bilder

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 13.8.2020  02:30

Hrozná blbost, ale pobaví. Skvělé obsazení a skvělé fóry.

• 15.6.2020  02:57
    Bosch (TV seriál) (2014)

Celkem koukatelné, až na dceru (Madison Lintz), která je kyselá pr... Zasmála se ta holka vůbec někdy?

• 10.6.2020  03:28

Čekala jsem klasické krimi podle Simenona. Toho jsem se nedočkala, ale i tak mě to bavilo.

• 23.5.2020  01:15
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Tak tohle je pořádná depka! Benedict Cumberbatch naprosto famózní.

• 15.3.2020  04:02
    Staříci (2019)

Stáří není pro zbabělce. Vynikající Schmitzer i Mrkvička.

• 3.3.2020  02:44

Tohle není film pro každého, ale své diváky si najde. Čermák skvělý.

• 22.2.2020  01:23

... a dobro zase zvítězilo. Ta čtvrtá * je za Frances McDormand

• 27.12.2019  04:56
    Taxikář (TV seriál) (2017)

Celkem v pohodě, spousta skvělých herců včetně Kopty, fajn oddechovka.

• 23.10.2019  04:01

Není to špatné. Samozřejmě od dánských krimi seriálů očekáváme něco trochu jiného, ale předpokládám, že se to rozjede. Obchody s dětmi, náhradní matky, balkánské prostitutky, to nabízí ještě dost možností, jen nevím, jestli na tak dlouhý seriál. Nechám se překvapit.

• 16.7.2019  03:12

Skvělý začátek, dobrý konec a uprostřed tak trochu nuda. Nápad dobrý, ale bohužel nevyužitý, šlo z toho vytěžit mnohem víc a od Vladimíra Michálka bych to čekala.

• 16.7.2019  03:09
    Chvilky (2018)

Ta čtvrtá hvězdička je za Jenovéfu Bokovou, jinak bych dala tři. Žádný akční příběh nečekejte, ale o životě to je.

• 22.6.2019  01:51

Když uvážíme, že film je starý 60 let, musíme smeknout. Možná je příběh banální, ale zpracování je na svou dobu velmi moderní a i dnes ho musíme obdivovat. Herecké výkony famózní, opravdu už tak skvělé herce nemáme, nebo se rozmělňují v nekonečných seriálech.

• 16.6.2019  04:29
    Doktorka Fosterová (TV seriál) (2015)

Doktorka Fosterová je nesnesitelná, hysterická žárlivá kráva, po které z neznámých důvodů všichni muži v okolí touží a tak se taky neostýchá zcela bez výčitek je využít. Manžel typický slaboch, který má potřebu čechrat si peří před mladou slípkou, ale odpovědnosti se bojí. Je mi líto jejich syna. Doufám, že se to ještě nějak zajímavě vyvine. Za mě zatím 3 a půl. Pátý díl to trochu vylepšil.

• 13.6.2019  12:58
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Je to síla. O to strašnější, že se to opravdu stalo. U nás se to snažili také ututlat, žádná opatření, žádný jód, prostě jakoby se nic nestalo. A vesele se jel Závod míru jen pár dní po havárii z pár kilometrů vzdáleného Kyjeva. Věřím, že dneska už by to nebylo možné.

• 12.4.2019  04:02
    Bajkeři (2017)

Hrozná blbost, ale pro puberťáky určitě zábavná. Vydržela jsem až do konce, což se vždycky nestává, nezatracovala bych.

• 29.12.2018  01:59
    MOST! - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Po prvním dílu veliké nadšení, doufám, že bude i dál. Některé díly byly už trochu jako agitka, ale i tak přijatelné. Celkově je to jeden z nejpovedenějších seriálů posledních let. A hlášky brzy zlidoví, u některých se tak už stalo (drž úhel, Franto!). Jen tak dál, pánové Kolečko a Prušinovský!

• 28.12.2018  01:49

Dánské filmy mám ráda a něco jsem očekávala i od tohoto. A dostala vrchovatě. Na malém prostoru velké napětí. Neřeším technické nepřesnosti a detaily, podstatné je, že jsem se neodtrhla od obrazovky. Za mě teda 5*, které často nedávám.

• 4.12.2018  01:08
    Broadchurch (TV seriál) (2013)

Rozhodně seriál, který zaujme, druhá řada je trochu slabší, ale ta třetí je zase výborná.

• 5.11.2018  02:55
    Modus smrti (TV seriál) (2015)

Severské krimi mám ráda, ale tady jsem trochu na rozpacích. K Mostu to má daleko, přesto dávám 80%. První řada mě bavila, ale ta druhá už byla o dost slabší, doufám, že další následovat nebude.

• 20.10.2018  00:40
    Pouť - Vědma (S01E01) (epizoda) (2018)

První díl nic moc, ale věřím, že se to rozjede, Petr Kolečko by měl být zárukou.

• 27.9.2018  20:53

Čekala jsem kravinu a kravinu jsem taky dostala. Musím ale přiznat, že jsem se místy docela dobře bavila. Pokud si chcete vyčistit hlavu, jděte na to. Jen nepřemýšlejte o logice a přehrávání některých scén, prostě si jen odpočívejte.

• 26.9.2018  02:24
    Noční hra (2018)

Pěkná blbost, ale pobaví. Oddechovka, na kterou můžete hned zapomenout.

• 29.8.2018  02:59

Nebylo to nejhorší, ale námět příliš originální není, hned jsem si vzpomněla na Zlomené květiny od Jima Jarmusche, kde po synovi pátral neodolatelný Bill Murray. Ale krásná kamera, to se musí uznat.

• 28.5.2018  02:55
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Překvapivě dobré, jen ten dialekt mi trochu vadí, ale budiž. Dobové reálie povedené, až na některé výrazy, které se tenkrát běžně nepoužívaly a už vůbec v Havířově jako třeba sorry nebo weekend. Jsem zvědava na druhý díl.

• 26.3.2018  02:59

Víc než jedna * je pouze za herecké obsazení.

• 12.2.2018  00:35

Pobavila jsem se, dokonce jsem se párkrát zasmála i nahlas. Stačilo by vyhodit trochu té romantiky a přidat pár ukázek zakázek agentury a mohlo to být za 5*. Ale i tak příjemné osvěžení.

• 20.8.2017  03:53
    PragueNight (2015)

Nic nového pod sluncem a velká nuda. Co kdyby zkusili něco dělat namísto věčných stížností, jak k nim byl osud nemilosrdný? V čem podnikala ta paní, která nepřišla na nic jiného, než dělat na stará kolena šlapku? To jsme se bohužel nedozvěděli. Další z řady zbytečných a velmi podobných dokumentů.

• 4.1.2017  01:45
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Mám 100 chutí dát rovnou 100, ale ještě není ani půlka, tak počkám. Jako milovnice, návštěvnice fotbalu a samozřejmě Sparťanka se tetelím blahem. Tohle se fakt povedlo. Jsem už v důchodovém věku, ale na Spartičku ještě dojdu. Až to nepůjde, snad mě kluci donesou ;o)

• 23.10.2016  21:39
    Polda (TV seriál) (2016)

Dávám jednu hvězdičku za Matáska a Vlasákovou, které mám ráda. Jinak jsem už dlouho neviděla nic trapnějšího a zbytečnějšího. Herce z vedlejších rolí našli nejspíš v nějakém ochotnickém spolku. Snad byli aspoň levní. Tohle je seriál hodný televize Barrandov. Chápu, že někteří herci mají hodně dětí a hypotéky, ale co je moc .....

• 19.9.2016  23:58

Moje pětiletá vnučka se řehtala. V kině nás bylo šest, z toho pět dospělých, a někteří se řehtali taky. Já moc ne, ale dalo se to přežít. Už jsem viděla lepší animáky, ale taky mnohem horší. Takže lepší průměr. Jen ty půlhodinové reklamy před filmem jsou na můj vkus trochu příliš.

<< předchozí 1 2 3