• Thriller

Tin & Tina (2023)

Sorry, ale v živote by som si tak hnusne desivé deti neadoptoval.

Medvěd na koksu (2023)

V prvom rade to netreba brať moc vážne. Ja som sa na zopár scénach dobre zasmial.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Verím tomu že FromHell našupu odpadol v kine a ja som tiež, ale doma. Konečne dobrý horror.

My Special Boy (2022)

Príjemný fanmade movie. Každý fanúšik Friday the 13th must see :)

Ils (2006)

Mám rád home invasion filmy, ale tu som dva krát zaspal a raz zomrel... možno kebyže si to pozrem v 2006 tak by som to poňal viac, ale dnes som nelútostne trpel.

Šílená noc (2022)

Ho-ho-ho. Wirkola pekne uletel a opäť nesklamal. Super.

Obrácená věž (2022)

Deti bez výchovy a pozornosti, alebo so zlým príkladom od rodičov sú častokrát velké zlo.. Toto by si mal povinne pozrieť každý jeden rodič, ktorý nevenuje dostatočnú pozornosť svojej ratolesti.

V/H/S/99 (2022)

Shredding - (Maggie Levin)  **  / Suicide Bid - (Johannes Roberts)  ****  / Ozzy's Dungeon - (Flying Lotus) ***  / The Gawkers - (Tyler MacIntyre) ***** / To Hell And Back - (Vanessa & Joseph Winter) ****                          Som fanúšik Found Footage a túto antológiu mám rád. V rámci subžánru FF, slušné 4.

Starci (2022)

Dobré, ale ten koniec to trošku pochoval.

Halloween končí (2022)

Dobré, ale ako “ukončenie“ vyše 40 ročnej série je to podla mňa strašne málo... Mám z filmu zmiešané pocity. Je tu zopár faktorov, ktoré mi vôbec nesadli, ale aj to, že je tu velmi málo Michaela Myersa. Myslím, že v pôvodnej verzií z roku 1978 sa Myers vyskytol ešte kratšie, niečo okolo 9 a pol minúty, ale na finále som čakal trošku viac ako 11 minút :/  Prvá polovica filmu je o zoznamovaní s novou postavou menom Corey a jeho začínajúceho vzťahu s Alysson. V druhej sa už sem tam objaví aj “The Shape“, z ktorého je bezdomovec žijúci v kanalizácii... A ten rýchli koniec? Neviem no.. Ale ako velký fanúšik Halloween série udrem s prižmúrenými očami 3*.   Teraz už len dúfať, že to nie je naozaj úplný koniec, čo aj sám Malek Akkad potvrdil, že chce v sérii pokračovať. Či sa naozaj bude pokračovať, je zatial vo hviezdach..