Ozzy2

Jevištní technik

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 15.2.2019  09:48

Pokud taková sračka, jako Most dostává téměř od každé ovce pět hvězd,tak tady je třeba jich dát tak 10.Protože je to mnohem větší zábava.Tak má vypadat seriál, u kterého se člověk zasměje.

• 12.2.2019  18:25

Vykoupení a tohle...to je tak nespravedlivé, že tyto dva filmy jsou na pomyslné "bedně".Dobrý film to byl,ale viděl jsem 100, možná 200, možná 1000 daleko lepších.Tohle bych fakt po druhé ani nechtěl vidět.

• 12.2.2019  16:05

Problém všech uživatelů na ČSFD je ten, že úplně ve všem hledají něco, co tam není, neustále přirovnávají k úplně jiným filmům, nebo seriálům a to je chyba.Zkuste se na to někdy podívat jinýma očima, vysrat se na to hledání spojitostí a užijete si to mnohem víc.Tohle byl fakt nářez.Camea Christophera Lloyda s DeLoreanem, Jamie Foxxe super, snová scéna po drogách od indiánů..(on to vypil všechno, to bylo pro celý kmen) to už jsem fakt uchcával smíchy, jako ti roztančení berani..Kinematografii chybí víc takových filmů a to je strašná škoda.

• 11.2.2019  22:23
    MOST! - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2019)

Tak vole-a z údajné komedie je tu slušné sociální drama.Cikán nechce transku,Edovi pořád nestojí a Luďan je primitivní, vylitý hovado pořád.Ale hlavně kadence sprostejch slov a pro pubeťáky nahá Stárková.To hodnocení je úplně mimo.Přece není možný,aby nikdo neměl chuť ty cikánský šmejdy vykopat z celýho Mostu.Z těch úvodních scén z místního marketu běhal mráz po zádech, že si tohle nechaj někde líbit.A co už vůbec nechápu, že nikdo nevidí, jak vám neziskovky s ČT vymývají vaše mozečky.proto tenhle škvár běží na ČT před 22 hodinou, jinak už by jim RRTV napařila pokutu jako kráva.Je sranda, jak se tenhle díl už skoro nikomu nelíbil,ale aby ukázal, jak je in a nebyl za vola a nepopřel ty bláboly, co psal předtím,, solí tomu 5 hvězd..Fat to tady jde do prdele.

• 11.2.2019  15:47

Chytrová v podstatě zkazila Olmerovi kariéru.Jeho problém, že ji cpe všude.To je snad nejhorší "herečka" u nás.Nikdy nezapomenu na její strašidelné výkony v Tankovém praporu a Ještě větší blbec, než jsme doufali.Hezký obal nemusí znamenat, že uvnitř najdete kvalitu.Jinak Karel Zima je neuvěřitelnej borec, i když je to pro mě nepochopitelné a já osobně bych nic takového nikdy neudělal.

• 11.2.2019  12:05
    Případ dvou manželek (TV film) (2019)

Tak tohle se mi líbilo hodně.I když je Vašátko zřejmě kouzelník, protože bez jediného důkazu vyřešit tento případ je jaksi nemožné a prokurátor by to smetl ze stolu.Ale to už je dnes taková doba, že divák nesmí u ničeho přemýšlet, protože by se nemohl dodívat na jediný film.Vzhledem k hodnocení Most!u dám s klidným svědomím pět hvězd.

• 11.2.2019  11:42
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Dyk a Kirschner..ta kráva se neumí vůbec chovat.To je tragédie.Vojtek už taky u mě klesl na absolutní dno.Pravej rocker by se k něčemu takovému nesnížil,ale Vojtkovi jde asi jen o prachy a na pověst kašle, protože řepákům to nevadí a na Kabát vždycky půjdou.Stačilo pár minut a už nikdy více.

• 10.2.2019  16:00
    Cizí holka (TV film) (1984)

Ta holka to zahrála naprosto skvěle.

• 10.2.2019  15:28

Za tu scenu a prednasku Anny Holubove v kanceláři měli autory zastrelit.

• 10.2.2019  09:09

Naproso příšerná kravina pro malé děti.

• 10.2.2019  09:01

Mejla byl bůh.Je ho nesmírná škoda.

• 8.2.2019  08:32

Toto je otřesné.Co to je za lidi, že něco takového vymyslí, natočí a pustí ven??

• 7.2.2019  11:43

Viděl jsem to kdysi dávno a už jsem si to moc nepamatoval. Bohužel mě to moc nebavilo a nevím, zda za to nemohl Jan Kačer, kterého uznávám jako divadelního režiséra a velkého slávistu, ale tohle nebyla jeho parketa.On je dobrý v psychologických dramatech,ale do komedie mi nesedl.A druhá věc je, že nesnáším kult jménem James Bond, to jsou v podstatě parodie samy o sobě a nemá smysl je parodovat.Takže hvězdy jsou za toho cirkusového psa a hlavně za Libíčka, toho můžu v čemkoliv. A za překrásnou Květu Fialovou.

• 5.2.2019  04:40
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Tak nejvyšší čas skončit s tím umělým hodnocením, co říkáte?Tomuhle přece nemůže dát nikdo normální více, jak dvě hvězdy, natož pět.Degradujete tím vše, co bylo za více jak 80. let natočeno.Opravdu by mně zajímalo, kolik utrartil štáb za ty lidi, co tu píší hodnocení jak přes kopírák a uměle navyšují hvězdy ostošet.Jedna věta, jedno slovo a pět hvězd.ČSFD už začíná sloužit jen k tomu, aby si člověk přečetl o čem je film (seriál) kdo tam hraje a hodnocení je už zcela k ničemu.Sračka na podporu cikánů 82 % je úlet!

• 28.1.2019  22:25
    MOST! - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2019)

Přesně, jak napsal nonick1.Ten dal hvězdu, já dávám nemilosrdně odpad, protože tady to není k smíchu,ale k pláči.A pro ty, co tvrdíte, že to je přesné, jak to v Mostě chodí, tak jste magoři, že v takový zkurvený díře chcípáte a necháte se terorizovat od tý černý pakáže.

• 23.1.2019  22:54

Prověrky neměly chybu a zásnuby už vůbec ne.:)

• 23.1.2019  12:49
    Oběti - Přepadení (E01) (epizoda) (1999)

To byla ale hovadina.Policie je asi úplně neschopná.Pachatel přepadení je identifikován obětí.Je to problémový člověk, který je gambler a má obrovské dluhy.Manželé se vrací domů a zjistí, že jim někdo zdemoloval byt.Na dveřích nejsou patrné známky násilného vniknutí, pachatel použil klíče.Už tady se nabízí, že je může mít pachatel předchozího elpasa,Ten je ještě takovej frajer, že se vysere doprostřed obýváku. Klíčová stopa a možnost, jak pachatele za 5 minut dopadnout.Ale ne, šéf výjezdu, kriminalista řekne oběti, že má to hovno uklidit, kdo v tom má pracovat......Ať se na mě nikdo nezlobí , ale dál nemá smysl to sledovat, to je absolutní nesmysl a to jen proto, aby mohl Vladimír Dlouhý na konci...ne, nenapíšu co.Ta to dávám tři hvězdy dolů a za uřvanýho Kodeta další dvě.Ten cholerickej, namyšlenej idiot zničí každej film.

• 22.1.2019  19:31
    Bez rozkazu (2004)

Překrucování historie po bolševicku.Ty ruský kurvy už jiný nebudou.Rok 2004!!!!!!!!!!!

• 21.1.2019  22:05
    MOST! - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2019)

To je hlášek, až uši přecházejí, mlátíme se tu celá rodina smíchy, neskutečnej seriál pro veřejnoprávní TV...děláte si prdel?Nic nudnějšího by tam nebylo?Nevím, co se tu děje, ale pěti hvězdami to zřejmě hodnotí povinně celej štáb a pár vylízaných debilů, kterým nebylo víc, než 15..Zvláštní, jak tu všichni papouškujete ten jediný vtip na konci celého dílu, kde nebylo kromě toho vůbec nic vtipného.Ono prostě není co papouškovat.

• 18.1.2019  12:00

Seriál táhli Zedníček s Nárožným.Bylo by daleko lepší, kdyby byl scénář osekán, některé postavy vypuštěny (Roxana) a seriál na polovinu zkrácen.

• 15.1.2019  20:37
    Queen v Budapešti (koncert) (1987)

Pro mě daleko větší srdcovka, než přechválená Bohemian Rhapsody.Protože tohle byli Queen z masa a kostí.Nikdy nepřestanu litovat, že jsem nemohl do Budapešti jet, nikdy.

• 15.1.2019  12:57
    Rapl - Operace Ofsajd (S02E02) (epizoda) (2019)

Jednička byla naprosto otřesná, tam asi většina fanoušků (nechápu, že to má fanoušky) ty kraviny vidět nechtěla, tady už je odstup a hle, konečně si k tomu došli skoro všichni.Čekal jsem, že se tvůrci poučí,ale oni si to asi vůbec nepřipustili, díky ovcím na ČSFD, že stvořili naprostej odpad. Pak až to skončí, pusťte si ještě jednou jedničku a na ty nesmysly Pachla se soustřeďte.Nakonec jsem je vypsal dost podrobně.On stačí kretén Mácha..dokážete si představit kriminalistu z oddělení vražd, že je tak vymaštěnej?Tohle už nemá smysl dál ani sledovat.Ale nebojte, v Česku na divácích nezáleží, i když to klesne na 10 %, třetí řada jistě bude, protože herci musí platit hypotéky, leasingy a štáby plné zbytečných lidí také.:))

• 14.1.2019  23:14
    MOST! - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Mohl by tu někdo vypsat ty hlášky, popsat scény s gejzíry nápadů.Jako dívat se na Hofmanna, kterej tam ožralej blábolí ty svoje nevtipný repliky je očistec.Jedinej, kdo tam perlí je ta Stárková a ten cikán.Jinak je to na jednu hvězdu.Ten, kdo píše, že to je lepší než Okresní přebor je debil.

• 14.1.2019  10:18
    Koptashow (TV pořad) (2019)

Je překoptováno.Já chápu, že byl pan Kopta 20 let neprávem přehlížen a pro lidi to byl jen ten Převrátil, co je dnes vypasenej jako čuně,.Ale on už je úplně všude.A dát mu takový formát pořadu, to není už normální, na to prostě nemá.

• 12.1.2019  17:27

Krusty, souhlasím, proto o tobě a celé tvé rodině nikdy, nikdo nic nenatočí.

• 11.1.2019  23:18

Pokud řve na ovce "Jménem zákona, stát" nepatří na policejní služebnu,ale do blázince.

• 11.1.2019  14:15

Názorný příklad toho, jak rychle prosťáčci kohokoliv odsoudí.Skvělé herecké výkony včetně malého Karlíka.Dnes u nás není jediné dítě, které by dokázalo takhle věrohodně hrát.Nebo možná je,ale současní "umělci" ho prostě neobjevili.

• 11.1.2019  12:43
    Život je ples (TV seriál) (2012)

Oddechový seriál z jiného prostředí, než je pořád nějaká idiotská policejní služebna ve kdejaké díře s partou idiotů, co si hrají na zloděje a "kriminalisty".Velmi příjemná změna.herecké Obsazení vynikající, ještě doba, kdy jsem mohli být pyšní na nějaké české herce.Bohužel nám jeden za druhým pomalu odcházejí.

• 9.1.2019  23:05

Geniální Polívka-Pěkně jste to řekl, pane faráři:)Ne, tenhle seriál nemá chybu, snad jen jedna tam byla, že si Terazky popletl politruky Jandáka a Kaisera.

• 9.1.2019  20:51
    Trapasy - Morče (S01E09) (epizoda) (2007)

Fuj tajksl, jak ho ta holka rozbalila a všichni se nasmáli.....

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34