Frosty_CZ

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 26.7.2017  14:22
    Dunkerk (2017)

Řadoví režiséři by film zpracovali jako řežbu plnou krve a násilí. Nolan se svými střihy, ozvučením a lidskými charaktery udělal z dokumentu umění. Zadržoval jsem slzy spolu s commanderem Boltonem.

• 8.7.2016  18:19
    Děsnej doják (2006)

11/10.

• 26.8.2015  22:42

Goddamnit Norman! *insert Brad Pitt's voice* Nevysvětlené, nepochopené, trapné, divné? Nepřehledné. BOOOORING

• 25.8.2015  01:37
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Nový začátek stejného konce aneb apokalypsa od začátku. Nudné rodinné drama, otravné postavy, pouze Daniel a Nick dokážou dokonce i přemýšlet. Označil bych to za 'TWD pro ty, kteří se bojí násilí a preferují napřesdržku, špatně napsané i zahrané postavy, prázdné díly střídané napětím z jiných.'

• 12.7.2015  17:14
    Terminator Genisys (2015)

traaaaash

• 15.3.2015  17:22
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Obrovský potenciál, příšerné zpracování. První polovina se dala aspoň sledovat, ta druhá byla žumpa.

• 25.1.2015  23:16
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Čekal jsem to jiné, o to víc jsem byl mile překvapen. Už aby tu byla druhá série.

• 22.12.2014  11:07

Snad bude The Last lepší. Skoro nic se zde neudálo. Očekával jsem víc.

• 22.12.2014  10:53
    96 hodin (2008)

Jako u John Wick - řadovej akčňák, který není zbytečně dlouhý, ale akce mu nechybí. Not that bad. Not that good.

• 20.12.2014  23:51
    Interstellar (2014)

Kdo dokáže film znázornit na časové ose, má u mě respekt. Nevím, možná je to tím, že bude půlnoc, ale můj mozek explodoval. A to jsem si myslel, že Inception byl hardcore stuff.

• 19.12.2014  13:19
    Fair Play (2014)

73%?? si děláte prdel, csfd? tohle je odpad všech odpadů srovnatelný s Ulicí. Moje sebemrskačské choutky české kinematografie byly opět na několik let dopředu uspokojeny. Nevím, co jste to hulili, ale jestli to nejsou osobní zásoby Marleyho, tak nevidím jediný důvod, proč by tomu někdo dal víc než jednu hvězdu.(Tu jednu hvězdu jsem ale ubral za chlupatou bradavku, nepočítaje, že i já, jakožto člověk mužského pohlaví, mám několikanásobně větší prsa než ten hybrid v hlavní roli) Chcete se zmučit, spáchat sebevraždu nebo jen potřebujete důvod k pobytu v blázinci, doporučuji. Než mě někdo odsoudí za Komára-komouš fakt nejsem, ale tohle by snad ani oni nerozdejchali.

• 4.12.2014  19:52

už by to chtělo hodit sem nějaký obrázky nebo aspoň info, vždyť za dva dny to už bude v kinech....

• 31.10.2014  17:15
    Třída 8.A (TV pořad) (2014)

Připomíná mi to moji základní školu a jednoho spolužáka, který by sám strčil všechny tyto děti do kapsy. Zde se aspoň nemlátí více než třemi učebnice najednou, nehází s věcmi a neschovávají cizí tašky co nejpečlivěji.

• 19.8.2014  18:32
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Královská stoka, vedoucí všem, k poměru s ní, miniaturním trubičkám na Primě, které předčí nejen svou dokonalou hovnyplností, ale také i počtu sebevražd zoufalých manželů u televizních obrazovek. Nejsem tedy sám, kdo při mučení sledováním tohoto královského velehovna chtěl spáchat sebevraždu vším, co měl po ruce. Klidně bych si tu ruku ukousl a ubil se s ní k smrti, kdybych nenašel do kritických 10ti mučivých vteřin ovladač. Doporučeno všem masochistům a sebevrahům.

• 11.8.2014  14:19

Herecký výkony (na pár výjimek) jako by z domova důchodců. Víc emocí projeví Putin za minutu než Nick Nolte za celej film. Nápad a provedení dobrý, ale krom Ribisiho a Goslinga do filmu nikdo nepatří. Ani Penn nepůsobil jako největší drsňák široko daleko. Spíš klaun.

• 28.7.2014  19:32
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Nebýt typických českých velezmrdů, mohla to být i férová soutěž. Tohle už dávno není pořad o vaření, ale Reality Show.

• 23.7.2014  14:55
    Automobilová rychlovka první modrá (amatérský film) (2009)

Nejhůře strávená minuta mého života.

• 23.7.2014  12:11
    Groteska šmíráckého kauboje Jacka (amatérský film) (2009)

Jakožto sadomasochista jsem začal se sledováním mistra Veselého a toto je první veledílo. Absolutně dokonalá žumpa.

• 15.7.2014  23:29

Kamarád/expert mi musel vysvětlit, co to je vůbec za ecchi a tak nějak všechno okolo toho, protože já v tom plavu. Neviděl jsem nikdy žádný ecchi, nebo anime, nebo mangu, zkrátka jen pár dílu Galactic Football. A i přesto se mi to, bohužel, líbí. Ikdyž by to chtělo o dost víc akce, a když už kecání, tak krátký. Shlédl jsem 9. díl a nemůžu se od toho odradit. Už se ze mě stává můj kamarád/expert.

• 15.7.2014  12:30

Scénky s Lokim to zachránily na 4*.

• 14.7.2014  23:54
    Disaster Movie (2008)

tak jeden dva vtipy se tam najdou... a v porovnání s mými odpady TVHovna, Ulice, Zahrada tak si myslím, že filmu docela i křivdím..

• 18.6.2014  22:33
    Kick-Ass 2 (2013)

Šílený zklamání.

• 17.6.2014  17:26
    Vlčí bouda (1986)

Tak tedy profirecenze: mix LCD s názvem KomoŠourciJedouDrogy hned v první minutě záběrem na sníh na mě udělal obrovský dojem, jak ta brilantní Věrka dokázala dát do kupy bandu psychopatů z blázince a nakázat jim "Dělej hudbu, pyčo". Herecký výkony byly na úrovni Toma Cruise, neli ještě výš, zkrátka excelentní a brilantní (zejména neustály křik těch pind každých 10-20 minut). Pointa byla naprosto senzační, Breaking Bad je oproti tomu smažka a zápletky v GoT jsou nulový. Nejlepší scéna u konce filmu, kde jedou ty haranti na tý zasraný lanovce většinou půl metru nad zemí (Protože to by nikdo neušel pěšky, samozřejmě!). Pro mě čistých, krásných a zcela výjimečných (a oscarových) 0%! Každej, kdo tvrdí, že to má moralizovat a další kunďárny, je fakt třída, protože myslet během sledování tohohle mučícího nástroje VB na skryté moralizační prvky, to chce talent.

• 7.6.2014  22:02

Jak už jsem psal u X-Menů, myšlenka hraní si s časem se mi zamlouvá. Ovšem zde je podána lépe. Jestli máte jít na něco do kina, tak neváhejte. Na rozdíl od stovek jiných filmů tenhle si zapamatujete. Už samotné hodnocení o tom vypovídá.

• 25.5.2014  16:45

Epic. Konečně se zmohli v Marvelu na víc, než jen bezduché mlácení Wolverina do panáčků, který jsou na scéně ani ne 5 sekund. Pohráli si s myšlenkou tak, jako Cameron v Terminátorovi. Ovšem v T. šlo o budoucnost která se opakuje dokola a dokola. Tady jde o budoucnost ve které lze změnit minulost a všechno za posledních 50 let se kompletně změní. Mám jednu výtku - nepochopil jsem, kdo byl Xavier v 2. Wolverinovi. Byl to Xavier z původní budoucnosti - což nelze, nebo to byl Xavier z nové budoucnosti, což taky nejde, protože sled událostí se kompletně změnil a vůbec by Wolverine v Japonsku nebyl? Mindfuck jako kráva. Ve zkratce - druhý XMeni, který se mi sakra libí.

• 22.5.2014  23:38

Konečně aspoň nějaký bossfighty! Ikdyž, vzhledem k rozpočtu filmu mohly bejt sakra lepší, ale budiž. Nudný tlachací scény s nudnejma postavama. Upřímně, nutim se se dívat na tenhle film a všechny ostatní jen proto, abych pochopil příběh Days of the Future Past. Jedno klišé, navíc předvídatelné, vedle druhého. No more movies like this, please. Už jen První Třída a mám to z krku. Uf. Nedoporučuju trilogii, pokud ovšem nechcete jak blbec (jako já) vědět příběh. Fuck me.

• 22.5.2014  17:36
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Narozdíl od Dextera, zde je konec excelentní. Nechci spoilovat, ale máte se na co těšit. Zkrátka 5* bez přemýšlení. Vytkl bych jen až moc natáhnuté dialogy, někdy opravdu zcela zbytečné. (V 5. řadě, kdy je ta scéna s auty, hraje písnička od Knife Party - Bonfire. Dodnes mě neomrzela :) )

• 21.5.2014  22:46
    X-Men (2000)

Boring. Nechápu ten "kult" tady, 5* hvězd apod. Holt mě Jackman a kamarádi z fake Bradavic a AntiGandalf neberou. Víc akce, víc scén s Xavierem a Magnetem u sebe a míň trapnejch postav (Sabretooth). Jenom Mystique me gusta.

• 17.5.2014  22:10
    Godzilla (2014)

Hláška ve zprávách na konci "Godzilla saved the city" mě dostala. JAKÝ MĚSTO? ŽÁDNÝ UŽ NENÍ! Monumentální megabitka cigánské férovky 2v1, všechno se ničí, padá, bouchá... Godzilla s Shoop Da Whoop laserem... Co jinýho dodat, než jen: YOUR MOVE, MICHEAL BAY.

• 11.5.2014  00:03
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Ahoj, já jsem Láďa Hruška a mazání chleba je vážně fuška!

<< předchozí 1 2