Lucia.T

2 body

<< předchozí 1 2
    • 5.10.2019  00:23
    Joker (2019)

Nečekala jsem od toho nic a ničeho jsem se nedočkala. První hodinu se vlastně nic nedělo, druhou sice trochu ano,ale bylo to tak prapodivné, že ani to mě nepotěšilo. Další film o psychicky narušeném člověku. Bravo!

• 10.7.2019  08:47
    Psí domov (2019)

Zklamání. Po Psím poslání obrovské počítačově upravované něco, co nemá hlavu ani patu. Bella je boží sama o sobě, ale třeba to velké kotě? Pro pejskaře sentimentální cajdák, pro všechny ostatní vůbec nic.

• 29.5.2019  13:00

Určitě mi to dalo více, než celá poslední řada GoT.

• 28.1.2019  11:18
    Need for Speed (2014)

Chtela bych uz konecne nejaky dobry film. A ne hovna ve stylu Need for speed. Hned behem prvnich dvaceti minut jsem zacala protacet oci a do konce filmu uz jsem jen drzkovala a nadavala. Ne, Tohle neni dobry film. Particka namachrovanych exotu, co si na naslapanych autech Honi ego. Jedine, co me potesilo byla pritomnost Remiho Maleka. Jinak vlastne nic. Zadny pekny chlap, zadne hezke auto, priroda, zenska, Nejaka zapletka. Nic.

• 25.1.2019  22:08
    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)

Bavi me to sledovat, I kdyz to neni nic svetoborneho. Na teto serii me bavi hrozne Premek, na ktereho se sice neda divat, ale poslouchat, to jo..

• 25.1.2019  22:02

Ne. Ne. Ne!! Proste ne.

• 25.1.2019  22:01
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Parada s necekanym koncem. Barneyho miluje snad kazdy a ja se k tomu davu musim proste pridat! Jeden z mala serialu, na ktery se da koukat porad dokola a dokola.

• 25.1.2019  21:57

Vec, kterou jsem poprve videla az nedavno a naprosto jsem se do ni zamilovala. Byla jsem napnuta, mela jsem strach o oba male chlapce, obrecela jsem smrt kone, rozplyvala jsem se nad Falcem, na konci uronila slzy stesti... Za me obrovska pecka

• 25.1.2019  21:49

Vec, ktera mi absolutne zlomila srdce a ja si vybrecela oci a snad vsechny slzy na dva roky dopredu. Jediny spatny, co tenhle film prinesl, jsou 13lete pipiny, ktere najednou miluji Queen (a jeste s A. Lambertem) a znaji We will rock you a We are the champions. Ale film je to nadherny, krasny, cisty, plny lasky, hudby, bolesti a utrpeni. Vlastne I samoty, ktere mel Freddie kolem sebe asi vice nez dost.

• 20.5.2018  15:06
    Prezident Blaník (2018)

Absolutně zbytečná záležitost.

• 5.5.2018  15:49

Jennifer jako herečka je nepřekonatelná. Jinak vlastně moc nevím, co si z toho filmu vzít.

• 31.3.2018  19:41

Pro mne jeden z nejlepších dílů Sherlocka. Ačkoliv by si pan Holmes za svou aroganci zasloužil opakovanou ránu lopatou po hlavě, ukázalo se, že vlastně nením takovým sociopatem za kterého se vydává. A pokud je celá serie v tomto duchu, nekonečné čekání se vyplatilo.

• 31.3.2018  17:39
    Nesvatbovi (2005)

Klasický film o klasickém mužském děvkaření. Nic světoborného, zábavného. Přišlo mi to trapné a smutné.

• 31.3.2018  17:29
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Asi nejsem stavěna na tyhle "anime věcičky". Každý díl mě bavil tak první tři minuty, pak jsem začala dělat spoustu jiných věcí jenom proto, abych nemusela dávat pozor.

• 25.1.2018  19:04

Na to, že to tvořili fanoušci- super! Herecké výkony slabší, efekty skvělé. Přála bych si víc filmů s tématikou Harryho Pottera a jiných dějových linií, než je ta jedna hlavní.

• 22.12.2017  18:26
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Vždy si říkám, jestli v televizi může být ještě něco horšího než je .. (doplňte si dle libosti). No a pak je z obrazovky slyšet Vydra s Bouškovou a mně je na blití. Proč tohle pořád vysílají... Je mi stále záhadou...

• 17.10.2016  18:54

Pro mě jedno z největších zklamání letošního roku. Opravdu...

• 26.3.2016  12:39
    Rock of Ages (2012)

Co o tomto filmu říci... Dokonalé. Rockery z osmdesátek mám v srdci pevně zakořeněné a proto jsem se těšila až se na tenhle film podívám. Ačkoli nemám ráda Toma Cruise, v tomto filmu zabodoval!

• 30.1.2016  19:29
    V hlavě (2015)

Mám pocit, že má postavička s názvem "Smutek" se při této pohádce probudila. Už dlouho mě nic tak nerozesmutnilo. Přišlo mi to jako perfektní ztvárnění toho, co se nám odehrává v hlavě. Promyšlené, zábavné, smutné, perfektně zpracované, pro všechny věkové kategorie..

• 30.1.2016  18:55
    Lovci stínů: Nástroje smrti (TV seriál) (2016)

Upřímně řečeno? Tohle mi přijde jako odpad všech odpadů. S knihou to nemá absolutně nic společného, vidím v tom ubohou a nudnou parodii. Nic víc. Jedna hvězdička? Za tu pěknou zrzku v lodičkách.

• 30.1.2016  15:08

Pro mně jeden z nejlepších romantických filmů jaký jsem kdy viděla. Četla jsem knížku, která je psaná formou dopisů, emailů, zpráv a bála jsem se filmového ztvárnění. Jakmile jsem zjistila, že role Rosie se ujala Lily Collins, mé obavy zmizely. Láska mezi Rosie a Alexem je tak dokonale podaná, že díky ní snad začnete věřit i na tu skutečnou, opravdovou lásku. Na jednu stranu jsem čekala kýč a ten se nekonal. Navíc! Polovina příběhu se odehrává ve Velké Británii, tak co víc si přát!

• 12.9.2015  13:50

Když jsem prvně viděla tento film, nevěděla jsem zcela nic o člověku jež se jmenuje Christopher McCandless. Po shlédnutí? Chtělo se mi křičet, brečet... Upřímně si troufám tvrdit, že je to jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla.

• 28.8.2015  18:12

Bála jsem se té hromady politiky, co ve třetím díle je. Bála jsem se toho, jak se Hollywood ujme závěru této (podle mého) velmi originální série. Ačkoli většina uživatelů zde, na csfd, není spokojená, já jsem spokojená velmi. Přišlo mi to mnohem lépe natočené a podané než předchozí dva díly, z čehož první jsem ani nedokoukala, jak moc mi přišel nudný. Dvojka byla perfektní (a zde i nejlépe hodnocená), ale trojka.. Trojka to podle mého všechno trumfla. Na podzim nás čeká poslední část a já myslím, že se máme na co těšit.

• 14.8.2014  23:32
    Tři bratři (2014)

Vím, že ti, jenž mě znají by mi řekli, že dávám pět hvězdiček kvůli Klusově přítomnosti. Jenže to není kvůli němu. Byla jsem v kině plném dětí a když se smáli bylo jasné, že se jim líbí. A já se smála s nimi. Nechyběl humor, láska ani ta trocha nebezpečí. Podle mého je to pohádka se vším všudy.

• 4.8.2014  19:50

Před pár minutami film skončil a já se sama sebe ptám jestli se mi na tom všem nelíbila jen konečná písnička- a to všemi známá Cesta. Myslím, že Krajčo mě bude muset ještě dlouho přesvědčovat o tom, že je herec.

• 29.7.2014  13:14
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Jeden z nejlepších seriálů vůbec. Žádný díl se neopakuje, je zábavný, milý. Hlavní postavy, jenž mluví neskutečně rychle a to je něco neuvěřitelně šíleného. Nikdy jsem neviděla nic podobného.

• 21.7.2014  09:59

Vražedná pomsta se mi zfilmovaná rozhodně líbila více než jednička. Tu jsem ani nedokoukala. Nejdříve jsem četla knížku a říkala sem si, jestli film bude stejný .. průšvih jako první díl, tak už budu fakt naštvaná! A příjemně mě to překvapilo. Druhý díl je napínavý, milostný trojúhelník nechybí a Aréna smrti je opět báječně nebezpečná.

• 16.6.2014  18:27

Průser, totální průser ! Opravdu mohu s klidným svědomím říct, že tohle je nejhorší film, který jsem kdy viděla.

• 12.6.2014  21:39

Měla jsem možnost jít na předpremiéru filmu,bylo to v Lucerně. Všude samý herec a herečka,vypadalo to celkem noblesně.. A film? Jediné co se mi tak líbilo byla Nicole Kidman mi Milo Ventimiglia. Film má něco kolem 103 minut a podle mého by se to vešlo tak do 80. Konečný Gracein proslov by válku rozhodně nezastavil. Ale budiž. Někomu se to může líbit, ale já z toho nijak odvařená nebyla.

• 31.5.2014  13:20

Četla jsem knížku a na konci jsem si pobrečela. Takový konec jsem nečekala. I když jsem asi měla. Film je ... Film je prostě film a nikdy to nebude tak dobré jako knížka. Což je opravdu škoda,protože kniha je skvělá. Avšak po shlédnutí filmu jsem nadávala nad nespravedlností. Někteří umírají na rakovinu v sedmnácti a jiní tady "prudí" ještě ve 110. Myslím si, že film je opravdu dobrý na to, jakým tématem se zaobírá.

<< předchozí 1 2