Beznadějný trouba (2011)

Já se bavil každičkým neočekávaným! výjevem mluveného slova Paula Rudda především. Segry byly taky povedené kvítka a Ned jim pouze celou dobu ukazoval cestu. Pravda, nevědomky, ale v tom bylo to kouzlo. Rád jsem se tedy nechal bavit pozitivním nadhledem tohoto důvěřivého snílka... 75%

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Jako výplň mezi dvěma telenovelama ve všedních dnech v dopoledních hodinách dobrý! Měla to být čistokrevná akce, ale jenže to by jí museli vyplnit těch zbylých devadesát procent žvástů a šeptajícího Nicolase! Bída! 10%

A Fork in the Road (2010)

Částečně road movie, dokud někdo neskončí pádem z útesu. Taková oddychovka, na kterou si za týden nevzpomenete, ale určitě neurazí. Párkrát jsem se i zasmál a Jaime King je prostě kusanec. 45%

Plivu na váš hrob (2010)

Gratuluji! Pravděpodobně jde o první film, u kterého se mi chtělo zvracet. A to si myslím, že jsem otrlejší povahy. No, vzala to holka do svých rukou a holomci dostali co proto! Ty její pasti...no masakr! Mrkněte na to! 80%

Ranař (2011)

Mě, jako příznivce technické hry a bruslení, tento bitkařský snímek nenadchl. Ale je fakt, že i na těch pěstních soubojích něco je, když už ta hra stojí za ... starou belu. 35%

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012) odpad!

Tohle je sračka nad sračky! Celé je to mířeno na třidé a pokud jím váš televizor nedisponuje, zbydou vám jen oči pro pláč. Malou útěchou můžou být někomu borůvky střílející cecky Dwaynea Johnsona, ale pro normálního člověka je to naprostá ztráta času! Bez nápadu, plné logických bugů a ještě s mizernými triky. Fuuuj! 20%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Po lehce kovbojském začátku budete muset překousnout poněkud silnou scifi nálož! Pokud se s tímto aspektem vyrovnáte a nebude vám vadit, že zdejší avataři mají kly a jsou zelení, tak už se jedním okem díváte na slušné dobrodružství s rozmanitými tvory a bytostmi. A pokud strávíte to neustálé skákání, zalíbí se vám princezna Helia, o čemž nepochybuji, a je vám blízká nějaká ta logická hříčka či záhada, pak už máte obě oči na šťopkách s pusou otevřenou v pantech a hltáte všechno i se speedboostprasopsem. Viděno asi potřetí a je to špica! :-) 85%

Válečný kůň (2011)

Pro někoho možná moc pohádkové, ale i takové příběhy se stávají. Dá se říct, že se povedlo všechno, pro mě však až na jednu věc a to dost podstatnou a tou je hra na city. Koníci se snaží, co jim síly stačí, ale dvounozí protějšci už mi tak přesvědčiví nepřišli. Tady slzu neukápnou ani diváci citově náchylnější povahy. Navíc, kolotoč, do kterého nasednete a vysednete na tomtéž místě, není až tak zábavnou atrakcí, na jakou jsme byli zvyklí jako malé děti=tomu, že před každou jízdou musíte pečlivě vybírat, jaké že to dobrodružství se vám zalíbí... Vyšší hodnocení především díky tomu koníkovi... 67%

Žena v černém (2012)

V průběhu sledování jsem měl z Ženy v černém dobrý pocit. Tím pocitem chápejte to, že jako hororová postava plnila svůj účel. ALE! Když se na celou záležitost sebevražedných dětí podívám podrobněji, zjistím, že na nás někdo zkouší nějaké čáry! r o v n á s e kde je pointa?! Dobře, nějaký ten zlomový závěr se dal čekat, ale co nám zbylo z Harryho, nechci ani pomyslet. A když pujdete ještě více do hloubky, dojde vám další fůra nalinkovaných hříček obalených ve strašidelném chlupatém bramborovém knedlíku. 65%

Zkrat (2011)

Brunetální Nikita! Hvězdné obsazení vždy nezaručuje kvalitní dílo a Zkrat je pro mě toho příkladem. Nezáživná kamera i fádní přístup k věci, tedy k nějaké té vnitropodnikové krimi zápletce né nepodobné těm od Bonnieho a Clidea z MI6. Vlastně se to celé nese v podobném britském ponurém duchu. Holka se prát umí, snad se tak na její další taneční kreace dostane v pořádném akčňáku. 30%