Ozzy2

Jevištní technik

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 29.5.2020  07:13

Průser všech těchto seriálů je zbytečná stopáž. těch dílů je strašně moc a jak jsem byl nadšenej, začíná mi ten stereotyp lézt na nervy.Bruce je zralej na rozkopání držky, frajírek namyšlenej, dávno mrtví se vrací jak bumerang,začínám se nudit.Když si představím, kolik je ještě dílů do konce, už se mi moc nechce ztrácet čas.

• 22.5.2020  16:18

Už to bohužel jde scénáristicky dolů.Jako Tabitha, která se chová jak Lara Croft, která je schopna ustřelit na 5 km kolibříkovi ptáka si jde na jednoho poldu najmout zabijáky, když má ostřelovací pušku??Nygma s Tučňákem ale slibují skvělou podívanou, takže zatím zůstávám a budu se snažit více vypnout mozek..

• 17.5.2020  16:16
    Hollywood (TV seriál) (2020)

Kdo není teplouš , nebo černoch, ten je automaticky rasista a xenofob:))Jestli tohle je ten pravý Hollywood, jsem rád, že nejsem herec právě tam.Bylo smutné a odporné, jak nás tento seriál nutil stydět se za to, že jsme bílí heterosexuálové a těmhle ubožáčků, kteří jsou lepší, než my, strašně ubližujeme a oni jsou tak dokonalí.....

• 17.5.2020  10:07
    Ženská na vrcholu (2019)

Česká kinematografie je definitivně mrtvá.Takový sračky jako v ČR se snad netočej ani v zaostalém Rusku.Už je to ostuda, co nám předkládají za humus.kdo to do prdele financuje??

• 16.5.2020  23:28

Tady bylo jasně vidět, jak je tam té homosexuality zbytečně moc.Archie už začal být odporný.Stejně tak Jim Parsons, můj idol z TBBT. Že já blbec se na to koukal.

• 16.5.2020  17:58
    Pan Tau (TV seriál) (1971)

Kdo byl vlastně pan Tau, mimozemšťan, nebo neškodný pedofil?Tu jeho buřinku jsem jako dítě chtěl, jenže pak se objevila Arabela a zvítězil o dvě třídy kouzelný prsten.

• 16.5.2020  09:30

Jak řekl jeden klasik českého hard rocku, který posléze zblbnul a stal se politikem: " Zatímco Rolling Stones bourali žebříčky hitparád, Jiří Suchý zpíval píčoviny o kotěti, co spalo v botě, nebo o Babetě, co šla do světa a podobně.To je bohužel hluboká pravda. On pan Suchý je dost sebestředný člověk a v Semaforu nezacházel s lidmi zrovna nejlépe, proto mu každý utekl, jak mohl jinam.Spojením s Molavcovou u mě skončil úplně. Přesto všechno Semafor své místo na slunci určitě má a určitě si ho zaslouží.Otázkou je, kde by byl bez Šlitra, po jeho smrti už to nebylo ono.Stejně jako Miloslav Šimek bez Jiřího Grossmana.

• 14.5.2020  22:52
    Hollywood - Meg (E06) (epizoda) (2020)

Tak dnes celkem dobrý, homo scén minimum, naštěstí.ty první díly byly vyloženě k zblití, je to celé hodně přehnané, tenhle seriál se dal natočit mnohem vkusněji , té homosexuality je tam prostě strašně moc a naprosto zbytečně.

• 12.5.2020  19:19

Proč je tento film označen jako komedie..mě na tom nic veselého nepřišlo.Spíše drama.Mě to vlastně díky Kňažkovi ani moc nebavilo.Já mu toho alkoholika vůbec nevěřil.A to s tím krkáním do ucha to bylo naprosto zbytečné.

• 12.5.2020  17:15
    Hollywood - Psanci (E03) (epizoda) (2020)

Bejt bukvice, chrochtám nadšením.Jsem ale bohužel v dnešní době v menšině-jsem na ženský a u některých scén se chce takto založenému člověku zvracet.Už nikdy se nebudu moct podívat na TBBT a Sheldona Coopera stejnýma očima.To, co tu předvádí, to je opravdový humus.

• 8.5.2020  11:55
    Oskar Schindler (TV film) (1983)

Udělal z židů otroky, kteří pouze za stravu vyráběli nádobí pro Němce a on na tom pěkně zbohatl..Člen NSDAP. fašista, je třeba mu poděkovat:))))

• 7.5.2020  06:41

Co hledáte? Sex.Schweinhund!

• 6.5.2020  19:16

Selina je strašná svině, hlavně ta herečka je strašně nesympatická, to je jediné, co mi tenhle skvělej seriál trochu kazí.

• 6.5.2020  14:59

Lepší finále 1. řady jsme si nemohli přát.

• 5.5.2020  12:57

Třeba tady je odpověď, proč české filmy a seriály dostávají tolik odpadů.podívejte se na ty herecké výkony.Dospělí, děti...ta nejvyšší úroveň.Toto vám žádná česká sračka nedá.U nás uměle vyhajpované hvězdy alá Trojan by tu mohly hrát maximálně "jednoho z policistů".Hraní "El" 11, to je prostě pecka, z ní to utrpení přímo sálá a věřím jí ho.A to je dítě...

• 4.5.2020  20:00
    Seveřané - Série 2 (série) (2017)

Humor nelze hodnotit.Těžko očekávat, že se češi budou smát na stejných místech, jako čechové a naopak.Žádné salvy smíchu se nekonaly,ale příjemné a zcela odlišné od čehokoliv jiného to bylo a za to dávám čtyři hvězdy.

• 2.5.2020  14:19

Naprostá pecka..ne tedy jako sci fi, to byl nesmysl, ale jako protikomunisticý film super.Bylo mi divné, že jsem to nikdy neviděl, zřejmě to skončilo ihned po natočení v trezoru.

• 30.4.2020  14:10

Kri-Kri, ty idiote hloupej, jelito vypatlaný, Poláci nenávidí Rusy jako nikoho, to není o lezení do zadnice Američanům.Oni mají k tý nenávisti kurevskej důvod, pokud nevíš proč, tak si to zkus někde najít.Když jsi tupej, jak sto let stará žiletka, tak nic nepiš a bude to pro všechny lepší, ty protiruská propagando.Ten dokument jen ukazuje, jak to v tom zavšiveném Rusku vypadá.A jak je absurdní, že tahle svoloč by chtěla ovládat celý svět a neumí si udělat pořádek ani doma.

• 30.4.2020  08:36

Tak zatím to podle hodnocení není to, že si nedočkavě pustím druhý díl, protože jsem napnutý, co tam bude dál.Je to dost divné, snad se to rozjede.

• 30.4.2020  08:10
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Pane "Marhoul", Labuda byl nadabovaný, nemluvil svým hlasem a Preiss, to byl úlet mimo, Beneš měl úplně jinou vizáž i hlas, Preiss se na tu roli vůbec nehodil.Bylo to hodně televizní, tato látka by si zasloužila mnohem lepší zpracování.Nechápal jsem, proč dělali všichni z Moravce pedofila, když jeho ženě bylo přes třicet a milenka taky nebyla taky rozhodně puberťačka. II. díl: Oceňuji, že má někdo koule ukázat, že Heydricha nezabili heroizovaní parašutisté, že protektorát a hlavně Prahu Rusáci neosvobodili,ale zabrali a že Beneš byl vlastizrádce a a měl být po návratu okakmžitě popraven. Neoceňuji ty obrovské skoky v čase, kde důležité momenty byly sděleny jen tak napůl,ale jeho hádce s hysterickou ženuškou bylo věnováno snad 15 minut.To se moc nepovedlo.mě spíš zajímalo, ve kterém momentu se E.Moravec pomátl.A Hácha...Kňažko jako Hácha úlet jako kráva.Pozornější si jistě všimli, že má Moravec vystaveny fotografie Hitlera a vedle pravého Dr.Háchy.To mě tam hodně rušilo.

• 27.4.2020  21:53

Nejsem fanouškem komiksů, ani Marvelovek, přece jen mám už svůj věk a nevyrůstal jsem na tom, naše generace měla Rychlé šípy.Tohle mi doporučil syn a mě se to moc líbí..Ovšem fanouškem tohoto žánru se přesto nikdy nestanu, jsou to většinou bezduché sračky pro americké děti.Tam to má tradici, u nás to nikdy nemělo a nikdy mít nebude.

• 27.4.2020  20:11

Odpad všech odpadů.Za tu krávu Tokio, hnusnější postavu jsem dlouho neviděl, Palerma a scénáristu, který je pravděpodobně těžce závislý narkoman dávám jednoznačný odpad, tam už není na jedinou hvězdu nic.Dlouho se budu vyhýbat španělské produkci.

• 26.4.2020  12:07

Opravdu by mě zajímalo, jaké hodnocení by to mělo, kdyby to natočil někdo jiný.Je to tu celkem ostuda, že se tu nehodnotí kvalita filmů,ale jména.Tenhle film nebyl špatný díky hvězdnému obsazení,ale ta stopáž je značně přestřelená a hodně často jsem se nudil a koukal se, kolik že to je ještě do konce.Cože???ještě hodina a půl??Vždyť se to vleče jak nudle z nosu! Některé scény jsou zbytečné, některé rozhovory trapné.Scéna s Bruce Leem se mi líbila, moc, takhle nějak si ho představuju, i když idiotům, co milují Hong kongské bezduché sračky se to asi moc nelíbilo...Finále super, ale čekat na něj přes dvě hodiny....

• 25.4.2020  18:44

Naprosto skvělý finále před další řadou.Je na co se těšit.I když mám pochybnosti o svéprávnosti Fringa, protože tam poslal naprostý amatéry:)

• 25.4.2020  17:03

Škoda zkažených titulků na Netflixu, amatéři.

• 25.4.2020  11:24

Bernadette, chtěl bych ti do hlavy zapíchnout klarinet...čím dál větší zrůda.Howard už se chová taky naprosto odporně, nechápu Raje, že s takovým zakomplexovaným pitomcem kamarádí.Ona celá ta partička už se chová k sobě hnusně.Nevím, co je k sobě pořád přitahuje.Ve svém věku už by si měli žít své životy.Ten sešup dolů je moc smutný

• 25.4.2020  09:08

Neskutečná sračka.Fakt můžu říct, že nic horšího jsem dlouho neviděl.Ta komedie u guvernéra, to bylo co?

• 25.4.2020  06:37
    Bažina (TV seriál) (2018)

Nijak se to neliší od českých kriminálek.Je vidět, že komunistický teror nechal i po třiceti letech stopy i na Polácích.

• 24.4.2020  21:27

Bernadette mi vadí od začátku, tady už je z ní bohužel taková zlá a panovačná kreatura, trpaslice s pisklavým hláskem, zakomplexovaná kráva, že je mi z ní špatně a kazí mi celý zbytek seriálu.Nechápu Howarda, že si s něčím takovým zkazil život.

• 24.4.2020  09:48
    Pelíšky (1999)

Rád bych viděl, jak někdo na Hanspaulce promítá na prostěradlo sousedům americké filmy a nikdo ho neudá.Rád bych viděl ženskou, která by vydržela žít do smrti s takovým uřvaným magorem.Rád bych viděl ženskou, která by snesla vedle sebe takovou vylízanou gumu, co dává na nástěnku jídelní lístek na celý týden.Jo ona to byla komedie?Ne, nebyla, hnus to byl.Dorazila mě Holubová na ródičáku.Prcat.Hřebejka i Pelíšky.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41