 78/100.

• 25.10.2017  20:56
    Zvědátoři (TV pořad) (2017)

V tomto pořadu dvojice mladých sympaťáků, řeší aktuální dění kolem nás a to vše bez hluboké přípravy. Proč to řeší? Na to si musíte přijít sami, ale vetšinou jsou to cool věci. Hodnocení: 96/100.

• 25.10.2017  20:51
    Vědecké kladivo (TV pořad) (2014)

Super "vědecký" pořad, kde Martin Rota vysvětluje jak co funguje nebo čím je co způsobeno, vše jednoduchou a krátkou formou. Hodnocení: 100/100.

• 25.10.2017  20:25
    Máma má raka (studentský film) (2016)

Tento film má na svědomí Řezník (kamera, scénář a režie), takže je jasné, že to bude brutál. Objeví se zde nějaký ten černý, nechutný či morbidní humor, ale jinak je to smutný příběh plný nadá, alkoholu a násilí. Hodnocení: 58/100.

• 17.10.2017  14:17

I když je to pořád na jedno brdo, tak me tento díl hodne bavil. Pravda mohl být o trochu kratší, jelikož zde bylo pár hluchých, nezajimavých mist. Zaporak byl klasický přehypovaný sympaťák. Na závěr solidni battle, takže co víc chtit, že? Hodnocení: 74/100.

• 8.7.2017  00:15

Jelikož se jedná o dvoudílnou sérii, která jsem jen těžko dá rozdělit, tak hodnotím dohromady. Příběh zde nejde hodnotit, jelikož je film podle skutečné události. Nevím nakolik se film odlišuje od reality, ale podle mě je to docela přesné (i když těžko věřit, že je ve světě takový bordel). Natočeno je to vskutku dobře, herecké obsazení a jejich výkony v pořádku. Trochu mi tam chyběly roky, jinak fajn dvojfilm. Hodnocení: 81/100.

• 8.7.2017  00:15
    Gangster Ka (2015)

• 7.7.2017  11:47

Humorný film o tom, že slova nejsou nejlepší komunikační prostředek. Velmi zdařilý film, plný výmyslů a špatných vyložení, díky kterým dochází k vtipným situacím. Film má pomalejší rozjezd, ale potom už je to skvělé, jen ten závěr nemuseli tak rychle utnout, ale nevadí. Hodnocení: 75/100.

• 6.7.2017  22:10
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Povedená pohádka s originálním nápadem. Průběh i konec je klasika, tak jak to musí být. Herecké obsazení dobré a taktéž jejich výkony. hodnocení: 76/100.

• 5.7.2017  23:36

Komedie o polském vojákovi, kterému se úplně nedaří co by chtěl. Sice se válet smíchy nebudete, jde spíš o jemnou komedii, s někdy až absurdním humorem. Bohužel na délku filmu je tam vtipných momentů málo a je zde tedy pár hluchých míst, které ke konci můžou nudit. Kdyby to mělo tak 150 minut tak by to bohatě stačilo a bylo by to lepší. Takhle je to jen lehký nadprůměř čili 3*. Hodnocení: 55/100.

• 2.7.2017  21:40

Takhle má vypadat správný akční film. Neutuchající skvělá, často přemrštěná sekvence přestřelek a bitek všech druhů. Samozřejmě nesmí ani chybět hektolitry krve, mnoho létajících končetin, hromady těl a občas nějaký ten vtípek. Takže na vysvětlování tu není moc prostoru, ale přece jen v rychlosti na vás vždy nějaký ten střípek vychrlí. Je to natočeno stylem FPS, takže máte pocit jako byste hráli hru a tento styl mi sedí. Za mě palec nahoru za neotřelý nápad a skvělou akci, která celou dobu baví. Hodnocení: 86/100.

• 2.7.2017  00:24

Druhý díl teda příjemně překvapil, je to konečně tak jak to má být epické bitky a poletující skileři. Taky chválím za vysvětlení původů titánu a všeho co s tím souvisí (to v seriálu zatím nebylo). Občasné hektické střihy v bitkách způsobovali zmatek. Příběh pokračuje, tam kde skončil první díl a vývoj byl zajímavý, včetně zvratů, a fakt jsem nevěděl kam povede. Za mě palec nahoru. Hodnocení: 84/100.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16