• Pohádka

Mlynáři od Babic (2009) (TV film)

Tak to už je snad jasné.Objasněné to je od začátku a až pomine éra estébáků ve vládě, lidé se pravdu dozví.

Temná věž (2017) odpad!

Tak jsem si zkazil večer- no a co...Ty jo, černoch hraje Rolanda-svět jde do prdele.No a ten kluk, to byl čí harant?

Beatles: Perná léta (2016)

O The Beatles toho bylo řečeno, napsáno a natočeno hodně.Ale tohle byla naprostá pecka.Od nich by se spousta zahraničních i tuzemských pop "celebritek" mělo učit, jak se chovat i v případě, že jim nesahají ani po kotníky.

První republika - Díl první (2018) (epizoda)

Skvělý..jen mě tam zarazila, nebo spíš rušila jedna věc.A to role Mirka Vladyky, kterého mám jinak moc rád.Ale obsadit ho do role trenéra boxu.....To se nedvím, že Anderle dostává takový nakládačky:)Měl by se obrátit na Mickyho Goldmila:)

Čarodějův učeň (1977)

Co udělá jméno Karel Zeman s hodnocením, to je opravdu zajímavé...Zajímalo by mě, kdyby tohle byl debut nějakého Pepy Nováka.To by se nám tahle nehezká nepohádka rázem dostala do černých čísel.

Labyrint - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Nejlepší hláška-budeš mít stehna jak Rosický:))Jinak bezva

Na jezeře - Čínská dívka (2017) (série) odpad!

Nudná píčovina- to se nedá ani dokoukat.Ti lidé se tam chovají jak po lobotomii.

Náhradníci (2009)

Tady se Bruce neměl vůbec objevit.Tohle by byla parketa pro JCVD, nebo Arnolda.Kdyby to vzniklo koncem osmdesátek, byla by to pecka.Takhle z toho na konci zbyly jen rozpaky...

Ženy v pokušení (2010)

Tyhle filmy pro určitou cílovou skupinu, což jsou v tomto případě frustrované ženské.Přesně to popsal Verbal, netřeba nic dodávat.