ekap

2 body

<< předchozí 1 2
    • 26.1.2008  21:51
    Ten večer (2007)

Krásny film o tom, že nie vždy svoj život prežijeme tak, ako si ho vysnívame.

• 17.1.2008  13:30
    Pokání (2007)

Nešťastný príbeh o dvoch ľuďoch, ktorým osud nedoprial byť spolu (alebo to nebol osud, ale len jedno hlúpe dievča?). Veľmi dobrý film.

• 23.12.2007  16:41

Krásny dojímavý príbeh o nevzdávajúcej sa láske a ohromnej krutosti vojny. Film, ktorý si ma získal hneď na prvé pozretie a na ktorý len tak rýchlo nezabudnem.

• 21.1.2007  18:15

Nezabudnuteľná rozprávka s nezabudnuteľnými postavami.... a samozrejme hláškami...:)

• 21.1.2007  17:13

Sentimentálny príbeh o dvoch ľuďoch a ich nestarnúcej láske, ktorú im môže každý závidieť a veriť, že raz takú nájde! Romantika, na ktorú asi tak ľahko nezabudnem! Teraz už len dúfať, že tiež raz stretnem svoju osudovú polovičku....

• 19.1.2007  21:18
    8 žen (2002)

Detektívka spojená s muzikálom? Prečo nie? A ešte k tomu 8 šarmantných žien a 1 nešťastný chlap! Zaujímavý námet, zaujímavá farebnosť, zaujímavý film!

• 18.1.2007  22:58
    Notting Hill (1999)

Krásna Julia Roberts a oslnivý Hugh Grant v milej romantickej komédii s krásnymi detailnými okamihmi (napr.prejdenie ulicou znázorňujúcou plynúci čas), doplnená vtipnými scénami, o ktoré sa postarali všetky postavy, ako aj nepatrná prítomnosť Dylana Morana:), a samozrejme vynikajúca hudba:)

• 6.1.2007  19:43

Krásny, jemný, dojímavý film, ktorý si pozriem vždy rada! Améliina snaha konať dobro je taká samozrejmá a detsky naivná, že sa musím pri jej snahe len usmievať! Po každom zhliadnutí mám chuť urobiť niečo výnimočné, dobré a šialené:)

• 29.12.2006  23:43

Krásny nestarnúci dojímavý film so šarmantnou Audrey a romantickým happy endom! Dokonalosti dopomohla Manciniho hudba (nezabudnuteľná od prvého počutia- najmä Moon River)! Čo dodať? Asi len to, že ku šťastiu peniaze nepotrebujete;)

• 18.12.2006  12:02

Krásny naivný film o neľahkom období zachytávajúci jedného nezvyčajného chlapca, ktorý akoby sa vznášal mimo tohto sveta. Žije si vo vlastnej ružovej rozprávke, ktorá nepozná zlo ani utrpenie, len lásku.

• 19.11.2006  14:13

Mimoriadna romantika s nevšedným námetom a jedným opakujúcim sa dňom. Nie je to len obyčajná komédia, ktorá dokáže pobaviť, ale aj film, ktorý vám ukáže, že nie je až také ťažké sa zmeniť a robiť veci lepšie.

• 5.7.2007  18:25

Zaujímavý film so skvelým hereckým obsadením o ľudských citoch, ktoré postavy vyjadrujú najmä spevom.

• 21.1.2007  18:31
    Perinbaba (1985)

Neviem, či sa dá tento snímok označiť za rozprávku, dej je skôr hororový! Preto som ju ako malé dieťa nikdy nedopozerala, radšej som mala staré české klasiky:) S odstupom času som si však dokázala všimnúť aj to, čo som predtým až tak nevnímala.... a to najmä herecké výkony a skvelú hudbu...

• 21.1.2007  00:14

Aj keď sa mi v tejto rozprávke zdajú takmer všetky postavičky "tupé", vždy sa k nej rada vrátim! Nezaberie veľa času a vie aj pobaviť! Milé pozeranie na chvíle "ničnerobenia" a "nepremýšľania" :)

• 20.1.2007  16:18

Novodobá Popoluška zmiešaná so škaredým káčatkom, ktoré je rovnako nemotorné ako prekvapené, keď nájde svoju starú mamu! Priemerný film s nadpriemerným hereckým obsadením (Julie Andrews)!

• 20.1.2007  16:13

Rozprávka pre veľkých aj malých :) Dobrý film s dobrým hereckým obsadením a ešte k tomu aj vtipný!

• 8.1.2007  00:00

Možno to nie je najlepšia česká rozprávka, ale určite jedna z najlepších! Skvelé herecké výkony a nezabudnuteľné hlášky!

• 7.1.2007  23:34
    Hellboy (2004)

Tento žáner filmov nemám veľmi rada, tak som sa pripravila na najhoršie a zostala som milo prekvapená! Vynikajúca akcia, ale aj vtip, horor, a ešte k tomu aj s kúskom romantiky!

• 7.1.2007  20:07

Skvelý Richard Gere a vynikajúci Edward Norton, ktorý ma svojím hereckým výkonom presvedčil, že som mu uverila všetko, čo povedal.... nemám, čo dodať... dobrý film s dobrým námetom!

• 6.1.2007  23:42

Keďže Shakespeare je jeden z mojich obľúbených autorov, tento film som si musela pozrieť... nesklamal, ale ani veľmi nenadchol! Herecké výkony sú dobré, ale niečo tomu chýba (možno viac divadelného talentu, kto vie....)

• 6.1.2007  23:39

Krásna Američanka a francúzsky podvodník vytvárajú dokonalú dvojicu, ktorá sa neustále náhodne stretáva (aj keď tej náhode občas niekto pomôže:)... Paríž, Jean Reno a francúzske zákutia robia z tohto filmu skvost :)

• 6.1.2007  23:03

Výborné výkony 3 hercov (K.Space, H.Hunt, H.J.Osment), pyramída dobrých skutkov, ktoré vymyslí jeden obyčajný školák, Jon Bon Jovi (no.. mohol aj niečo zaspievať :), romantická zápletka, snaživý novinár a k slzám vedúci koniec robia z tohto filmu nadpriemer (aspoň pre mňa:)....

• 6.1.2007  19:37

Milé prekvapenie... som čakala sladký film preplnený ružami a veselými farbami... bolo to tak! Avšak len dovtedy, kým dej rozprávala Audrey Tatou. Po tom sa dej otočil iným smerom a z romantiky sa stalo psycho! Z neviniatka sa stal psychopat!

• 5.1.2007  00:19

Film, ktorý je nielen krutý a drsný, ale aj prekvapujúci. Najmä posledných 15 minút (preto dávam o hviezdičku menej) - ten koniec sa mi zdal dosť pritiahnutý za vlasy.... hlavne scéna na námestí... k tomu nemám čo dodať! Celkovo je to však dobrý film s dobrým hereckým obsadením (najmä Ben Whishaw hral presvedčivo), zvukom, kamerou a celkovou atmosférou!

• 18.12.2006  15:55

Dojímavý film o protikladoch, o dobre a zle a otom, ako sa vďaka spomienkam dokážeme vrátiť tam, odkiaľ pochádzame. Celkový dojem dotvára dokonalá hudba.

• 18.9.2007  20:45
    Vlak smrti (TV film) (2006)

Za tú srandu tie 3 hviezdičky stoja :)

• 4.7.2007  15:44

Úprimne povedané, čakala som, že to bude horšie. Celkom ma to prekvapilo, aj keď tento žáner nemám v láske.

• 29.6.2007  14:57
    Město bohů (2002)

Tento film ma vôbec nenadchol, skôr ma nudil (vražda-drogy-polícia-útek..... a to isté stále dookola)... Ani kamera ma nepresvedčila, viac ma odradila svojim niekedy až prílišným trhaním. Tri hviezdičky za neľahké ľudské osudy, ktoré chytia za srdce.

• 9.4.2007  01:02
    Sinderella (2006)

Taký priemerný horor! Trošku napätia, trošku tajemna! To je asi tak všetko.... chýbala mi hlbšia zápletka.. čo už.. boli už aj horšie filmy :)

• 21.1.2007  19:47
    Pach krve (2003)

Herecké výkony nestáli za veľa, ale aj tak to stálo za pozretie... napätie tam bolo, aj tí mutanti vyzerali "zaujímavo"....

<< předchozí 1 2