Lukin413

Lukáš Báča

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 25.6.2019  06:08
    Tlapková patrola (TV seriál) (2013)

To horší z dnešní produkce pro nejmenší.

• 19.6.2019  21:58
    The Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Bizarní směska psychopatů, na kterou je zábava se dívat.

• 5.6.2019  06:35
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Neuvěřitelná záležitost, že které vám bude po každém díle trochu špatně. Že začátku z dokonale vyvolaného pocitu všudypřítomné radiace, později z přístupu soudruhů z Kremlu.

• 28.5.2019  20:08
    Tuca & Bertie (TV seriál) (2019)

Dost šílené a elektické, navíc je znát, že tvůrkyně seriálu je žena a seriál mimo jiné řeší aktuální ženská témata takovou formou, že některé začínám chápat i já.

• 15.5.2019  15:30
    Malý princ (2015)

První hodina je velmi milým, byť poněkud schematickým příběhem sblížení dítěte s bláznivým dědou. Závěrečná pulhodina je ale neuvěřitelná, variace na Brasil v princovských kulisách. Silný film, nejenom pro děti.

• 12.5.2019  21:16
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Nevím, natočeno je to hezky, první dva díly budují napětí, vztahovy propletenec, aby se pak v závěrečném díle všichni (hlavně policajti) chovali jak idioti a všechno šlo do háje.

• 3.5.2019  22:07
    Heavy Trip (2018)

Celovečerní verze videoklipu Tatabojs "Pěšáci" se soby, sobími jatkami, Vikingy, islámskými teroristy na rozlučce se svobodou, norskou domobranou a vegeterian-progresive-grincorem.

• 1.5.2019  23:40

Natahované a vyčpělé, jako celá série.

• 28.4.2019  22:09

Množství postav, množství motivů, zaujalo.

• 28.4.2019  11:45
    Bonding (TV seriál) (2019)

Příjemná jednohubka ze světa fetiše a pokřivených vztahů.

• 22.4.2019  07:38

Blbina, ale kouzelná.

• 17.4.2019  06:53

Po opětovném zhlédnutí zvedám hodnocení o hvězdu. Stylová komiksová adaptace, výborná hudba, brutálně stylizované a zároveň dojemné.

• 14.4.2019  21:25
    Vodník - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2019)

Wtf? Po nastolení dost nesmlouvavého propletence vztahů mezi asi desítkou potenciálně podezřelých postav se vrahem stává postava, která se v předchozích dílech jen mihla? Navíc k jejímu rozpoznání pomohla náhodná fotografie? Ne, to je prostě laciné.

• 9.4.2019  20:31
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Ze začátku to skřípe, ale nakonec se seriál rozjede do tak absurdních obrátek, že jsem jen čekal, kdy to spadne na hubu. Nespadne, respekt lidem z Dejvického, tak zžíravé sebeironie by každý schopný nebyl.

• 9.4.2019  10:58

Ústřední píseň je vykrádačka Led Zeppelin a celkový dojem nepůvodnosti mám z celého filmu. Což u romantického dramatu nemusí nutně vadit, pokud funguje chemie mezi ústřední dvojicí. Nefunguje. Cooper je prostě herec jednoho výrazu, to Lady Gaga na druhou straně herecky překvapila. Celkově slušná zábava na dvě hodiny, nic víc, nic míň.

• 6.4.2019  09:04
    Teroristka (2019)

Western z české chatové osady. Vidět film v televizi, po deseti minutách s kroucením hlavy přepínám. Scény s motobiatlonem a hlavně cameo Gabriely Koukalové jsou opravdu příšerné. Zhruba od chvíle, kdy se Iva Janžurová rozhodne vzít zákon do vlastních rukou však dochází ke zlomu a film začne byt neuvěřitelně vtipný a tarantinovsky absurdní, přičemž závěrečná konfrontace je za dlouhou dobu nejlepší, co jsem viděl. Janžurové Oscara, nebo alespoň Lva.

• 4.4.2019  22:59
    Shazam! (2019)

Zábavná kombinace Příšeřek s.r.o. a Aleš Brichta Bandu. Když se nesnaží být moc vážná.

• 29.3.2019  21:42

Potenciál velký, obsazení slibné, bohužel film rozvláčný a bez napětí.

• 28.3.2019  09:31

Milá, bezstarostná komedie o celkem závažných věcech.

• 28.3.2019  05:18
    Zombieland (2009)

Po opětovném shlédnutí zvedám na pět hvězd. Jlma to Harryho, má to Emmu, má to Billyho, má to hromadu černého humoru.

• 28.3.2019  05:13
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Zajímavý počin, škoda ze mnoho tvůrců svá dílka pojalo jako cutscénu z průměrné akční videohry. Několik dílů vsak má nadhled, vtip a relativně originální koncept.

• 20.3.2019  06:29

Opravdu to není dobré, přitom nášlápnuto to nemá špatně. Ale film pohřbí přemíra mizerně digitální akce a velké lapsy v návaznosti příběhu, ten nedává smysl.

• 18.3.2019  12:18
    Big Mouth - Season 2 (série) (2018)

Je to klišé, ale seriál dospěl, ubylo infantilního prvoplánového humoru, zůstala ale hra se čtvrtou stěnou a přibyla vážnější témata rozvodu rodičů, drog a dalších "pubertálních" neřestí.

• 15.3.2019  23:02

Velmi slabý dokument, jak formou (pouze prostřihy mluvících hlav s archivními záběry), tak obsahem (období úpadku je popsáno velmi zkratkovitě, mnoho prostoru je věnováno událostem nedávným).

• 13.3.2019  21:09

O tom, jak italský černoch naučil černocha být více černochem. Vtipné, dojemné, děsivé. Zasloužený Oscar pro Aliho.

• 12.3.2019  21:45
    Losers (TV seriál) (2019)

První díl o boxerovi, co vlastně nechtěl boxovat, a stal se mistrem světa, druhý o fotbalistech, co nesestoupili jen díky tomu, že jednoho z nich pokousal při zápase policejní pes. Oba vynikající. Třetí díl o černošské krasobrulařce výrazně slabší, přece jen její hodně připomíná příběh Tonyi Hardingové, aniž by přidával něco výrazně zajímavého navíc. Čtvrtý díl o hráči curlingu, který se z prohry oklepal a od základu změnil celý sport (aby ho během toho málem zahubil) je asi zatím tím nejlepším. A už neni, pátý díl o ultramaratonci, co se ztratí v poušti a živí se syrovými netopýry, je prozatímním vrcholem.

• 11.3.2019  21:38

"Ty četnická humoresko!"

• 7.3.2019  22:44

Slušná variace na Star Wars, která se naštěstí nebere moc vážně.

• 6.3.2019  08:35
    Big Mouth - Season 1 (série) (2017)

Parta dětí na prahu puberty, řeší věci, které děti v tomto věku řeší. Mnoho situačního humoru, popkulturních narážek a prorážení čtvrté stěny a jako bonus v roli mentora dětí duch jazzového zpěváka.

• 4.3.2019  21:38

"Polibte mi všichni prdel, chci sám nést svůj úděl!"

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11