ekap

ekap

2 body

<< předchozí 1 2
    • 16.2.2008  23:24

V tomto filme sa mi páčili asi dve scény, zvyšok bol strašný, nudný, oveľa lepšie by bolo, keby tvorcovia upustili od rýmov, ktoré sa do daných situácií a danej doby vôbec nehodili.

• 26.1.2008  21:51
    Ten večer (2007)

Krásny film o tom, že nie vždy svoj život prežijeme tak, ako si ho vysnívame.

• 24.1.2008  13:16
    Simplemente María (TV seriál) (1989)

Prvá telenovela, ktorú takmer všetci sledovali s napätím, ako to bude pokračovať a teraz to hodnotia ako "odpad!"

• 17.1.2008  13:30
    Pokání (2007)

Nešťastný príbeh o dvoch ľuďoch, ktorým osud nedoprial byť spolu (alebo to nebol osud, ale len jedno hlúpe dievča?). Veľmi dobrý film.

• 23.12.2007  16:41

Krásny dojímavý príbeh o nevzdávajúcej sa láske a ohromnej krutosti vojny. Film, ktorý si ma získal hneď na prvé pozretie a na ktorý len tak rýchlo nezabudnem.

• 11.11.2007  19:47

Ešte, že to bolo pekne animované....

• 18.9.2007  20:45
    Vlak smrti (TV film) (2006)

Za tú srandu tie 3 hviezdičky stoja :)

• 19.7.2007  23:08
    Občan Kane (1941)

To bol ten legendárny film, ktorý tak všetci ospevovali??

• 5.7.2007  18:25

Zaujímavý film so skvelým hereckým obsadením o ľudských citoch, ktoré postavy vyjadrujú najmä spevom.

• 4.7.2007  15:44

Úprimne povedané, čakala som, že to bude horšie. Celkom ma to prekvapilo, aj keď tento žáner nemám v láske.

• 1.7.2007  13:49

Jednoduchý film s jednoduchým humorom, ktorý ma nechytil za srdce. Strhávam jednu hviezdičku za koniec....

• 29.6.2007  14:57
    Město bohů (2002)

Tento film ma vôbec nenadchol, skôr ma nudil (vražda-drogy-polícia-útek..... a to isté stále dookola)... Ani kamera ma nepresvedčila, viac ma odradila svojim niekedy až prílišným trhaním. Tri hviezdičky za neľahké ľudské osudy, ktoré chytia za srdce.

• 9.4.2007  01:02
    Sinderella (2006)

Taký priemerný horor! Trošku napätia, trošku tajemna! To je asi tak všetko.... chýbala mi hlbšia zápletka.. čo už.. boli už aj horšie filmy :)

• 21.1.2007  19:47
    Pach krve (2003)

Herecké výkony nestáli za veľa, ale aj tak to stálo za pozretie... napätie tam bolo, aj tí mutanti vyzerali "zaujímavo"....

• 21.1.2007  18:31
    Perinbaba (1985)

Neviem, či sa dá tento snímok označiť za rozprávku, dej je skôr hororový! Preto som ju ako malé dieťa nikdy nedopozerala, radšej som mala staré české klasiky:) S odstupom času som si však dokázala všimnúť aj to, čo som predtým až tak nevnímala.... a to najmä herecké výkony a skvelú hudbu...

• 21.1.2007  18:15

Nezabudnuteľná rozprávka s nezabudnuteľnými postavami.... a samozrejme hláškami...:)

• 21.1.2007  17:13

Sentimentálny príbeh o dvoch ľuďoch a ich nestarnúcej láske, ktorú im môže každý závidieť a veriť, že raz takú nájde! Romantika, na ktorú asi tak ľahko nezabudnem! Teraz už len dúfať, že tiež raz stretnem svoju osudovú polovičku....

• 21.1.2007  00:14

Aj keď sa mi v tejto rozprávke zdajú takmer všetky postavičky "tupé", vždy sa k nej rada vrátim! Nezaberie veľa času a vie aj pobaviť! Milé pozeranie na chvíle "ničnerobenia" a "nepremýšľania" :)

• 20.1.2007  16:25

3 hviezdičky za psíky, zvyšok nechám tak..... (ale nedá mi to... až po polroku ísť zachrániť psov, na ktorých nám až tak záleží?).

• 20.1.2007  16:18

Novodobá Popoluška zmiešaná so škaredým káčatkom, ktoré je rovnako nemotorné ako prekvapené, keď nájde svoju starú mamu! Priemerný film s nadpriemerným hereckým obsadením (Julie Andrews)!

• 20.1.2007  16:13

Rozprávka pre veľkých aj malých :) Dobrý film s dobrým hereckým obsadením a ešte k tomu aj vtipný!

• 20.1.2007  15:53
    Za plotem (2006)

Rozprávka, ktorá pobaví, ale vám aj pripomenie, čo ste už niekde videli! Mám pocit, že deťom nebola ani určená, asi by všetkému nerozumeli (know how, Stellooooo! a pod.). Dalo sa to pozrieť :)

• 19.1.2007  21:18
    8 žen (2002)

Detektívka spojená s muzikálom? Prečo nie? A ešte k tomu 8 šarmantných žien a 1 nešťastný chlap! Zaujímavý námet, zaujímavá farebnosť, zaujímavý film!

• 18.1.2007  22:58
    Notting Hill (1999)

Krásna Julia Roberts a oslnivý Hugh Grant v milej romantickej komédii s krásnymi detailnými okamihmi (napr.prejdenie ulicou znázorňujúcou plynúci čas), doplnená vtipnými scénami, o ktoré sa postarali všetky postavy, ako aj nepatrná prítomnosť Dylana Morana:), a samozrejme vynikajúca hudba:)

• 8.1.2007  00:29

Evu Vejmělkovú by mali vymeniť! Jej krása tejto trilógii veľmi nepomohla... škoda! Mohol to byť oveľa lepší film (a možno aj trošku živší)!

• 8.1.2007  00:19

Taký slovenský priemer! Paľo Habera ako neherec predvádza dobré výkony, Eva Vejmělková sa podľa mňa od prvej časti veľmi nezmenila (nemastná- neslaná), Helena Růžičková ako mama kami je vynikajúca... Škoda len, že obsadili aj takých "hercov", ktorých si mohli odpustiť (rozumej I. Maiga).

• 8.1.2007  00:07

Slabé herecké výkony, slabý dej, ...ale na začiatok trilógie to nie je najhoršie!

• 8.1.2007  00:00

Možno to nie je najlepšia česká rozprávka, ale určite jedna z najlepších! Skvelé herecké výkony a nezabudnuteľné hlášky!

• 7.1.2007  23:34
    Hellboy (2004)

Tento žáner filmov nemám veľmi rada, tak som sa pripravila na najhoršie a zostala som milo prekvapená! Vynikajúca akcia, ale aj vtip, horor, a ešte k tomu aj s kúskom romantiky!

• 7.1.2007  20:07

Skvelý Richard Gere a vynikajúci Edward Norton, ktorý ma svojím hereckým výkonom presvedčil, že som mu uverila všetko, čo povedal.... nemám, čo dodať... dobrý film s dobrým námetom!

<< předchozí 1 2