Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Dobrodružný

Recenze (254)

plakát

Mare z Easttownu (2021) (seriál) 

Kdyby vynechali tu zcela zbytečnou, slepou a s ničím nesouvisející odbočku LGBT, dal bych plný počet, protože celkové vyznění filmu je přes veškeré lidské trampoty a slabosti veskrze pozitivní a Kate Winslet přesvědčivá.

plakát

Drazí soudruzi! (2020) 

O Novočerkasském masakru... Nebo také o lidském hříchu, lži, zatvrzelosti, beznaději, pomoci, hledání a nalezení, pravdě, očistě a novém začátku i naději. Každý si může vybrat podle svého. Silný film.

plakát

Marco (2021) 

Škoda a promarněná šance. Kniha patří v sérii k mým oblíbeným, právě proto, že nepřekypuje násilím, ale zajímavým tématem i psychologií a životem hlavního hrdiny. Kdyby to Kaas a Fares nevzdali, scénář dělal Arcel, režíroval někdo jiný a vynechali "českou stopu", mohlo to být možná za pět. Takhle jsme zřejmě s Oddělením Q ve filmu skončili...

plakát

Poslední souboj (2021) 

Moje obava, že Boží soud bude (scénáristicky v duchu doby) obrácen proti Bohu se naštěstí nevyplnila... I když je film profesně dobrý, příběh se vleče a ve srovnání s Gladiátorem na víc než 3* nemá. Za dva roky po tomhle filmu - právě na rozdíl od Gladiátora - nikdo ani neštěkne...

plakát

Hercule Poirot - Záhada lovecké chaty (1991) (epizoda) 

Blata, Poirot s vražednou chřipkou, vlak, muž s kolem, brýlemi a vousy, chytrý pes i vtipný Japp. Všechny potřebné ingredience jednoho z nejlepších dílů.

plakát

Naděje (2019) 

V mezních situacích se mění žebříčky hodnot a lidé znovu nacházejí nejen naději, ale i lásku a víru...

plakát

Chrám z popela zdvižený (2017) 

Nádherný dokument o chrámu, který přestál všechna protivenství, vč. toho komunistického...

plakát

Místenka bez návratu (1964) 

Filmařsky pěkné, nebýt té nucené socagitky o Němcích, kteří jsou všichni zlí a za všechno zlé mohou...

Ovládací panel
6 bodů

Reklama

Reklama