Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Collateral (2004)

Opravdu zajímavý snímek o taxikáři a zabijákovi. Příběh se zdá zpočátku běžný a nezajímavý, ale poté se dále rozvíjí. Dialogy i hudba jsou zde dobré a navozují tu správnou atmosféru a udrží vás po celou délku filmu. Napínavé to je a samozřejmě to ke konci graduje i když konec se zdá s vysokou mírou pravděpodobnosti odhadnout. Herecké výkony super, ale ty Tomovi vlasy byl nezvyk. Hodnocení: 86/100.

Poslední souboj (2021)

Zajímavý příběh dle skutečné události, vyprávěn hned z pohledů tří postav. Zajímavé jak se různé pohledy liší byť jen v detailech, ale získáte lepší přehled na celé dění. Řekl bych, že to byla první feministka a já jsem ji fandil a manželovi také samozřejmě. To by mě tedy zajímalo, jací vědci a jak ve 14. století zjistili že žena musí mít orgasmus aby otěhotněla - to museli být nějací experti. Ale aspoň, že spravedlnosti bylo učiněno za dosti, jak se říká. Hodnocení: 83/100.

Kulový blesk (1978)

Tak jsem konečně dokončil "základní vzdělání" a koukl na tento film. Operace je obrovská a logicky přináší i mnoho komplikací a skláním klobouk před JUDrem Radostou, že to dokázal zorganizovat a úspěšně provést. V průběhu celého filmu vede nitka jemného humoru, takže se docela bavíte, ale že byste se přímo zasmáli to nehrozí. Na to jak je film krátký, tak obsahuje i jednu nudnou pasáž. Herecké výkony jsou vynikající a hlášky zlidověly. Na konci písmen mě velmi zaujal plánek na Kulový blesk II, který je ještě šílenější - ten už ale natočen nebyl. Hodnocení: 67/100.

plakát

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Je to taková pěkná pohádka, což vlastně Pokémoni byly vždy, hlavně pro moji generaci. Příběh zajímavý a plný zvratů a překvapení. Pokémoni jsou pěkně zpracování a jsou roztomilí, ale nějak mi neseděla jejich velikost nebo v tomto případě spíš "malost". Ze seriálu si je tedy pamatuju o dost větší. Hodnocení: 65/100.

plakát

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Já bych řekl, že pokračování se povedlo ještě lépe než první díl. Opět je to zase o tom jednom a taky je to nechutné a vtipné, jak taky jinak že? Policajt Reif v roli ochranky/vyhazovače naprosto luxusní - to jsem se fest smál. Hodnocení: 74/100.

1. MISE (2021) (seriál)

Dobrý seriál s lékařsko-vojenského prostředí. Takový odlehčený Dr. House po česku s vojenskými záležitostmi. Dolanský jako velitel je brutální a zdatně mu sekunduje Němec. Mladí herci/herečky jsou v pohodě. Více info v mých komentářích u jednotlivých epizod. Hodnocení: 64/100.

plakát

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizoda)

Dobrý závěr seriálu, tak nějak jsem si to představoval. Jen potom to museli ještě zdramatizovat, ale co už.

Inkognito (2021) (pořad)

Vidím to jako recyklaci dřívějšího Hádej, kdo jsem! pouze s jiným obsazením, které se ještě v průběhu času obměňuje. Formát i idea zůstala stejná, takže za mě dobrý zábavný pořad. Hodnocení: 62/100.

Chyby (2021)

Film o běžných lidech co dělají chyby (jako každý), někdy větší, někdy menší a tyto činy mají své následky a těm je třeba čelit. Herecké výkony jsou dobré. Hodnocení: 67/100.

plakát

Liga mužské moudrosti (2021) (seriál)

Velmi nekorektní seriál plný rasistických, sexistických a jiných podobných vtípků. Nosný příběh není žádná pecka, ale o to tady hlavně nejde. Langoš, Čtvrtníček jsou luxusní a neherec cigán je taky fajny. Se divím, že do toho šla Drtinová, sem ji vnímal jako spíš vážnější dámu. Na závěrečné hodnocení ještě počkám na další 2 díly. Zatím 4*. Hodnocení: ?/100.

Ovládací panel
4 body