• Pohádka

Úhoři mají nabito (2019)

Ani to nebudu hodnotit odpadem, protože tohle je horší peklo, než odpad.Tohle se nedalo vůbec dokoukat.Vydržel jsem to jen do té pasáže, kdy ten jeden nounejm (sorry, neznám ho) šel do špitálu za tím zlodějem..Dívat se dvě hodiny na tu strašnou držku Kameníkový nemůže vydržet nikdo.Ty černý pysky, ty vole..mě z ní fakt na blití....

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Kdo by chtěl takovýho tátu???Myslím, že kdyby vznikl ještě jeden díl s názvem Oběť, kde by se musel inženýr rozhodnout, zda utratit Jasnou, nebo zabít syna Michala, byl by závěr zcela jasný..Jasná by vyhrála nejen Pardubice. Haničinec naprostej psychopat,fanatik, magor, i když po každém blikanci vysvětluje, že to se všemi myslí dobře a dělá to pro ostatní.Hnusák.Tchán jím pohrdá, žena se synem se ho bojí a já vlastně taky.Všechny scény z nablýskané chodby a kuchyně Hovorových, kam inženýr chodí ze stáje rovnou v holinách na mě působí depresivně.Celá rodina působí velice sterilně a studeně.Vaculík je tu toporný, prkenný, vůbec mu toho žokeje nevěřím, na rozdíl od Janýra v podání výborného Mrkvičky.To je pro mě žokej, Michal opravdu ne.Výborný je Kemr, ale když slyšíte po čtyřicáté " Víš, kolik je na Novým Zélandu ovcí", omrzí i on.Duo Andrlová - Lothar je mi tu taky odporné, Andrlová je hnusná jak prdel, nevím, proč se z ní dělá taková krasavice..Co se týče koní, nerozeznám pivovarskýho valacha od kobyly, takže dávám dvě hvězdy za už zmiňovaného Mildu Janýra, Šemberu Radka Brzobohatého a pana Nedbala.Povídal Forejt....

Reportáž psaná na oprátce (1961) odpad!

Ten film je zrůdnost.Na druhou stranu je škoda, že komunisté nebyli postaveni mimo zákon a ti největší šmejdi popraveni.Mohli jsme mít pěkný seriál, který bych hodnotil pěti hvězdami.Za tohohle konfidenta Gestapa, který přivedl na smrt desítky lidí kydám hnůj, splašky a fekálie.Vše vylhané od A do Z.

Barvy (1988)

Celkem otrava, nudil mě překvapivě Sean Penn.

Celebrity s.r.o. (2015)

Pokud si chcete zkazit film, narvěte tam Cibulkovou.To je děsná šmíra, snaží se strhnout veškerou pozornost na sebe tak, že je vysloveně trapná a působí strašně ochotnicky.Čím starší, tím je otřesnější.Mám na ni už doslova alergii

Dáma a Král - Vražedné známosti (2017) (epizoda) odpad!

Hodně divný.Hádek mluví jak na drogách, ta jeho neustálá ironie v hlase je na přesdržku, zvláště neustálé se trefování do kolegyně.Je fajn, že získal tu flashku,ale jak, jak?Vloupáním do baráku? Opět někdo zapomněl zavřít okno?Linka Dejdar jako obecní pomrdný je neuvěřitelná a ty jejich dvě cikánské děti ještě víc.

Velitel - Začátek cesty (1981) (epizoda) odpad!

Chlapci a chlapi je proti tomu disidentský film.Tohle je otřesná komunistická agitka, fakt k zblití.

Dáma a Král - Tóny smrti (2018) (epizoda)

Právníci, kteří mají větší práva než kriminálka?Vyšetřovatel mordparty větší pitomec, než patnáctiletá (???) neskutečně otravná a přechytralá kravka, dcerunka pana právníka??No a ten závěr ve třídě, kde odhalí vraha, to už jsem se smál.I v Aghatě Christie je to trapné, když její právníci takto odhalují vrahy, natož tady, v 21. století v Praze.Jedna hvězda za Holešovice.

Policie Modrava - Magická síla (2017) (epizoda) odpad!

Naprostý otřes.Vždy jsem se tomu po všech těch kriminálních slátaninách vyhýbal, včera jsem to zkusil a byl jsem zděšen amatérskými hereckými výkony skoro všech zúčastněných, jen Boušková přehrávala jak o život.Ostatní to evidentně moc nebavilo.No ta rodinka, co chce adoptovat dítě?To mělo být co?Doufám, že ho ten primitivní opilec, který používá slovo kurva několikrát v každé větě nikdy nedostane.

Afrika aneb Češi mezi lidožravci (2004) (divadelní záznam)

Tohle je na můj vkus už moc nové, naivní herce nahradili protekční kulisáci, někteří jejich příbuzní a podle toho to vypadá.Ten samý problém ,mám se Švestkou.