Fallout (2024) (seriál)

Dokonalá kombinácia brutality a humoru. Konečne som si mohol vychutnať atmosféru najúžasnejšej hry všetkých čias aj v podobe sledovania seriálu, hoci som nemohol sám ovplyvniť dej a smerovanie postáv. Určite sa tam nájde pár vecí, ktoré nie sú úplne top, ale len totálny idiot mu môže dať odpad! Za mňa 110% aj s tými nedostatkami.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

No takto: film od Shyamalana sa mi celkom páčil, napriek tomu, že tu atakuje pomaly "odpad". Takže keď som videl, že hraný seriál na Netflixe je skoro na 80%, normálne som sa potešil, že si konečne pozriem, ako to teda malo vyzerať. Hmmm, hneď prvý záber na vyrehotaného afektovaného Dalai-lamu junior s brežnevovským obočím a kurzorom cez celú hlavu mi dal jasne najavo, kto ma bude celých 8 epizód nenormálne nasierať. Inak ako rozprávka fajn, počítačové prostredie pekné, emócie nulové, sympatie k postavám žiadne. Byť vládcom ohňa, asi by som dal malému poriadne na držku. Mám chuť si znova pozrieť Shyamalanovu, podľa mňa oveľa znesiteľnejšiu a existenčnými depkami nezaťaženú, verziu.

Nech svět světem (2023)

Napriek tomu, že vyslovene neznášam Juliu Roberts, tak v tomto filme hrala mňa. Atmosféra tohto filmu je stobodová, niektoré dialógy a monológy fantastické, chýbajúca akcia - jebac. Užíval som si to, ako by sa to odohrávalo práve teraz vonku.

1670 (2023) (seriál)

Prvé časti boli perfektné. Som sa bál, že sa Poliaci vystrieľali hneď na začiatku, žiaľ, bál som sa oprávnene. Kvalitatívne to išlo dolu vodou od dielu k dielu, na druhej strane aspoň jeden z mála seriálov na Netflixe, z ktorého človek nemá chuť spáchať sebevraždu.

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad) odpad!

Niečo tak nahrané a prehrávané sa vydáva za reality show? To akože fuckt? Chcel som dať 1* za niektoré zaujímavosti, ktoré sa človek pri pozeraní tejto trapošiny dozvie, ale práve som videl niečo, čo ma zrazilo k zemi (spojler): tí dvaja debili sa dohadujú s týpkom na cene lode, týpek robí drahoty, zrazu sa objaví černoch a z brucha ponúkne o 2 litre viac, už už to vyzerá, že černoch to kúpi, a zrazu týpek zajebe ešte viac a 2 debili si s ním potrasú rukou a černocha pošlú do piče. Normálne mi odpálilo dekel. To bolo posledné, čo som kedy z tejto stupidity videl, nechápem, ako toto môžu vysielať nonstop na History Channel.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Ufff, tak toto bolo zlé. Dočítal som knihu, z ktorej som bol príjemne prekvapený. Chystal som sa na film nabudený chválospevmi a červenou farbou pri jeho hodnotení. Prvá hodina bola celkom slušná adaptácia, Abra síce z plavovlasého dievčatka nejako stmavla a Rose tiež nebola najkrajšia žena na svete, ako som si ju predstavoval vykreslenú pánom Kingom, ale čo sa začalo diať po cca polovici... WTF??? Neviem nájsť ani správne slová bez použitia vulgarizmov, ale toto ma fakt nasralo. Netvrdím, že film má byť 100% copy paste knihy (ako napr. 1984), ale za toto by ich mal Pišta Kráľ zažalovať. Totálna stupidita, nenormálne zhovadilosti, a ten koniec? To som nevedel, či sa smiať, alebo hodiť stoličku do televízora. Pokus o reinkarnáciu Jacka Nicholsona, AUUU!!!, trpel som viac ako malý bejzbalista. Tú 1* dávam fakt iba... ani neviem za čo.

La bella e la bestia (2014) (TV film) odpad!

Toto mala byť Kráska a zviera? To boli Nebezpečné známosti, ale pekne zmrvené.

Sinister (2012)

Jeden z najlepších hororov, čo som kedy videl. Keď som si ho púšťal druhýkrát, bol som tuším ešte viac posratý ako pri prvom zhliadnutí. Páčil sa mi tam dokonca aj Etán. Viac takýchto hororov a svet by bol hneď krajší.