predators

predators

Tomáš Holý

okres Nymburk

homepage

62 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
  • 2.8.2018  12:32

  Pustit se do jednoho projektu pošesté a očekávat minimálně stejný úspěch se může jevit jako něco nemožného...proti tomuto skeptickému tvrzení se staví čelem Tom Cruise, který to prostě nějak zařídí...a on ten výsledek pak stojí za to! Zdá se mi, že s přibývajícím věkem posouvá laťku kvality o stupínek výš. Nejde ale o nějaký extrém, jsou to jemné niance v soubojích jeden na jednoho, auto-honičkách, zápletce, postavách...a holkách. Ale i ve 100x viděném přináší něco nového a neotřelého. Čest tedy Tomovi...utáhnout sám 2 a půl hodinovou "rozumnou" akční jízdu je kumšt!

  • 5.6.2018  23:02

  No, po 50 letech došel Jackiemu dech...došel mu o něco dřív, berte to jako metaforu...a nevím, v jaké koprodukci je to točené, asi HongKong, ale až na výjimky zde hrají prim city a ten patos okolo...už to nejsou rubačky jako dřív, no, prostě jak jsem psal asi před pěti lety, fousy na bradu, hůlku do ruky a bude z Jackieho skvělý učitel třeba nového mladého opilého mistra...a nemyslím ministra Klouzka ;-)

  • 5.6.2018  22:56

  Pro mě překvapení jako hrom. Butler jako drsoň byl skvělý! Dát dohromady solidní bankovní loupež, grázly a ty "good guys" je, myslím si, fuška, ale Gudegastovi se to povedlo na jedničku...

  • 5.6.2018  22:52

  Musím říct, někomu, kdo mě bude poslouchat...a napsat pro někoho, kdo to bude číst, že jsem se s ušáčkama docela pobavil. Jsou vtipní, nemají slitování (než si uvědomí opak) a jsou akční a jako živí! Asi hlavní devizou je zpracování zvířat...skvělé!

  • 5.6.2018  22:47

  Jak píše CinemaRanger, bylo to hrozná krávovina! Nezajímavé osudy lidí v jakési změti drogových dealerů a překupníků...ani jsem to nepochopil...

  • 5.6.2018  22:43
  12 Strong (2018)
  ***

  Neustále jsem se nemohl ubránit myšlence, že vidím na vraném oři cválajícího Thora s kalašnikovem v ruce místo Stormbreakera. Místy dost přehnané (jestli se střílelo slepými, nevím), ale když už to měl člověk rozdívané...

  • 5.6.2018  22:39

  Medvídka Pů jsem měl rád (kdo ne), ale je to tak dávno, co jsem jej viděl, až jsem si říkal, že by bylo fajn zavzpomínat na dobu, kdy jsem byl ještě na střední škole...no, ale Kryštůfek Robin mě nenadchl...docela jsem se nudil, táhlo se to jako prasátkův balonek a herecké obsazení mě nikterak neoslnilo.

  • 5.6.2018  22:34

  Mezi 3-4...nevím, jestli má imdb patent na systém 10* hodnocení, ale toto 5* je prostě pruda...ano, je to pruda...ale změna by patrně zbořila všechny předešlé **, což by mělo za následek kolaps čsfs...takže nezbývá nic jiného, než se s tím smířit...to taky zbývalo malému chlapci tohoto snímku (i když v jeho případě šlo o větší tragédii), který reflektuje posměch, hněv a šikanu už na základní škole. Body dolu za stopáž (už to bylo dlouhé) a opakující se motiv otloukánka a šikanérů. A jak píši v úvodu, je to mezi 3-4.

  • 22.5.2018  17:40

  No, já to dodíval hlavně ze zvědavosti...kvůli tomu, jak vychvalovali Jennifer, že dobře plave, umí to s prakem, prý jen tak někomu neskočí na špek a je i dobrá hospodyně a jde jí to se škrabkou na brambory. Sparrows nebyly, až na výjimky, válečnice a bojovnice, jejich přednosti byly jinde...lépe o tom pojednává film s názvem Red Swallows.

  • 22.5.2018  17:32
  Annihilation (2018)
  **

  To zase byla jednou análhilace! Nejzábavnější byly ty zvracečky pojednávajíc o milostném vztahu vídeňského párku s ostravskou klobásou. Vizuál a audio, tedy audiovizuál do jisté míry skvělý...za něj ty body. Audio teda lepší. Z toho vyplývá, že vizuál byl horší. Kdo neviděl, moc vám toho tento komentář neřekne...možná proto stojí zato to vidět.

  • 22.5.2018  17:27
  Noční hra (2018)
  ****

  Po první hře jsem si říkal "what da fok" no, ale postupem vývoje děje se to zlepšovalo, došlo i na kapsle s fejk krví, znesvěcení čokla i nějaká ta "nečekaná překvapení". Více info ve filmu...

  • 22.5.2018  17:15
  Nepřátelé (2017)
  ***

  Tak tady se s vámi nemazlí...potřebujete ostříhat, nelíbíte se členu kmene Apačů a jdete na kost. Syrovost některých scén stříká na všechny kamery a ještě více na mikrofony. Je to dost ukecané, bacha. Místy se to táhne jak indiánský sopel a nezachrání to ani ty přesně načasované akční pasáže. Je to čistý průměr...dal bych tedy 5 hvězd z 10...tady bohužel dostane čokohvězdy 3, tedy procent 60...jestli mi rozumíte.

  • 25.4.2018  23:52

  Jsou filmy, které stačí vidět jednou, pak jsou filmy, které musíte vidět 2x. Poté dlouho nic a následuje Interstellar v těsném závěsu s Pánem prstenů. Za mě pak k této sortě řadím A:IW, kteří u dvou projekcí rozhodně nezůstanou.

  • 7.4.2018  22:07

  2 a 4 jsou 3...jednoduchá matematika v případě nejnovějšího vlakového krimi thrilleru s Liamem Nisonem v hlavní roli. První půle je docela nuda, pobíhání z jednoho vagonu do druhého, moc se toho neděje,no druhá půle pěkně graduje, přibude akce a puzzle s tajemným svědkem začne dávat smysl. Někdy však nad některými "výmysly" zůstává rozum stát a tak tu máme mrůměr.

  • 5.4.2018  21:15

  Pro nás, co jsme nejen hokej, ale celkově tu dobu zažili, jde téměř o pořádný nostalgický PÁS z Nagana! Rozhovory, použité snímky (některé snad fullHD - v té době!), střih, hudba...a určitě i režie byli, dovolím si tvrdit, bez chyby. Děkujeme za Nagano i po 20-ti letech.

  • 5.4.2018  21:07
  Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)
  *****

  Úžasné! Až teď lituji, že jsem nebyl live! Doma to chce lepší aparaturu, což mám (nechci se chlubit :-)) a tak jsem se mohl onomu zážitku alespoň lehce přiblížit.

  • 29.3.2018  12:33

  Tak dobré, až jsem začínal ztrácet pojem o tom, co je virtuální realita a co pouze skutečnost... 😉Nutnost vidět minimálně 2x!

  • 22.3.2018  14:37
  Paddington 2 (2017)
  *****

  Je to živé, plné energie a nápadů a není to debilní. Co je to?

  • 22.3.2018  14:36

  Vítejte ve videohře Jumanji. Doba pokročila a deskové hry už netáhnou tolik jako za mého mládí nebo spíše mládí R. Williemse. Takže pohlceni do světa Jumanji, se The Rock a jeho parta vydávají za jeho záchranou. K dispozici mají tři životy a více či méně dobré fyzické a jiné atributy. Zní to bláznivě? Ano,ale já se bavil a to je hlavní.

  • 22.3.2018  14:32

  Předigitalizovaná směska souboje hrdinů a kobylek či můr. Až na GG a toho rychlonožku byli všichni asympatičtí. Superman dobrý, ale raději bych zase nějakou solovku...nebo aspon dvojku s GG/WW.

  • 22.3.2018  14:28
  Tvář vody (2017)
  ****

  A máme tady oskarový snímek z vodní říše, příšeru né nepodobnou té z Hellboye a uklízečku, co si to ráda dělá ve vaně. Pěkný vizuál, příjemné tempíčko vyprávění a asi nic, co by překvapilo nebo zklamalo. Dobře zahraný, nelítostný a nekompromisní agent Richard Strickland je třešničkou na dortu...teda vajíčkem natvrdo.

  • 22.3.2018  14:22
  Zmenšování (2017)
  odpad!

  Hodně bezduchý a emočně prázdný dokument o pidilidech. Tady nejspíš udělal někdo chybu. Druhá možnost je, že jsem to nepochopil. Už ani ten Matt nestojí za záchranu.

  • 22.3.2018  14:15
  Tomb Raider (2018)
  ****

  Je to hra, není to hra...líbilo se mi pojetí podobné herní předloze, obzvláště rebootované série z posledních let, jelikož jsem její velký fanda. Také chápu, že nacpat cca 50 hodin herní zábavy do dvou hodin promítaných na plátna kin, je problém. Tady vidím první kámen úrazu. Tím jsou nevyvážená atraktivnost lokací a především nedostatek téměř jakéhokoliv vztahu k postavám. Lara a otec jsou jasní, určité sympatie si získají, ale záporáci a číňánci jsou vám ukradení. Je to podívaná tak na jedno shlédnutí, ale celkově jsem se bavil. A. Vikander nemám co vytknout, naopak, závidím jí ty břišáky!

  • 15.2.2018  23:44

  Pro mě teda platí to zklamání, jak někteří varovali. V podstatě film nabízí to, co jsme viděli v traileru a kvalitativně nic moc navíc. Trailer mě dost navnadil...vzpomeňme na ústřední píseň, slibovala něco neslýchaného...ano, ve filmu je hudba netradiční, ale nevybavuji si jedinou notu. Akce je vcelku dost, ale souboje jeden na jednoho se mi zdály nepřehledné a nic moc. Choreografie slabší. Závěrečná řežba jakoby vypadla z oka traileru na Avengery. Technologický pokrok byl oproti běžné civilizaci znát, ale také bych čekal více kulišáren...vzpomeňme na Baye a jeho první/druhé Transformery. Tady se do toho moc neobuli. Příběh slušný, ale měl jsem pocit...pojďme to už nějak ukončit. Ale to je předně kvůli scénáři, jinak to asi nešlo. Takže jako zaplnění času při čekání na Avengery dobrý, ale jinak lepší průměr.

  • 12.1.2018  20:31
  Kolos (2016)
  odpad!

  No, tak to bylo zase jednou něco! Chtěl bych vidět toho, v jehož mysli se zrodil tento výtvor. Celý námět s příšerami je...příšerný! Kecy okolo jakbysmet...nedoporučuji!

  • 11.12.2017  17:13

  Co si budeme nalhávat, Cara je kus! Naopak, DenHaag na mě působil jak osina v zadku. Nevím, proč se půlku filmu držel rčení "co je šeptem...". Jinak barvičky krásné, dívá se na to dobře. Tady je vidět, že se nešetřilo. Ale nezbylo jaksi na ostatní a to propracovanější scénář. A nebo to bylo tou režií? Nevím, každopádně Valerian za vidění stojí, ale o vizionářské veledílo typu Avatar se nejedná!

  • 11.12.2017  17:08

  Velké překvapení! Není to tak na oko bijící, co se týká digitálních efektů, jak to vypadalo z trailerů. Skvělý výběr postav, vtipy, akce...vše bylo lehce stravitelné! Bavil jsem se od začátku do konce...Thorova! Až tak moc to nesouvisí, ale myslím, že v Avengerech 4 se máme na co těšit!

  • 11.10.2017  00:15
  Blade Runner 2049 (2017)
  odpad!

  Verbale, neseděli jsme vedle sebe? Zda jsi mě náhodou neviděl kroutit se u toho, bořit hlavu do mezisedačkového prostoru, protože tam se nejlíp usíná a ano, při každé siréně jsem se kurevsky lekl a říkal si, proč tomu někdo nedal hlasitost tak akorát?! Záměrně dávám odpad, abych ušetřil lidem, co váhají, jak čak tak neškudlené peníze...a ty prdele taky, protože je to neúnosně dlouhéééé!!!

  • 29.9.2017  20:41
  Wind River (2017)
  ****

  Nejde o klasickou kriminálku, děj spíše vykresluje drsnou přírodu Wyomingu, několik málo postav a jejich životní osudy, které k nim nebyly zrovna přívětivé. I agentka FBI, která je zde vyslána, je pro tento případ menší omyl. Tento styl mi ale seděl. Pomalinku vás dovede k rozluštění případu...ten se nedá nijak vytušit dopředu a následné akční vyústění děje mělo hned několik nábojů. Renner jako strážce divočiny mile překvapil. Od plného hodnocení mě odrazuje jen krátká stopáž a fakt, že je zde málo "krimi".

  • 28.9.2017  11:04

  Pokud patříte k hráčům počítačových her a chystáte se na FinalFantasy XV, doporučuju jako první shlédnout tento film, který předchází samotné hře a poté jak hra tak film dávají větší smysl a více vás obě díla zaujmou. Poté doporučuji hráčům nehnát se za dokončením hry...zkuste napřed ukončit "né" všechny questy a sidequesty. Pro filmové fandy platí toto...i přes the whole CGI film jde o neskutečnou podívanou! Kvalita animace se blíží realitě! Ta technika je neuvěřitelná. A film jako takový, pokud budu nezaujatý, je někde na 4*. Je to taková akční pohádka o vítězství dobra nad zlem. Já, jakožto fanda FF přidávám jednu * za nostalgii. A mimochodem, Sean Bean zase umře....to už není spoiler :-D

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace