xrubesd

xrubesd

Česko

16 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 6.8.2014
  Benoît Poelvoorde
  (herec)

  Benoît Poelvoorde je belgický herec a komik. Populární je hlavně ve Francii a ve valonské části Belgie, kde se narodil. V roce 2002 získal ve Francii cenu Jeana Gabina pro mladé herecké talenty. Do povědomí diváků ve světě i u nás se dostal především až rolí Brutuse v komedii Asterix a Olympijské hry z roku 2008 či o rok… (více)

  • 24.5.2014
  Celeste Buckingham
  (herečka)

  Celým jménem Celeste Rizvana Buckingham je slovenská zpěvačka. Narodila se 3. května roku 1995 v Curychu ve Švýcarsku. Její matka pochází ze Švýcarska a její otec je americký lékař. Její předci ale pocházejí ze všech koutů světa. Přesto žije celý život na Slovensku, momentálně střídavě i v Nashville, USA.

  Celeste byla odmalička… (více)

  • 31.5.2014
  Dena Kaplan
  (herečka)

  Je právě 20. ledna roku 1989 a v Johannesburgu v Jižní Africe se do židovské rodiny narodila jako druhé dítě malá Dena Kaplan. Netrvalo dlouho a v roce 1997, tedy v sedmi letech, se Kaplan stěhuje do Austrálie. Přesněji do druhého největšího města Melbourne, kde vystudovala střední školu.

  V Austrálii také začíná její taneční… (více)

  • 7.8.2014
  Hanno Koffler
  (herec)

  Tento mladý německý herec se narodil 25. 3. 1980, v Berlíně, ve znamení berana. Už jako dítě hrával v divadelních hrách a divadlo neopustil dodnes. V roce 1994 založil spolu se svým bratrem Maxem hudební skupinu "KEROSIN", ve které hrál na bicí. V roce 2001 získala kapela druhé místo v soutěži "Emergenza".

  Hanno studoval… (více)

  • 9.8.2014
  Harrison Gilbertson
  (herec)

  Tento mladý americký herec, narozený 29. června 1993 v Adelaide, v Austrálii začal s hraním už v šesti letech. Na obrazovku se poprvé dostal v roce 2002 ve filmu Australian Rules neboli Australská pravidla. O sedm let později si zahrál ve filmech Požehnání a To se stává, kde jako herec získal velmi kladné recenze.

  Do prvního… (více)

  • 24.5.2014
  Ivo Šmoldas
  (účinkující)

  Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.

  Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté… (více)

  • 23.7.2014
  Jonathan Penner
  (herec)

  Jonathan Lindsay Penner je americký herec, spisovatel a filmový producent narozený 5. 3. 1962 v New Yorku. Známý je především pro role v několika seriálech a  účast v několika sériích známé americké show Survivor neboli Kdo přežije. Momentálně žije v Los Angels, v Kalifornii a má dvě děti se svou ženou Stacy Title, filmovou… (více)

  • 10.8.2014
  Marine Vacth
  (herečka)

  Marine Vacth je francouzská herečka a modelka. Je známá především díky reklamám na parfém Parisienne značku Yves Saint Laurent Beauté, šperky Chaumet8 či módní značku Chloé. Od dvaceti let se také věnuje herectví.

  Narodila se 9. dubna 1991 v Paříži. V její rodině však nastávaly časté konflikty mezi její matkou a otcem, který… (více)

  • 24.5.2014
  Martin Veselovský
  (účinkující)

  Narodil se 26. září 1972 ve Vrchlabí. Vystudoval gymnázium v Praze a dále studoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kterou ale nedokončil. V současné době je Martin Veselovský známý televizní a rozhlasový redaktor a moderátor. Je ženatý s moderátorkou Monikou Valentovou, se kterou má dvě dcery – Rozálii a… (více)

  • 24.7.2014
  Olivier Nakache
  (scenárista)

  Olivier Nakache se narodil 14. dubna 1973 v Surenes, ve Francii v židovské rodině. Živí se jako režisér, spisovatel a scénárista. Jeho sestra je herečka Géraldine Nakache. Jeho filmařská kariéra je neodmyslitelně spojena s Ericem Toledanem, se kterým jsou velcí přátelé a na všech filmech spolupracují spolu. Jeho nebo jejich… (více)

  • 23.7.2014
  Robert Capron
  (herec)

  Robert Capron Jr. je americký herec, který je známý především pro roli Rowleyho Jeffersona, nejlepšího kamaráda Grega Heffleyho v několikadílném filmu Deník malého poseroutky neboli taky Deník slabocha.

  Už v osmi letech se zapsal do poškolního dramatického programu sponzorovaného Trinity Repertory Company a zahrál si v několika… (více)