Sinister 2 (2015)

Dvojka pro mě byla příjemným překvapením, které se mi líbilo více než jednička a to kvůli : více hrůzy v podobě dobrých lekaček, více strachu díky dětem a Baghulovi, kteří se nám ukazovali přesně tak, jak bych si představoval, vcelku dobrý konec se zadními vrátky. Podtrženo a sečteno: parádní jízda!

Gangster Ka (2015)

Konečně je slušný film z českého mafiánského podsvětí na světě. Nikterak složité dialogy, forma převyprávění diváka s přehledem udrží po celou dobu v obraze aniž by se v politických kličkách nebo ději ztrácel. Zároveň Vás příběh vytlačí do svého dění, takovým způsobem, že od něj neodtrhnete oči, aby Vám náhodou něco neuniklo v postupujícím příběhu. Za mě plná spokojenost a už se nemůžu dočkat Afričana.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Filmy (spolu se dvojkou), které jsem sjížděl 2x denně minimálně :-). Srdcovky, které pro mě nikdy neztratí šmrnc.

Nesmrtelný (2015)

Strašné klišé. Pochybuji že světový vizionář dá přednost životu bezvýznamné rodinky před svým....

Slídil (2014)

Odporný hyenismus v syrové formě. Jake perfektní!

Srbský film (2010)

Nevím co bylo smyslem toho filmu. Zda mě totálně znechutit nebo roztrhat mou psychiku na cimpr campr. Každopádně se mu to povedlo v obou případech. Deprimujicí hudba, neustálé přítmí, snuff tvrdého rázu a jiné zvrhlosti tomu dávají opravdu grády. Nicméně film udržel celou dubu (s přehledem ) mou pozornost. Splnil to co splnit měl........ Odradit mě od pornoprůmyslu :-D, snuffu a nakonci mi způsobil rupnutí hemisfér, kdy mě přinutil přece jen doufat, že dobro existuje a happy end je možný a v zápětí vše zbořil a já v tu chvíli shořel jako papír..... Tudíž by měl dostat dle mého 5*, ale nebudu hodnotit, protože se mi nikterak nelíbil (nejen, ale hlavně díky poslední scéně) a vím, že si ho znovu dobrovolně nikdy nepustím.

Okamžik zlomu (2007)

Inteligence vr. sex appeal. Kdo koho asi převeze? Hopkins jako vždy ďábelský.

Nespoutaný Django (2012)

Pokud si pustíte tento našlapaný western, kde se kloubí dohromady zajímavý příběh, úžasné herecké výkony, hudba od Ennia a genialita Tarantina , tak nemůžete šlápnout vedle!

Maggie (2015)

Arnie mě dokazuje, že do starého železa rozhodně nepatří. Vážnou roli dokáže zahrát stejně tak dobře, jako T-300. Film, který hraje na city a u mě je rozhoupal vcelku solidně.

Odebrat z přátel (2014)

Za mě konečně found footage, který se může chlubit originalitou. Zasazení do světa Facebooku a skypu byl výborný nápad. Děsivá atmosféra nechyběla a aby toho nebylo málo, tak skvělý konec, který jsem nečekal mě i vcelku vyděsil. Spokojenost.