Aileen Wuornos: V mysli netvora (2020) (TV film)

Pozor na chybné označení! Není to film - takže kategorie Krimi / Drama je zcela mimo! Je to čistý dokument, těšil jsem se na film a byl jsem tedy výsledkem velmi zklamán. Ale jako dokument, průměr, nezklame, neurazí. Je to pořád dokola - to, co jsme už mohli vidět v jiných, starších dokumentech. Kdo o Aileen Wuornos nic neví, nemá smysl, aby se na to díval, nic mu to neřekne. Pro fanoušky této kauzy je to celkem fajn.

Bez lítosti - Michelle Sudků (2023) (epizoda)

Co to je? Konkurz na roli nového Sméagola, čili Gluma do Pána prstenů? Tahle obluda tady žije jo? To je hnus.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Duet (2008) (epizoda)

Tohle bylo snad nejhorší z celé série. Když už jsem slyšel tu pojebanou písničku asi podesáté, myslel jsem, že vyskočím z okna. It has broken my heart!

Pán plamínků (1990) (TV film)

Slabší průměr, 3* spíše z milosti za Vlasáka a Trojana v roli StBáků.

Druhý dech (1988) (seriál)

Perfektní seriál z prostředí JZD a nově postaveného kravína (mimochodem, chudáci krávy, žít v betonovo - kovovém koncentráku, to je hnus). Miluju komunistické seriály a tenhle stihli soudruzi natočit ještě na poslední chvíli, než to velkolepé dílo padlo.

Greta (2009)

Dost dobrý film, s takovou slečnou bych ale asi v životě nevydržel, protože přesně jednu takovo znám a to se nedá. Postava sice pěkná, ale v hlavě... no... nic :D

Velká premiéra (2022) odpad!

Nechutná a trapná sprostá sračka, nekoukatelné. Že se paní Janžurová dokázala takhle ponížit, to u mě teda klesla. Fuj!

Ta druhá (2020)

Super prča, samo hlavně kvůli mé oblíbené Lauren Lapkus. Tohle nemá chybu!