Pargin

Jan Pargač

okres Nový Jičín

1 bod

• 1.5.2019  15:54

Jste snad nějací kidi, feministky, nesvéprávní lidé či protivní dědci, že tady hodnotíte jako parta nevděčných páprdů, co sama nic nedokázala..? Byl to super díl, tak si tady prosím Vás nehrajte na něco co nejste.. Odpad jste jedině vy sami.. Tady to dílo je minimálně na 4+ hvězdy. Skvěle zakončená bitva proti nemrtvým a krásně poražen hlavní nepřítel.

• 15.4.2019  17:20

Budu kritický, hodně kritický a to na ty burany, co tady neocení nádhernou práci a chtěli by vždycky všeho moc! Byl to krásný díl na začátek, rozjíždět se to bude čím dál víc a jen díky nesvéprávným lidem co tady hodnotí a melou blbosti tak klesne seriálu hodnota!! Děkuji všem ostatním, co hodnotí na úrovni tohoto největšího seriálu v dějinách lidstva.

• 16.6.2019  13:07

Nechápu to hodnocení, vždyť se na to fakt dá koukat a je to super podívaná :)

• 26.11.2018  12:35

Smekám klobouček, TWD opravdu nabírá druhý dech, parádní díl a už se zase můžeme těšit na pokračování.

• 29.10.2018  14:07

Všichni jsme to snad už dávno věděli dopředu, že nás v tuto sérii a v tento díl opustí hlavní postava, hlavní hrdina seriálu TWD se kterým jsme byli od začátku až do teď. Je na čase se s tím smířit a sledovat dále. RiP Rick Grimes.

• 5.11.2018  15:25

TWD nabírá druhý dech a už se těšíme na další a další epizody. Rick už se sice v seriálu nejspíš jen tak neobjeví, ale jestli jsem správně pochopil, tak míří na plátna do kin, snad už příští rok nás čeká trilogie :)

• 16.12.2016  19:20
    Deadpool (2016)

5 hvězd za soundtrack, 4 hvězdy za originalitu, nápaditost a humor a 3 hvězdičky za celkové pojednání filmu, asi nejsem fanoušek marvelovek a vše okolo super hrdinů. Takže výsledné 4 hvězdy asi nejsou až tak špatné.

• 18.12.2016  17:59

Ano, může to působit jako remake, ale má to svou originalitu a mě se to prostě líbilo. Film rozhodně nenudí,má to skvělý humor a nechybí ani skvělá hudba, kterou všichni dobře známe!

• 13.8.2017  21:36
    Pasažéři (2016)

Kdyby byla možnost bonusové 6 hvězdy, tak by si to tento snímek taky určitě zasloužil. Krásný originální příběh, který vezme za srdce každého labužníka filmu.

• 15.8.2017  18:41
    Pátá vlna (2016)

Ten film si nezaslouží takové hodnocení, určitě by to chtělo pokračování a méně nabručených fandů filmů.

• 13.12.2016  20:12
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Při shlédnutí 1. série tohoto seriálu musím říct, že je to takový rodinný seriál s nádechem vetřelce. Určitě stojí za to a snad bude i minimálně 2. série!

• 10.6.2016  17:21

Ten kdo četl knížky, ten kdo hrál hry by mohl být možná zklamán, nedovedu to posoudit. Já nečetl, já nehrál, na film jsem šel hned na premiéru a vůbec nelituji. Krásné provedení a krásný příběh. S otevřenou pusou jsem se díval do poslední vteřiny filmu, chlapík co seděl vedle mě byl asi natolik unešen, že v sedadle seděl ještě několik minut po skončení filmu, ještě jsem totiž z dáli sledoval titulky.. Nemůžu tomu nic vyčíst.. :)

• 10.5.2016  17:15

Netuším, kde se na to dá podívat. Já si to třeba zakoupil ve slevě asi za 1,5 eura na steamu. Ani nevím, zda jsem film pořádně pochopil. Holka, která žila sama a tak nějak vše zapomněla. Většina její představ nebyla ani reálná. Na konci filmu (snad) vše pochopila. ( Ona to pochopila, ale já film asi ne :D )

• 14.8.2017  16:56
    Jiná země (2011)

Trochu jsem se těšil na fakt, že film bude o poznání zrcadlové planety, ale dočkal jsem se jen příběhu o ženě co způsobila jednomu muži životní tragédii, no a to je vlastně vše. Konec na mě působil nedodělaně a ne všichni ho mohou pochopit.

• 4.12.2015  17:08
    BloodRayne (2005)

Myslím, že to má strašně kruté hodnocení.. Přece žijem ve světě, kde jsou daleko, ale daleko horší filmy.. Myslím, že tento film si to nezaslouží a potřebuje trochu chvály.. Nebudu se tohoto snímku zastávat, ale určitě ho nebudu kritizovat..

• 9.1.2015  14:25
    Mizerové II (2003)

Určitě nemůžu pochopit lidi, co tomuto filmu dají špatné hodnocení.. Ano, každý má jiné fantasie a ne každý má rád tento druh filmu, ale přece tento film, si nezaslouží horší hodnocení než předchozí Mizerové.. Vždyť tyto byli snad ještě lepší.. Takže nejde vynachválit.. :)

• 5.5.2019  16:32

Jak by to asi celé dopadlo či pokračovalo může být jen pouhá teorie, nicméně ač seriál nikdy nedokončili, tak to v celku záhadně ukončili. Opravdový konec si můžeme pouze domyslet sami :)

• 18.8.2015  15:36

Krásný film, ještě lepší soundtrack a děj je přímo neodolatelný.. :)

• 8.6.2017  20:42
    Ti druzí (2001)

Za jistou originalitu, herectví a docela nečekaný závěr dávám za všech 5, ale pravda je taková, že příběh neměl hlavu ani patu, aspoň takový je můj názor.

• 19.4.2016  19:40
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Srdcovka dětství, pro mě nejlepší serial o dinosaurech a podobně.. Všechny hlavní postavy jsou navíc sympatické, jen škoda, že to nedokončili.. :)

• 4.7.2015  19:34

Film disponuje parádním soundtrackem a pro všechny milovníky 90 let je to skvělé poslouchat. Film není pro všechny, ale pro labužníky ano.