Adikts (2024) (seriál)

To je teda slátanina a navíc ještě blbost! V žánrech tady chybí pohádky, jelikož co se zde odehrává nemá s realitou vůbec nic společného. Čekal jsem, že to bude real a dozvím se něco o drogách nebo tak, ale nic. Když je to aktuální snímek, tak proč používají tlačítkový telefon? Z herců jedině Max je vtipný protože má všechno v píči. Tragédie od ČT, takže za mě nebrat. Hodnocení: 30/100.

Dogma (1999)

Tento snímek se nesmí brát vážně, asi i proto to upozornění na začátku. Asi lepší zážitek bude mít kdo se v této mytologii více orientuje, ale většinu věcí zde vysvětlují, takže si to i bezvěrec užije. Vtipné to je o tom žádná. Hodnocení: 84/100.

PORNO! (2023) (seriál)

Dokument, který je pojatý trochu jinak a zabývá se i psychologií protagonistů a čím vším si v hlavě museli projít. Jelikož je to český projekt tak je zde i srovnání jak je to u nás a v cizině. Za mě určitě stojí za shlédnutí.  Hodnocení: 75/100.

Cashback (2006)

Čekal jsem prvoplánovou komedii, ale je to spíš drama s pár filozofickými myšlenkami a potom už čistá romantika, takže nic extra zajímavého pro mě. Herecky to bylo obsazeno dobře. Hodnocení: 52/100.

Hranice lásky (2022)

Tento film je pomalý až nechutně pomalý, což by nemuselo vadit, ale stopáž je jen 90 minut. Toto "artové" zpracování filmu velmi ubližuje a tím pádem ani svou zprávu nemusí předat. Po polovině se to zlepší a objeví se i nějaká ta dynamika a tempo. Asi je moje chyba že jsem čekal úplně něco jiného, ale za mě promarněná šance. Hanku herecky znám, ale Matyáše vůbec, ale ten jeho výraz kdy často vypadal jak po lobotomii mi na důvěře k jeho herectví teda nepřidal. Hodnocení: 36/100.

Elvis (2022)

Čím víc vidím životopisných filmů těchto ikon, tím víc si uvědomuji jak byli a jsou Američani jebnutí. Jejich rasismus a paranoia neznala hranic a zakazovat někomu tančit?! Kde je ta jejich svoboda a americký sen? Elvis to rozhodně neměl jednoduché a manažer k tomu rozhodně nepřidal. Nevím proč ho ihned nedeportoval když zjistili, že byl de facto ilegál - to vlastně celkově úplně nevysvětlili jak to s ním bylo. Líbili se mi detaily jako vynález merche a podobně. Film byl hezky zpracován, dobře obsazen a zahrán, ale nebyla to extra pecka jako jiné podobné filmy. Hodnocení: 77/100.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Podle ohlasů jsem to čekal horší, takže vlastně nakonec pohoda. Jasně je to přestřelené, ale Indy vždy byl takový a je starý, což taky víme a tak mě snad jen překvapil výběr artefaktu o kterém jsem ale vůbec neslyšel. Jinak je to klasika, je to vtipné až ztřeštěné, dobrodružné a konec i začátek byl dobrý i zajímavý. Spojenkyně Jonese mi moc sympatická nebyla a její chování k tomu nepřidalo a mladej taky moc ne. Záporáci byli v pořádku, na nacisty je holt vždy spoleh. Hodnocení: 58/100.

Princ Mamánek (2022)

No nevím, nevím je to takové... nijaké a docela i nudné. Začne to být jak si lehne do rakve, ale zase to rychle upadne a vlastně ani nevíte jak prošel nebo neprošel - bylo to jakési zmatené, ale určitě dospěl o tom žádná. Sorry Honzo, ale mě to vůbec nesedlo. Hodnocení: 35/100.