Láska sladká i kyselá (2021)

4 hvězdičkový film, ale za ten originální, geniální zavěr přihazuji ještě jednu

Jen můj svět (2018)

Zaverecna klavirni scena je vyborna. Kdyz Jintae zacal hrat oblibenou pisen sve matky - That's Only My World od Deulgukhwa, tak jsem si rekl: kvuli temto scenam miluji korejske filmy.

Mr. Bean (1990) (seriál)

zavidim kazdemu, kdo tento serial jeste nevidel

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Nedoceneny cesky serial. Adamcovo vrcholne dilo, ktere by si zaslouzilo vyssi hodnoceni.

Kukačky (2021) (seriál)

Velké překvapění, konečně dobře napsaný český seriál, který není postavený na trapném infantilním humoru a přehrávání.  Skvělé herecké výkony Davida Novotného, Sabiny Remundové, Denisy Barešové, Petra Kostky. Oceňuji i soundtrack, kde jsou vesměs použity nerádiové písně, mí oblíbení The National, Tom Waits, Tindersticks, Asaf Avidan nebo méně známé covery provařených pisni Creep a Everybody Hurts.

Must You Go? (2021) (seriál)

Príběh měl šlušný potenciál, který ale nebyl zcela naplněn. Velmi otravna jsou mizerna hudební čísla

Nezastavuj! (2020) (seriál)

Siwan je tu opravdu velmi otravný, příběh se místy vleče a samotna atletika je tu vyobrazena velmi amatérsky. Naopak velkým přínosem je skvělá Shin Se-Gyeong, svoji mimikou a gesty mi připomíná Bae Doona.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Původně jsem chtěl udělit 3 hvězdy, ale primitivní a trapný humor si takto vysoké hodnocení asi nezaslouží. **

Vlastníci (2019)

Takhle si humor opravdu nepředstavuji, Maly se zmohl jen na vytahováni vizitek, Novotný na trapné zvedání ruky, o Veškrnové netřeba mluvit. S filmem to nemá nic společného, rovnou mohli natočit divadelní hru a nemuseli se namáhat s filmem. Nevtipna satira, ktera je zajimava jen nekterymi hereckymi vykony a atmosferou.