Legenda o Tarzanovi (2016)

Tato legenda boří veškeré mé ideály, které ve mě zachoval Tarzan v podání Lamberta. HOVADINA!

Noc žraloka 3D (2011)

Tak pokud Vám stačí ve filmu krásné stvoření asi budete spokojeni. Za předpokladu, že něco takového máte doma, tak Vás to asi moc neosloví a stačit Vám to k radosti nebude a budete si všímat absolutně idiotského chování některých charakterů. Takže jo, je to sračka.

V zajetí démonů 2 (2016)

Možná je to to samé, jako předchozí kousky toho génia, ale já nic jiného nečekal. Pořád to velice dobře funguje a jump scaru je tady více než požehnaně a povedených! Takže bez přemýšlení za 5 Vy rejpalové !

Warcraft: První střet (2016)

Tohoto kousku jsem se trochu obával, přece jenom dostat na plátno něco tak velkolepého a rozsáhlého je oříšek. Ale po shlédnutí jsem ohromen, jak příběhem, tak vizuální stránkou filmu. Podotýkám, že knihy jsem nečetl (Asi brzo začnu :-) ), ale dlouholetý hráč dané hry jsem .Už aby tady bylo pokračování. Parádní podívaná.

The Boy (2016)

Slušná duchařina, která funguje jak má. Atmosféra starého gotického domů spolu s hudebním doprovodem perfektní. A finále mě neuvěřitelně překvapilo, kdyby se v závěru trochu víc tlačilo na nerviky jasný náběh na 5. Doporučuji!

Polednice (2016)

Poněkud hodně moderní vize klasiky z per Erbena, ale až na konec tomu nemohu nic vytknout. Byl jsem příjemně překvapen, jak hudbou, kamerou, lekacími scénami tak i psychologickou stránkou filmu. Spokojenost.

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Spoustu srandy na vrub kolikrát i horších originálů. Postelová scéna s Anabell je bezkonkurenční :D .

Hříčky přírody (2015)

Nesmíte nad tím přemýšlet, jen sledovat a hádat co za neskutečné koniny se může na filmovém plátně ještě odehrát. Pěkně jsem se zasmál.

Les sebevrahů (2016)

Mám rád lesy i horory :D, dostalo se mi obojího. Les pěkný a zároveň děsivý, lekačky solidní i závěr vcelku povedený. Čekal jsem větší slátaninu a byl jsem příjemně překvapen.

Noční jízda (2013)

Důkaz, že stačí pouze auto, skvělý herec a dlouháá dálnice, aby vznikl kvalitní snímek. Jsem překvapený sám, jak mě film bavil, když se tam nic pořádně neděje, ale i tak jsem byl citově vyždímaný jak hadr na slunku,