Barbie (2023)

Když jsem se pousmál, tak jen proto, jaká je to blbost! Občas jsem se musel zamyslet, jestli jsem na správné planetě. 😃😄🤣

Zabiják (2023)

Bohužel žádná akce, jen samé bláboly, které takzvaný rádoby "zabiják" stále opakuje dokola. Jeho vnímám spíš jako malého a hubeného postaršího týpka, který hned v úvodu filmu minul svůj cíl, ale spousta řečí, jak je to velké, když si ho někdo najme! 😀😀  Takže pro mne velké zklamání, 2h. o ničem!!

Cesta vzhůru (2015)

Bohužel musím dát pouze jednu hvězdu za snahu něco natočit. Nicméně dokument strašně jednoduchý, nepoutavý a bez akce. Spíš jsem se více udivoval, že toto někdo dokázal zveřejnit! Přesně to je vystíženo ostatními, kdy se ukazovaly stále prsty na nahou a samotné lezení bylo až na konci dokumentu a to pouze v minimálních záběrech.😬😥

K2 vlastní cestou (2020)

Bohužel se musím přidat k negativním komentářům! Zdolání hory si představuji jiným způsobem, a ne, že tam všechno odmakají ostatní. Mé hodnocení:  Natočení dokumentu: 20% / Hlavní hrdinka: 30% / Pocit z dokumentu: 10% / Pohled na hory: 100% / Jak tu bylo moc hezky řečeno, proč lezou na K2 lidé za každou cenu, když to nezvládají a to i přes zásadní pomoc šerpů...  Nerozumím, jak se takový dokument mohl dostat na veřejnost a dokonce do kin?! Neuvěřitelné!! 😖🤭😬

Rose Island (2020)

4 hvězdy jen proto, že je film podle skutečné události. Jinak to bylo slabé. Připadal jsem si u filmu zvláštně, několikrát jsem si říkal, jak se tohle mohlo stát doopravdy. 😁😁😁

Shazam! (2019)

Za mě tedy docela nuda. Je to spíše film pro děti...

Kořist (2019)

Konečně pořádný masakr, napínavé, dobře natočené. Doporučuji.

První člověk (2018)

Bohužel mě film moc nezaujal. Žádná akce, jen takový příběh o tom, jak se dostal člověk na měsíc. Mohlo to být natočené mnohem lépe.