predators

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 11.10.2017  00:15
    Blade Runner 2049 (2017)

Verbale, neseděli jsme vedle sebe? Zda jsi mě náhodou neviděl kroutit se u toho, bořit hlavu do mezisedačkového prostoru, protože tam se nejlíp usíná a ano, při každé siréně jsem se kurevsky lekl a říkal si, proč tomu někdo nedal hlasitost tak akorát?! Záměrně dávám odpad, abych ušetřil lidem, co váhají, jak čak tak neškudlené peníze...a ty prdele taky, protože je to neúnosně dlouhéééé!!!

• 29.9.2017  20:41
    Wind River (2017)

Nejde o klasickou kriminálku, děj spíše vykresluje drsnou přírodu Wyomingu, několik málo postav a jejich životní osudy, které k nim nebyly zrovna přívětivé. I agentka FBI, která je zde vyslána, je pro tento případ menší omyl. Tento styl mi ale seděl. Pomalinku vás dovede k rozluštění případu...ten se nedá nijak vytušit dopředu a následné akční vyústění děje mělo hned několik nábojů. Renner jako strážce divočiny mile překvapil. Od plného hodnocení mě odrazuje jen krátká stopáž a fakt, že je zde málo "krimi".

• 28.9.2017  11:04

Pokud patříte k hráčům počítačových her a chystáte se na FinalFantasy XV, doporučuju jako první shlédnout tento film, který předchází samotné hře a poté jak hra tak film dávají větší smysl a více vás obě díla zaujmou. Poté doporučuji hráčům nehnát se za dokončením hry...zkuste napřed ukončit "né" všechny questy a sidequesty. Pro filmové fandy platí toto...i přes the whole CGI film jde o neskutečnou podívanou! Kvalita animace se blíží realitě! Ta technika je neuvěřitelná. A film jako takový, pokud budu nezaujatý, je někde na 4*. Je to taková akční pohádka o vítězství dobra nad zlem. Já, jakožto fanda FF přidávám jednu * za nostalgii. A mimochodem, Sean Bean zase umře....to už není spoiler :-D

• 28.9.2017  10:58

Myslím si, že je to naše namlsanost, co brání udělit dvojce vyšší hodnocení. Ano, jednička přinesla něco nového a my byli rádi. Každý pak od pokračování očekává více a když to dostane, buď je mu to i tak málo, a nebo se mu to zdá moc. Takže bylo tady moc akce nebo málo, byla víc hajp nebo ne? Těch srandiček nebylo už příliš, nebo jsem se fakt nezasmál? A ta záporačka...byla opravdu horší nebo to bylo jen tím, že byla ženská? Je to tedy dost těžké souzení...je fakt, že Matthew Vaughn jede jako přes kopírák...dle mého názoru nepřišel s ničím novým (až na pár postav, které musely přijít). Hodnocení je někde mezi 3-4*, spíše ke 4, ale ještě uvidím po druhém shlédnutí, jestli nepřijde nějaká úprava...

• 28.9.2017  10:50

Je to free...na sobotní odpoledne, kdy venku chčije a vy zrovna nemáte co dělat, je Goon fajn. Není to sranda k popukání, ale ty lidi nejsou jak osiny v zadku a občas jsou různé situace úsměvné. Mám rád Seanna, i ta holčina pak nebyla marná. A je to o hokeji...přesněji, točí se to kolem hokeje...a je to v zimě. Zimu mám rád. :-)

• 28.9.2017  10:47
    47 metrů (2017)

Nic extrémního pod hladinou nečekejte...holky se ponoří v kleci do oceánu plného žraloků většími než loď. No a co se může posrat? Zkuste hádat...Ano, uvíznou v kleci, dojde kyslík, dopluje pomoc, dopluje žralok, sežere pomoc, sežere klec, sežere loď. A ten alternativní konec wtf???!!! Za mě slabota.

• 28.9.2017  10:42

Pro mě je toto záležitost pevné vůle a odhodlání, jelikož od dětství známé téma jinak předělané, není oním tahákem, kvůli kterému bych to musel vidět. A taky je vysoce pravděpodobné, že tuto verzi, ač to může být škoda, neuvidím. Když prostě víte, o čem to je a jak to dopadne, a v zásadě se mění jen masky, hudba a kulisy, přiláká tato Beauty and the Beast jen zatvrzelé fanoušky. Nehodnotím...

• 9.9.2017  20:17
    Trestanec (2017)

Něco tak nudného a táhlého jsem dlouho neviděl. Několikrát viděný námět nepřináší nic nového. Navíc celou dobu tápete, vo co vlastně go! Když přičtu jednání neherců (btw Jamie jako mexikánsko-americký porno herec-wtf!!!) a dost naivní pointu,přidám se k nenáviděné menšině, která tomuto skvostu udělí odpad!

• 4.9.2017  16:32
    Mumie (2017)

Poslední přírůstek do rodiny mumifikovaných zaživa je celkově neslaný-nemastný pseudohoror...více se dozvíte od odporníků na horory jako tř. Psychor...pseudo proto,že do hlavní role záporačky (ano,je to ona) obsadit docela luxusní samici nepovažuji za dobrý nápad. A pak je tady Tomáš Plavba, který působí dojmem, že natáčí ixtou Mission Impossible nebo 2. díl Na hraně zítřka. Čtyřmi slovy...nehodí se mi sem. No a pak je tu ta příběhová omáčka s tísíckrát omýlanou zápletkou...blablabla...jenom prosím, né universe v tomto stylu.

• 28.8.2017  19:43
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

Ano, už se nejedná o hru plnou intrik odehrávající se na malém prostoru...vše nám tak nějak přerostlo přes hlavu. Oni taky opravdoví sviňáci chcípli, takže teď půjde do tuhého...ale to až v osmé, poslední řadě. Ta sedmá nám představila možnosti, vlastnosti a schopnosti především draků a těch za Zdí. Někomu vadí teleportování a jiné blbosti, ale o to tady přeci neběží. Nebo ano? Já se na poslední díly těším...takže někdy za rok a půl...spíš za dva, na viděnou u GOT řežby.

• 28.8.2017  19:22

Jedním slovem "mazec"! Perfektní zakončení sedmé řady! Když už si jedni puritáni mysleli, že je všem intrikám konec, ejhle, hnedle tu máme další. Druzí zase nadávali na málo akce, no a spadl všem kámen ze srdce! Dočkali se i jedinci lačnící po erotice a specialisté na rodokmeny. Jednu vadu na kráse ale GOT má...čeká nás další roční čekání na 8. řadu. Tahle zima bude opravdu tuhá!

• 21.8.2017  16:50

Pravděpodobně jeden z nejlepších animáků s vynikajícími kladnými hrdiny i záporákem. A ta jeho "zbraň" byla taky super!

• 21.8.2017  16:44

Je to jízda a to doslova. Změřil jsem to a v Maxovi se chodí nebo stojí pouhých 7min24sekund. Jde o výjev fantazie jediného člověka, George Millera a dodejme, že jde o (výrazem anglického slovíčka) "crazy" kaskadérské, akrobatické kousky na všem, co má víc jak 2 kola. (jednokolkáři zde mají smůlu) Je pravdou, že Max je druhořadou postavou. Charlize Theron, alias Furiosa, mírně vyčnívá. Takže pro milovníky písku (v hubě, né toho přímořského), rychlých kol a bláznivé akce jasná volba.

• 21.8.2017  14:04
    Ex Machina (2014)

Zdánlivě zajímavý, avšak nudný epos, vyústivší v jednoduchou pointu až v posledních 10 minutách. Zahrané neherci...

• 21.8.2017  14:01
    Kung Fury (2015)

Úlet, vyvolávající nostalgické vzpomínky, který vstřebají jen pamětníci 80-ek a pár dalších jedinců. A normální to taky není. Hudba, zpracování, Hasselhoff...to vše je někde jinde, než žijeme nyní.

• 21.8.2017  13:57

Asi až na Cusacka, který mi vysloveně neseděl, slušný čínský epos s famozním Jackem Chanem. Legendárního kousku jako byl např. Opilý mistr, se už asi těžko dočkáme a tak buďme vděční za slušnou akci bez zbytečného, čínského, emočního patosu a dobrým vizuálem.

• 21.8.2017  13:49
    Ant-Man (2015)

Nízorná ukázka toho, jak z minima vytřískat maximum. A naopak... Paula Rudda považuji za sympaťáka, hodně záleží na roli, kterou dostane a Marvel sázkou na něj neprohloupil. Co se týká úlohy ve světě Avengers, uvidíme, kam až se AntMan dostane, ale jako first-boot šlo o slušnou zábavu, okořeněnou nevšením hrdinou.

• 21.8.2017  13:39

Chytrá romantika, taková, kde není vše růžové od začátku a neomýlá 100x viděné klišé! Půvabná Blake Lovely v nevšedním příběhu s nádechem fantasy!

• 21.8.2017  13:36

Viděno už dávno, někdy před deseti lety a vím, že tehdá jsem byl nadšený...a i dnes se za ta léta nic nezměnilo. Kouzelný svět pohádky mixnutý hororovou příchutí a skvělým obsazením, dětma počínaje, Carreim konče. Pěkná výprava a vtipné zápletky! Fajn pohodový film!

• 21.8.2017  13:29
    Pixely (2015)

Kdo by to řekl, že ve 21. století někdo natočí film v rozlišení 320x280 a ještě sklidí docela úspěch!

• 20.8.2017  21:13

Opět další z vrcholů trapnosti! Do půlky jsem byl rozhodnutý udělit odpad, pak se kvalita filmu neuvěřitelně zvedla a hodnocení je takové, jaké vidíte. Holky si jely "odpočinout" a místo radovánek se předhání v tom, která z nich bude větší kráva. PS jestli to dodívéte do konce, vydržte ještě u titulků...to už vás nezabije.

• 19.8.2017  10:29
    Pobřežní hlídka (2017)

POMO, já myslím, že to je ještě horší! Nepobavila mě ani ta úvodní "vtipná" scéna s dickem! Kolikrát jsme něco takového viděli?! Jinak se jedná o slátaninu ve všech aspektech, které od filmu očekáváte. Veškerá snaha skončila někde na 10% zamýšleného výsledku. Takže nakonec vtipy nejsou vtipné, akce je málo a nenazval bych ji akcí a příběh stojí za starou Bellu. Je to takové polovičaté, možná snad i čtvrteční, řekl bych. Jediné, co tedy opravdu zaujme a na co si přijde jak pánské, tak dámské publikum, jsou hezké křivky plavčic a vysekané figury plavčíků. Pro Rocka asi stejná facka jako pro Vina Naftu v xXx: Návrat Xandera Cage.

• 16.8.2017  13:06
    Smrt ve tmě (2016)

Napětí a atmosféra super! Dokonce jsem se přistihl, že i já sám jsem nedýchal. Celkový skvělý dojem trochu sráží nedostatečné nebo žádné uvažování lidí. Jenže to by v nejlepším případě rovnou zdrhli a byl by konec. Slepý Stephen Lang je drsný!

• 13.8.2017  11:40

Tak v první řadě počítejte s tím, že pixely vaší televize dostanou pořádně zabrat! Je to jako reklama na triluminos, oled a quadled panely dohromady! Úžasná podívaná, opravdu! Myslím, že podobně zábavný animák tu dlouho nebyl. Nenudil jsem se ani chvíli, příběh je jedno velké dobrodružství, všude se to hemží životem, originálními nápady, paráda! Díky, Walte Disney!

• 11.8.2017  10:09
    Marťan (2015)

Díky dobré vstřebatelnosti si Martian zaslouží širokou podporu a obdiv diváků. Nestaví na hlubokých myšlenkách, největší dilema je reakce vodíku s kyslíkem a jak skvěle se dají využít dovednosti animovaných postaviček k pohybu ve vesmíru. Ostatně, to nám ukázala i Sandra bez gravitace v Gravitaci. Takže Martian je dobrá jednohubka s nepolevujícím tempem, špetkou fekálního humoru a opět nejdražší záchrannou misí Matta Damona. PS Shean Beanova scéna, kdy je zabit úlomkem části raketoplánu, byla vystřižena.

• 11.8.2017  09:56

Není to vtipné a strach jsem taky neměl...takže to není komedie a o hororu nemůže být řeč...někde je asi chyba!

• 11.8.2017  09:43
    Malý princ (2015)

Téměř dokonalé animáky se vyskytují zhruba jednou za deset let...nebo tak nějak mi to vychází, když zmíním Walleiho. Malý Princ je po příběhové stránce natolik dojemný, inteligentní a zajímavý, že překonává veškerou konkurenci o míle. Další, samostatnou kapitolou je zpracování, animace a hudba. No a tohle všechno stačilo dát dohromady...panečku, hračka!

• 11.8.2017  09:26

Jo, pokud tomuto žánru někdo neholduje nebo jen něco hluše neposlouchá, protože jen to, co poslouchá dotyčný, je dobré, pak je to špatné...pro mě tedy za 5. Nelíbí se mi jen metal a dechovky.

• 11.8.2017  09:23
    Tři bratři (2014)

Bratři jak se patří pod dozerem nejspíše zhuleného rejži...někdy ovšem vynechal svoji dávku a točil i dobře.

• 11.8.2017  09:21

Pohodová rodinná komedie se skvělým hereckým obsazením a s dobrákem Kubou. A je to v zimě, to je automaticky jedna hvězda k dobru.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62