Dunkerk (2017)

Řadoví režiséři by film zpracovali jako řežbu plnou krve a násilí. Nolan se svými střihy, ozvučením a lidskými charaktery udělal z dokumentu umění. Zadržoval jsem slzy spolu s commanderem Boltonem.

Odebrat z přátel (2014)

Goddamnit Norman! *insert Brad Pitt's voice* Nevysvětlené, nepochopené, trapné, divné? Nepřehledné. BOOOORING

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Nový začátek stejného konce aneb apokalypsa od začátku. Nudné rodinné drama, otravné postavy, pouze Daniel a Nick dokážou dokonce i přemýšlet. Označil bych to za 'TWD pro ty, kteří se bojí násilí a preferují napřesdržku, špatně napsané i zahrané postavy, prázdné díly střídané napětím z jiných.'

Sword Art Online (2012) (seriál)

Obrovský potenciál, příšerné zpracování. První polovina se dala aspoň sledovat, ta druhá byla žumpa.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Čekal jsem to jiné, o to víc jsem byl mile překvapen. Už aby tu byla druhá série.

96 hodin (2008)

Jako u John Wick - řadovej akčňák, který není zbytečně dlouhý, ale akce mu nechybí. Not that bad. Not that good.

Interstellar (2014)

Kdo dokáže film znázornit na časové ose, má u mě respekt. Nevím, možná je to tím, že bude půlnoc, ale můj mozek explodoval. A to jsem si myslel, že Inception byl hardcore stuff.